كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> فروم‌بلاگ‌هاي اعضا -> فروم‌بلاگ Hamid
پاسخ دادن به این موضوع
من از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گزارش می کنم
پست تاریخ: یکشنبه 18 مهر 1389 - 12:52    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: من از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گزارش می کنم خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛ جای شما خالی الان در وسط نمایشگاه رسانه های دیجیتال همراه با یکی از دوستان ایستادیم و با آی.پد در حال گزارش ما وقع هستیم  Wink
سایت های بزرگی همچون وبگذر، وطن دانلود، پلاکفا و... غرفه دارند اما اما هیچ کس نیست که پذیرای ما باشد  Sad

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: gtm396 (یکشنبه 18 مهر 1389 - 19:13)

پست تاریخ: یکشنبه 18 مهر 1389 - 12:57    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

عنوان: پاسخ به «من از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گزارش می کنم» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

فرصتی دست داد که با iPad یک نیمچه گزارش از نمایشگاه ارسال کنیم.... 
عجیب ترین چیزی که در نمایشگاه نظر من رو جلب کرد، بازی های رایانه ای ایرانی بود. انصافا آفرین.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 18 مهر 1389 - 16:57    
babani
مسؤول واحد فرهنگی سایت
مسؤول واحد فرهنگی سایت

عضو شده در: 27 بهمن 1388
iran.gif

امتياز: 998

عنوان: پاسخ به «من از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گزارش می کنم» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Hamid جان سلام؛

نمي دونم شايد ديگه دير شده و شما از نمايشگاه بيرون اومده باشين ولي اگه هنوز اونجايين مارم دعا كنيد خنده به تمام معنا . اگه گيرتون اومد يه نرم افزار آموزش asp.net با زبان ويژال بيسيك دات نت البته ورژن جديدشو برا من بگيريد بياريد !!!!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 18 مهر 1389 - 20:01    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

عنوان: پاسخ به «من از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گزارش می کنم» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام ;
خیلی دوست دارم که منم برم منتظرم یه فرصت و روز خالی گیر بیارم تا برم و البته یه دوست پایه برای رفتن ، در کل نمایشگاه رو چه طور دیدی حمید ؟نرم افزارای جدید چیا بودن ؟ چیا اومده بودن ؟

babani, جان خوب چرا از کلیپ های آموزشی که روی سایت موجود هستش استفاده نمی کنی ؟!! اگر می خوای بهت کتاب هم معرفی کنم برای asp.net Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 18 مهر 1389 - 20:32    
babani
مسؤول واحد فرهنگی سایت
مسؤول واحد فرهنگی سایت

iran.gif

Gytyonline عزیز؛
سلام؛
دس روی دلم نزار که خونه !! Sad مَثل من مَثل کسیه که خیلی تشنه شده و از تشنگی رو به هلاکته . همچین آدمی اگه آب بهداشتی جلوش نذاری به هر آب ناپاکی که جلوش باشه دس درازی می کنه تا یه جوری تشنگیشو برطرف کنه . من راجع به یادگیریه علوم رایانه خیلی احساس تشنگی دارم . خیلی خیلی علاقه دارم . اما چندتا مشکل بزرگ دارم اولش اینه که من یک طلبه هستم و همه درسامون عربیه و این دو تا فضا خیلی باهم فرق دارن و خیلی سخته که انسان همزمان در هر دو فضا بتونه قرار بگیره و در هر دو متخصص بشه حالا شما به این مشکل اضافه کن وقت کم من رو چون من کارمندم و صبح و بعد از ظهر سر کارم البته درسته کارم هم با رایانس ولی تخصصی نیست که چیز جدیدی یاد بگیرم انتخاب واحد برای طلبه ها و صدور کارنامه و اینجور چیزا ... من مثل اون شخصه تشنه خیلی خودم رو اینور و اونور میزنم که حسابی متخصص بشم توی علوم رایانه ولی واقعا مشکلات سر راهم زیاده ... تازه من باید برای سخنرانی و تبلیغ هم مطالعه کنم . درسای حوزه رو هم باید به صورت غیر حضوری بخونم برم قم امتحان بدم . ظهر و مغرب هم باید برم نماز جماعت . مشکلات زندگی هم که دیگه نگو و .... راجع به asp هم دقیقا این مشکلات سر راهم هست من اون کلیپها و خیلی کتابها رو دانلود کردم ولی خیلی متفرقه هستن گام به گام نیستن من چیزی می خوام که کاملا گام به گام باشه و مجبور نباشم از هر کتابی چند کلمه بخونم بعدش دیگه نتونم ادامه بدم . خیلی وقت گذاشتم برا ای اس پی ولی به اندازه وقتی که گذاشتم نتیجه نگرفتم اگه شما بتونید منو کمک کنید کتاب یا نرم افزاری رو معرفی کنید که گام به گام باشه خیلی کمک بزرگی به من کردین . ممنونم خدانگهدار Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 18 مهر 1389 - 20:37    
babani
مسؤول واحد فرهنگی سایت
مسؤول واحد فرهنگی سایت

iran.gif

این اسکرول بار افقی پایین صفحه برا چی میاد چرا بعضی صفحه ها هست بعضی صفحه ها نیست . البته نگید آواتار من عرضش زیاده چون توی همه صفحاتی که آواتار من هست این مشکل وجود نداره . فکر کنم یه سری پلاگینها هستن که اگه روی انجمن نصب بشن از این مشکل جلوگیری میکنن . خلاصه اگه من جایی اشتباه میکنم و مشکل از منه بفرمائید تا اصلاح کنم . ممنون Smile

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 19 مهر 1389 - 13:06    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام؛
babani, جان،
شرمنده‌ام که دیر گفتید و دیر متوجه شدم، وگرنه حتماً دست خالی برنمی‌گشتم... اما در کل، اگر واقعاً پایه باشید، کلیپ‌هایی که Gytyonline, عزیز معرفی کرده کفایت می‌کنه.

در مورد نمایشگاه،
ارزش داشت که بری و یه گشتی بزنی.
عرض کردم که من بیشتر محو بازی‌های فارسی ساخت مؤسسات ایرانی شده بودم و دست مریزاد گفتم. به خصوص شمشیر نادر.
بقیه مؤسسات هم بودن و محصولاتشون رو با 10 تا 20 درصد تخفیف می‌دادن.
اگر دانشجو هستید، کارت دانشجویی‌تون و یک کپی ازش رو هم ببرید، به درد می‌خوره Wink

ضمناً در بخش برگزیدگان دوره‌های قبل، همون ابتدای راهرو، پوستر مربوط به سایت آفتابگردان رو هم ببینید Razz Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 20 مهر 1389 - 22:38    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

عنوان: پاسخ به «من از چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال گزارش می کنم» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
بالاخره پس از مشقت های بسیار تونستم برم نمایشگاه با یکی از رفقا ، نمایشگاه که چه ارز کنم به جایی نمایشگاه می گن که شرکت های بزرگ بیان محصولات و به خصوص اخرین و بهترین محصولاتشون رو به نمایش بزارن و در غرفه هم متخصصاشون رو قرار بدن تا اگر کسی سوالی پرسید بتونن به صورت تخصصی جواب بدن و راهنمایی کن توی این نمایشگاه که اصلاحا بین المللی هم بوده و پرچم های کشور هایی هم موجود بود ( گرچه ما غرفه ی خارجی خاصی که ندیدیم !! Shocked ) فقط یه سری غرفه اجاره رفته بود همین البته به جز معدود غرفه هایی مثل سایت تبیان که حضورش همه جا احساس می شدش از سایت خودش گرفته تا ساخت بازی Embarassed و غرفه هایی هم بودن که فقط یه نفر شنسته بود بدون انجام هیچ کاری مثل غرفه پرشین بلاگ که توی کل فضای غرفه فقط 1 میز و صندلی بود که یه آقایی نشسته بود و داشتش کار خودش رو انجام میداد بدون هیچ تبلیغی کارتی بروشوری و هیچ چیز دیگه !!!! Rolling Eyes
راستی اینم یه عکس از جایی که سایت های برگزیده سال قبل معرفی شده بود که آفتابگردان هم در بین این عکس ها مشاهده می کنید که بعدا سر فرصت عکس رو به همین پست اضافه می کنم Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 21 مهر 1389 - 06:45    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

Gytyonline, جان،
توی این نوع نمایشگاه‌ها نباید خیلی سخت بگیری!!
بیشتر جنبه نمایشی داره دیگه. فقط حضورشون رو نشون می‌دن.
ما هم که اگر اونجا غرفه می‌داشتیم فقط یه سری پوستر قرار می‌دادیم و می‌آمدیم شهرمون! Very Happy
توی نمایشگاه‌های خارجی هم تا اونجایی که من پیگیر هستم، تا حدودی همینطوره...

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند