كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتیبانی پروژه نُمرا (سیستم اعلام آنلاین نمرات)
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2
شمارش معکوس تا لحظه انتشار بزرگ‌ترین پروژه آفتابگردان: نُمرا
پست تاریخ: چهار‌شنبه 21 تیر 1391 - 22:42    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

عنوان: Re: پاسخ به «شمارش معکوس تا لحظه انتشار بزرگ‌ترین پروژه آفتابگردان: نُمرا» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

saman25 نوشته است:
درصفحه ویژه اساتید
اون پیغام مدیر خبری است یا اجرایی؟
یعنی اگراجرایی است که بعد از گذشتن تاریخ اعتراضات بازهم استادمیتواند نمرات را نهایی ویا تغییر دهد پس معنی مهلت اعتراض تا 15تیر می باشد چیست؟

نه، اون یک جمله خبری هست...

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 21 تیر 1391 - 22:44    
ehadi
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 13 اسفند 1388
iran.gif

امتياز: 414

عنوان: پاسخ به «شمارش معکوس تا لحظه انتشار بزرگ‌ترین پروژه آفتابگردان: نُمرا» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

در قسمت دانشجویان و بخش کارنامه:
در ستون امکانات هنگام ثبت اعتراض هیچ پیغامی مبنی بر اینک اعتراض شما با موفقیت ثبت گردید وجود ندارد همچنین اعتراض ثبت شده در کارنامه مشخص نیست مثلا اگر دانشجویی در درس برنامه نویسی پیشرفته اعتراضی ثبت کرد، آن اعتراض با علامتی در کارنامه مشخص باشد.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 21 تیر 1391 - 23:20    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

عنوان: پاسخ به «شمارش معکوس تا لحظه انتشار بزرگ‌ترین پروژه آفتابگردان: نُمرا» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

ehadi, جان،
ممنون. بله نمی‌دونم چه بلایی سر یکی از فایل‌ها اومده بود که کلی از کدهای نوشته شده‌م نابود شد! مجبور شدم دوباره بنویسم.
به هر حال، اون مشکل در مورد نمرایی که روی سیستم خودم هست رفع شده. Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 27 تیر 1391 - 01:36    
hatam72
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 26 تیر 1391

امتياز: 9

عنوان: پاسخ به «شمارش معکوس تا لحظه انتشار بزرگ‌ترین پروژه آفتابگردان: نُمرا» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با یاد حق . سلام آقا حمــــــید

آقا من تبریک میگم به شماااا . همین امروز من به یکی از استادام تیکه انداختم و ایشون هم میدونست که من یکم طراحی وب میکنم و . . . گفت که یه تیکه ای بت نشون بدم که :دی بعد هیچی , ازم خواست تا یه سایت براش بزنم که بتونه توش نمره ها رو بزاره و . . . آقا منو جو گرفت و گفتم باشه Crying or Very sad Sad از امروز تا الان گشتم ولی چیزی پیدا نکرده بودم که یهو چشم خورد به سایت شما و به خصوص اسکریپت نمرا , تاریخ پست رو دیدم ( فهمیدم خدا خیلی دوسمون داره Mr. Green ) شانس آوردیم آقا . . . خلاصه که خیلی اسکریپت کاربردی و بسیار زیباییه . ایشالله هرچی بخواید خدا بهتون بده Wink

فقط یه مشکلی هست Shocked
من اسکریپت رو گرفتم و رفتم تو هاست نصبش کنم . آدرس انستال رو بالا میارم و فرم رو کامل و درست پر میکنم و نصب رو میزنم بعد چند ثانیه یه خطایی میده . میگه اسکریپت از قبل نصب شده میباشد و پوشه ی اینستال را حذف کنید . یه همچین چیزایی . ولی وقتی حذف میکنم و صفحه ی ادمین و یا لوگین رو با زمیکنم صفحه ی سفیدی ظاهر میشه و هیچی نشون نمیده . چند بار هم تستش کردم Crying or Very sad میشه کمک کنید من اینو ردیف کنم ؟ Rolling Eyes

ممنون بابت اپن سورس بودن اسکریپت Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 27 تیر 1391 - 05:11    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام و ممنون.
اگر ممکنه یا توضیح بده دقیقاً گام به گام چی کار کردی و یا اینکه یوزر و پسورد و آدرس کنترل پنل سایتت رو از طریق پیغام خصوصی برام بفرست که بررسی کنم که مشکل چی بوده.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 27 تیر 1391 - 17:38    
dalir
عضو تیم توسعه تستا
عضو تیم توسعه تستا

عضو شده در: 28 خرداد 1389

iran.gif

امتياز: 1987

عنوان: پاسخ به «شمارش معکوس تا لحظه انتشار بزرگ‌ترین پروژه آفتابگردان: نُمرا» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

نمرا را نصب کردم یک مشکل و چند سوال .
مشکل اینکه وقتی از صفحه مدیر خارج شدم دوباره که می خواستم وارد بشم نام کار بری یا پسورد را اشتباه می گرفت از طریق phpmyadmin رمز را تغییردادم باز هم وارد نشد . نام کاربری مدیر و رمز مدیر را اگر فراموش کردیم چکار کنیم؟
مورد دوم اینکه منظور شما از تعریف دوره و ترم چیست با توجه به اینکه از نمرا در دوره راهنمایی استفاده می کنم؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 27 تیر 1391 - 22:21    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
اولاً بهتره نمرا رو دوباره دانلود کنید و به جز فایل config.php همه فایل‌ها و پوشه‌ها رو جایگزین کنید.
(27 / 4 / 91 ساعت 23 تغییرات کوچیکی دادیم که برخی پیغام‌های خطا روی برخی سرورها رو رفع می‌کنه)

در مورد فراموشی پسورد مدیر کل، هیچ راهی جز تغییر از طریق phpmyadmin نیست. دقت کنید که در phpmyadmin باید هش شده‌ی پسورد رو قرار بدید. مثلاً اگر می‌خواهید پسورد مدیر بشه 123 باید بنویسید:
202cb962ac59075b964b07152d234b70

منظور از ترم، مثلاً در مورد راهنمایی می‌شه: ترم اول سال تحصیلی 90-91
البته اگر مدرسین در هر دو ترم یکی هستن، شما هر ترم رو بگیرید یک سال تحصیلی.
البته در این حالت، یه مشکل پیش میاد و اون اینکه نمره ترم اول رو نمی‌تونید اعلام کنید. چون در نمرا فقط نمره پایانی اعلام می‌شه.
بهتره سال تحصیلی رو دو ترم تصور کنید...

منظور از دوره هم که مشخصه، وقتی ترم‌ها، مدرسین، دروس و کلاس‌ها رو تعریف کردید، باید بگید: در ترم X، درس Y در کلاس Z توسط استاد W ارائه شد. به این می‌گن دوره.
مثلاً در ترم 911 درس پایگاه داده با استاد حسنی در کلاس 101 تشکیل می‌شه.

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2
صفحه 2 از 2

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند