كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه
پاسخ دادن به این موضوع
راهنمایی شما برای ایجاد شغل؟
پست تاریخ: چهار‌شنبه 9 اسفند 1391 - 12:22    
mvsoft
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 19 آذر 1389

blank.gif

امتياز: 652

عنوان: راهنمایی شما برای ایجاد شغل؟ خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

چقد بی حاله این forum ! Razz Embarassed

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 

این مطلب آخرین بار توسط mvsoft در جمعه 11 اسفند 1391 - 11:30 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 9 اسفند 1391 - 13:16    
amirhosein
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

عضو شده در: 22 فروردین 1387
iran.gif

امتياز: 1661

عنوان: پاسخ به «راهنمایی شما برای ایجاد شغل؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
ابتدا مشخص کنید هدف شما از شغل چیه یعنی میخواید برید تو بخش دولتی یا خصوصی؟
من پیشنهاد می کنم خصوصی. به هر حال به شخصه پیشنهاد نمی کنم ادامه تحصیل بدید. ادامه تحصیل برای کسی هست که میخواد بره دانشگاه تدریس کنه که تازه اونم باید تا دکترا ادامه بده و کلی مقاله و زرنگی و چیزای دیگه. پس ارشد رو بیخیال بشید.
بازار کتاب اونم کامپیوتر رو توصیه نمی کنم چون کامپیوتر دائم تغییر میکنه و کتابهاش زود از رده خارج میشن و امکان ضررش بیشتره. دقت کردید کتابفروشی ها و نمایشگاههای کتاب همه دارن کتابهای فال و راز عشق و جابجا کردن پنیر و تعبیر خواب و این چیزا میفروشن؟!
فروش سی دی و دی وی دی به نظر من امنیت بیشتری داره. ارجینال فروشی هم برای مایه دارهاست. سربازی رو اگه الان نری بعداً خیلی سختته بری.
موفق باشید.

تشکرها از این پست: mvsoft (چهار‌شنبه 9 اسفند 1391 - 14:40)

پست تاریخ: یکشنبه 13 اسفند 1391 - 09:11    
mvsoft
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 19 آذر 1389

blank.gif

امتياز: 652

عنوان: پاسخ به «راهنمایی شما برای ایجاد شغل؟» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

آقا یه سوال:

کسی میدونه برا تاسیس یه آموزشگاه کامپیوتر چه شرایط و مراحلی باید طی بشه؟ مثلا میدونم یکی از شرایطش خدمت سربازیه یا داشتن کارت معافیت، مثلا برا آموزش کامپیوتر اخویم که لیسانس معماریه میتونه مجوزشو بگیره بجای من یا باید حتما مدرکش مربوط با کار باشه؟ یه سوال دیگه آموزش معماری شنیدین تاحالا! Very Happy اگه کسی تجربه ای داره بهم بگه الان دارم میرم دانشگاه اونجا همش با وایرلس چک میکنم ببینم کسی جواب میده یا نه. Exclamation

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 13 اسفند 1391 - 09:43    
amirhosein
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

عضو شده در: 22 فروردین 1387
iran.gif

امتياز: 1661

شما میخواید از کجا مجوز آموزشگاه بگیرید؟ بسته به مرجع صادر کننده نیاز به مدارک و مراحل متفاوتیه. اگه بخواید از فنی و حرفه‌ای بگیرید که یه کم کارتون سخته. اگه هم سرمایه دارید می‌تونید از موسسات مختلف مثل مجتمع فنی تهران یا ایزایران یا جاهای دیگه نمایندگی بگیرید (اینا معمولاٌ یه مبلغی رو ازتون اول کار میگیرن) .
بسته به شهرتون ممکنه گذرتون به صنف کامپیوتر هم بیفته که خب اونجا هم یه سری مراحل و مدارک میخاد.
آموزش معماری یا هر چیز دیگه عجیب نیست. الان شما می‌تونی هر چیزی رو آموزش بدی.
درخصوص شما و داداشتون و اینکه چه چیزهایی رو می‌تونید آموزش بدید و سوابقتون بصورت پیام خصوصی با من مکاتبه کنید.
موفق باشید

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند