كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> علمي-آموزشي، اجتماعي، فرهنگي -> انجمن مذهبي
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
ظـــــــــــــــهــــــــــــــــــــــور را اینگونه دیدم!
پست تاریخ: سه‌شنبه 22 تیر 1389 - 22:32    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 11 اسفند 1388
blank.gif

امتياز: 1182

عنوان: شيطان / يهود / گرايش‌هاي جادوگري / فرقه كابالا (قباله) / احاط خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

شيطان / يهود / گرايش‌هاي جادوگري / فرقه كابالا (قباله) / احاطه بر رسانه‌ها

هميشه صحبت از تبليغ گرايش‌ها و فرقه‌هاي ضاله در محصولات فرهنگي آن طرف آبي مي‌شود (مخصوصاً محصولات رسانه‌اي) ولي به خاطر پيچيده و مستتر بودنشان كمتر مي‌شود به روشني از آن‌ها پرده‌برداري كرد... نتيجه اينكه نزذ عامه مردم كمتر پذيرفته مي‌شه كه فلان حرف يا حركت چه فلسفه‌اي و هدفي را دنبال مي‌كنه...
ولي همان طور كه در سريال ظهور بهش اشاره شده محصولات دسته‌بندي‌هايي دارند كه بعضي غيرمستقيم‌ترند و بعضي مستقيم‌تر! (عجب جمله‌بندي شد! Wink ) كه كليپ مدونا را تحليل مي‌كنه و بقيه قضايا... حتي شايد بشه گفت كه اون كليپ چون در فضاي شعر هستش و شعر هم دنياي خودش رو با ادبيات و صنايع خودش تفسير مي‌كنه، شايد بشه ماست مالي‌اش كرد! Laughing ولي فيلمي كه مي‌خوام صحنه‌هايي ازش رو براتون بذارم خيلي ديگه آخرشه كه ديگه هيچ رقمه نمي‌شه توجيهش كرد! Shocked !!.... جالبه كه انگار اين فيلم رو تلويزيون جمهوري اسلامي هم پخش كرده!! Crying or Very sad فيلم 9
1) به اين درخــــــــتتوجه كنيد.

...
در يك جمله داستان فيلم 9 (NINE) اينه كه 9 عروسك پارچه‌اي، روح پديدآورنده خود را به شيوه‌اي جادوگريي گرفته‌اند تا پس از جنگ آخرالزمان، دنيا را از شر اهريمن نجات دهند!

2) حالا به شخصيت‌هاي فيلم 9 دقت كنيد...

عروسك شماره 1: كه دوست داره تاج پادشاهي بر سرش باشه! Rolling Eyes
عروسك شماره 2: (عينك داشت و بالاي سرش لامپ روشن مي‌شد!) خردمند و دانا بود!
عروسك شماره 3: (پژوهشگره!) آموزش مي‌ده!
عروسك شماره 4: (ويدئو پروژكتوره و اعلام نتايج تحقيقات) تعريف و مشخص مي‌كنه!
عروسك شماره 5: (همون يه چشميه كه ديده‌بانه) راه بلده كاره!
عروسك شماره 6: (همون كه همش نقاشي مي‌كشه!) ايده‌پردازه و جلوتر از بقيه مي‌فهمه!
عروسك شماره 7: (همون كه نقاب مي‌زنه!) از بقيه دفاع مي‌كنه Cool
عروسك شماره 8: (همون گندهه) نگهبانه
عروسك شماره 9: (همون كه يه زيپ شلواره!! Twisted Evil ) موضوع همين جاست (يه جايي نوشته بود كه «حلول روح دانشمند در نه مرتبه و تجلی همان چیزی است که در فرقه کابالا حلول روح اولیه هستی در نه عنصر درخت حیات توصیف می شود» به هر حال قضاوت با شما!
عدد 9 نماينده غريزه جنسي است كه همون هم باعث نجات همه مي‌شه!!!! البته اين آئين كابالا كه از آن به عنوان عرفان يهودي ياد مي‌شه، از ارتباط عميقش با جادوگري پيچيده‌گي رو به ارث برده و تحليل كامل اون كمي پيچيده است، چه بسا زوايا پنهان بسيار ديگري هم داشته باشه ولي خوب اصل ارتباط عميق اين فيلم با كابالا چيزي نيست كه بشود پنهان كرد!

راستي به ده مرحله درخت زندگي آئين كابالا هم دقت كنيد، آيا شباهتي مي‌بينيد؟!

1. کتر (تاج): که به معنی تاج اعلای خداوند، نور ازلی و ابدی است و در اسم یهوه تجلی می‌یابد. (من هستم آن‌که هستم.)
2. حکماه (حكمت): که به معنی دانش و خرد جاودان و اندیشه ازلی خداوند است که در وحی مستقیم به موسی تجلی می‌یابد.
3. بیناه (معرفت): که به معنی عقل و برهان است.
4. حسد (رحمت): به معنی عشق و مهربانی خداوند و رحمت او نسبت به بندگانش است.
5. گوورا (قهر و سطوت): به معنی داوری و تنبیه سخت در روز جزا و اقتدار و قدرت و نیروی ازلی و ابدی خداست.
6. تیفئرت (جلال و شكوه): به معنی عدل و هم‌آراستگی که برخاسته از شقفت یا زیبایی خدا سرچشمه می‌گیرد.
7. نیصاح (فتح و پيروزي) : به معنی آخرین صبر خداوند و نیز تأمل و پایداری و قریحه مقتدرانه است.
8. هود (پادشاه) : یعنی عظمت خداوند.
9. یسود (بنياد و اساس) : دربردارنده نیروهای آفریننده خداوند.
10. ملخوت (پادشاهي): یعنی ملکوت خداوند که معمولاً در زوهر به نام کنیسه اسرائیل توصیف می‌شود.

اين قسمت از ويكي پديا در تعريف درخت زندگي كابالا اومده بود!!!!

به اين صحنه دقت كنيد شخصيت‌هاي داستان جواب سوالاتشون رو در كتابي مي‌گيرند كه نويسنده‌اش: پاراسلسوس هستش به اون علامت هرم و چشم داخلش هم توجه كنيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آيا مي‌دونيد پاراسلسوس كيه! (يه دانشمند، پزشك، علاقه‌مند به ارواح و در نهايت يك كابالايست!! ويكي‌پديا فارسي، انگليسي و اينجا رو كه مسيحيان كابالاليست رو معرفي مي‌كنه ببينيد!!!!

در ضمن اين فيلم محصول استوديو Universal Picture هستش كه خود اين زيرمجموعه NBC universal كه حالا از مؤسسين اين‌ها كيه... كه بعداً مي‌گم!

بيشتر:
آيين قبالا نوشته دكتر شيوا كاوياني (لينك از سايت يهوديان ايران)
مقاله «شواليه‌هاي معبد و مصر باستان» سايت موعود
مقاله «ماسون‌ها و مصر باستان» سايت موعود

لينك‌هاي ديگري كه فيلم 9 را بررسي كرده‌اند:
http://www.jahannews.com/vdcdff0fnyt0xx6.2a2y.html
http://www.eteghadat.com/forum/forum-f70/9-t8377.html

TO BE COUNTINUE INSHALLAH…!!

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 22 تیر 1389 - 22:48    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

عنوان: صحنه‌هاي ديگري از 9 خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

این مطلب آخرین بار توسط anari در پنج‌شنبه 24 تیر 1389 - 19:34 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 22 تیر 1389 - 23:17    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

عنوان: پاسخ به «ظـــــــــــــــهــــــــــــــــــــــور را اینگونه دیدم!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام anari, جان
خوبی ؟ آقا به نظرت اگه برای عکس ها لینکشون رو میزاشتی بهتر نبودش ؟؟ یا اینکه اول اندازه و حجمشون رو پایین می اوردی بعدا میزاشتی به فکر dial-up هی ها هم باش Wink و هم اینکه مثل الان ظاهر پستت بهم نمی ریزه

تشکرها از این پست: anari (چهار‌شنبه 23 تیر 1389 - 10:00)

پست تاریخ: پنج‌شنبه 24 تیر 1389 - 09:51    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

عنوان: درباره كابالا بيشتر بدانيم خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

درباره كابالا بيشتر بدانيم

و ما بني‌اسرائيل را از دريا عبور داديم. آنها در سر راهشان به قومي برخوردند كه مشغول پرستش بت‌هاي خود بودند؛ گفتند: «اي موسي! همچنان كه اينها خداياني براي خود دارند، تو هم براي ما خداياني معين كن....

آنها با يوسف(ع) به مصر رفتند و با اينكه در ميان مصريان بت‌پرست مي‌زيستند، مدت‌هاي مديد از ايمان خويش محافظت نمودند.....

....كه گوسالة طلايي كه بني‌اسرائيل در زمان غيبت موسي(ع) عبادت كردند، در حقيقت نسخه عيني از «هاثر» (Hathor) و «افيس» (Aphis)، بت‌هاي مصريان بود. «ريچارد رايفد»، نويسنده مسيحي كتاب زمان طولاني زير آفتاب در كتاب خود مي‌نويسد: هاثر و افيس، خدايان گاو نر و ماده، نماد خورشيدپرستي بودند......

....در واقع آنان عقايد «كاهنان مصر» (جادوگران فرعون) را كه بنياد عقايد اجتماعي آن زمان را تشكيل مي‌داد ادامه دادند و ايمان خود را كنار گذاردند. عقايدي كه يهود از مصر باستان با آن آشنا گرديد «كابالا» نام داشت.

ساختار كابالا درست مانند نظام كاهنان مصر، سري و دروني بود و اساس آن را جادوگري تشكيل مي‌داد....

... كابالا سال‌ها قبل از تورات به وجود آمد...

.... نستا، اچ، وبستر نويسنده انگليسي كتاب جوامع مخفي و جنبش‌هاي ويرانگر مي‌نويسد: جادوگري را كه ما مي‌شناسيم كنعانيان قبل از اشغال فلسطين توسط بني اسرائيل اجرا مي‌كردند....

در قرآن ... خداوند مي‌گويد بني‌اسرائيل تشريفات و آيين‌هاي جادوگري و شيطاني را از منابعي خارج از مذهب خويش گرفتند...

... در حقيقت مبدأ اين تغيير، كابالاست كه به كمك بعضي يهوديان ادامه يافت. كابالا شكلي به خود گرفت كه باعث شد عقايد مصريان باستان و ديگر بت‌پرستان به يهوديت نفوذ نمايد و در آن گسترش يابد...

... «تئودور ريناچ» مورخ يهودي كابالا مي‌گويد، «كابالا سمي است كه به رگ‌هاي يهوديت وارد مي‌شود و آن را كاملاً در بر مي‌گيرد.»...

...تعدد خدايان كاباليست‌ها اين را «سيفروث» (sefrroth) به معناي چهره‌هاي خدا مي‌نامند... ...موجود يگانه‌اي شبيه انسان، به گفتة يك كاباليست خداوند اولين انسان ازلي و نمونة اولية آن بود..
... به عبارت امروزي، مصريان باستان مادي‌گرا بودند، كابالا را مي‌توان «اومانيسم سكولار» ناميد جالب توجه است كه اين دو مفهوم: ماده‌گرايي و اومانيسم سكولار، از ايدئولوژي‌هايي مي‌باشند كه دو قرن است بر جهان حكمراني مي‌كنند...

... «اليمنس ليواي» نويسندة فرانسوي كتاب تاريخ جادوگري، شواهد تفضيلي در اين كتاب ارائه مي‌دهد و اثبات مي‌كند، شواليه‌هاي معبد اولين گام را در پذيرش تعاليم كابالا برداشتند....
... «آمبرتوايكو» رمان‌نويس معروف ايتاليايي اين حقايق را در چهارچوب يكي از رمان‌هاي خود نمودار مي‌سازد....

.... پراوينس جايي بود كه سنت شفاهي كابالا به كتاب تبديل شد و ثبت گرديد....

... كارا، خاخام انجمن يهودي شهر پراگ و يك كاباليست بود...

بـــــراي مــــطالـــعـــه مـــقــــالـــــه از ايــــــــــــــــنـــــــــــــــــــــجــــــــــــــــــــا دانـــــلـــــود كنـــــيـــــد.

تشکرها از این پست: Hamid (پنج‌شنبه 24 تیر 1389 - 13:48)

پست تاریخ: پنج‌شنبه 24 تیر 1389 - 13:54    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

عنوان: پاسخ به «ظـــــــــــــــهــــــــــــــــــــــور را اینگونه دیدم!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با اینکه من همه کارتون‌های روز رو دانلود می‌کنم و سریعاً یک نگاه اجمالی به گرافیک و ...ش می‌ندازم، اما از اولش هم از این فیلم Nine بدم می‌آمد و هیچ وقت رغبت نکردم که دانلودش کنم. فیلم‌های شیطانی انگار گرافیک و حال و هوای شیطانی هم می‌گیرن.
به قول شما، اون کلیپ مدونا که کلاغ شد و سگ و گربه. واقعاً کسی توی دنیا هست که اون نماهنگ رو ببینه و لذت ببره Shocked Question مگر اینکه واقعاً روحیاتش شیطانی شده باشه. Twisted Evil
من اون رو که می‌دیدم، مدام توی ذهن خودم فکر می‌کردم که انصافاً کسی می‌ره سراغ این نوع نماهنگ‌ها؟ Surprised

این فیلم هم با اینکه ندیدم، اما از گرافیکش همیشه بدم می‌آمده... حالا با چیزایی که شما گفتید تازه فهمیدم Wink

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در پنج‌شنبه 24 تیر 1389 - 18:52 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 24 تیر 1389 - 16:21    
meh_ham
مدير انجمن فتوشاپ
مدير انجمن فتوشاپ

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1387
iran.gif

امتياز: 2040

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
من هم اين مستند رو ديدم جالب بود همين كه براي روشن شدن حقيقت زحمت كشيده بودن خوب بود. در ضمن اين نكته يادمون نره كه چند تا آيت الله اين مستند رو نساختن كه همه چيزش درست درست باشه!
راستي اون مقاله اي كه آقا حميدرضا گفتن خوندن (تو روزنامه جوان) فكر كنم توسط يكي از دوستاي من نوشته شده كه اين هم سايتش هست. اميدوارم هممون بهره ببريم.
www.mysavior.ir

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 27 تیر 1389 - 14:01    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

عنوان: George Carlin خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

در قسمت سوم مجموعه Arrivals ، یه پیرمردی رو نشون می ده که از کنترل ذهن در امریکا صحبت می کنه... خود سریال معرفی اش می کنه: George Carlin

من تا به حال ندیده بودمش ولی ظاهراً آدم معروفیه...
صفحه جورج کارلین در ویکی
سایت شخصی اش
من فکر کردم یه نظریه پردازی، جامعه شناسی... چیزیه ولی انگار بیشتر «شومن» هستند ایشون یه کمدین!! Shocked ... هر چند در زمینه های مختلف مثل روانشناسی و مذهب و جامعه شناسی نظراتی داشته ولی خوب همچین شخصیت علمی هم نیستش! Laughing
البته در سریال صحبت هاش خیلی جالبه، اصلاً یه کاریزمای خاصی داره، آدم رو جذب می کنه... ولی غیر از اون انگار چرت و پرت هم می گفته!!! والله اعلم! Embarassed در ضمن به جای شخصیت «فیلمور» در انیمیشن ماشین ها صحبت کرده، همون فولکس واگنه... Shocked

یه چیز دیگه اش هم جالبه!! همیشه ریـــــش می گذاشته حتی عکـــس های جوونی هاش با ریشه!
نمی دونم استفاده از ایشون برای مخاطبی که اون رو می شناسه از اعتبار سریال کم می کند یا خیر؟! کسی نمی تونه حدس بزنه!؟!
من انگلیسیم داغونه! دوستان خودشون می تونند بهتر تحقیق کنند، البته اگه حالش رو داشتند، انعکاسش دهند!!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 27 تیر 1389 - 18:57    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

عنوان: پاسخ به «ظـــــــــــــــهــــــــــــــــــــــور را اینگونه دیدم!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Very Happy
anari, جان،
اتفاقاً من به محض اینکه این شخص رو دیدم، گفتم چی شده اینا رفتن سراغ این یارو Shocked
می‌دونی این کیه؟
یه سمینار ازش پارسال دانلود کردم، می‌خواستم به افرادی که می‌خوان «فحش دادن» به انگلیسی رو یاد بگیرن معرفی کنم!
اسم مستند که توی اینترنت هست:
It's Bad for Ya
اونقدر توی اون سمینار چرت و پرت و فحش و کلمات زشت (مثل j..a..ck off و ...) می‌گه که آدم خجالت می‌کشه با صدای بلند مستند رو ببینه Mr. Green
من فقط جمله آغازینش رو اینجا می‌نویسم:
I'd like to begin by saying f..u..c..k Lance Armstrong

در اسم مسینار یا مستند، منظورش از It همون دین هست، یعنی "دین برای شما بد است"
از مضرات دین داشتن می‌گه و خلاصه اینکه افرادی که دین ارائه می‌کنند فکر کردن ما احمقیم...
و خلاصه بهشت و جهنم و ... رو به باد مسخره می‌گیره و دل صدها نفر رو شاد می‌کنه Mr. Green

واسه من واقعاً عجیب بود که اون حرف‌های مستند ظهور رو هم زده بود Shocked چی بگم والا Rolling Eyes

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 00:08    
MGS_JAMES
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 18 بهمن 1389
blank.gif

امتياز: 110

سلام به همه
آقای نیرومند این همه ی داستان نیست
بعد از همه این ماجرا ها که اینا ساختن و کلی آثار از خودشون در این ور اون ور دنیا گذاشتن حالا باید ببینیم هدفشون چیه خودشون رو کشتن تا ما ببینیم چه قدر نفوذ دارن ( البته بگم که این همه نشونه و این همه راز ها که افشا شد فقط و فقط وفقط برای این بود که ما ذهنمون به این چیز ها متمرکز بشه تا باز مثل همیشه حقایقی رو نبینیم ) خب دیدیم که توی سریال ظهور نشون داد که هدف اصلیشون حذف خدا از زندگی ماست
خب برای این که این کارشون تحقق بیابد باید دست به کاری بزنن پس نیاز به یه برنامه ریزی دقیق هسش از جمله این برنامه ریزی ها دیدیم که در روز یازده سپتامبر چه اتفاقی افتاد اون کار رو کردن تا با یک شلیک چند هدف رو بزنن هدف اولشون یک کابالای بزرگ بود (البته هدف اصلیشون نبود ) هدف دوم این بود که میخواستن بگن که ایران جزو صهیونیسم هست و این همش تخصیر ایران بوده (البته باز هم این هدف اصلیشون نبوده ) هدف سوم و هدف اصلیشون این بود که با این اتفاق به مردومشون بفهمونن که این آقای نوسترآداموس (کسی که آینده رو توی شعر هاش مینوشته ) همه ی حرف هاش که در شعرش گفته بود که 11 سپتامبر چه اتفاقی قراره مییوفته ، اتفاق افتاد !
خب حالا مردمشون و دنیا فهمیدن نوسترآداموس آینده رو میبینه ،حالا که چی؟
جوابش اینه
سال 2006 خبر دادن که ما توی کتاب خونمون یه کتابی پیدا کردیم که تا حالا ندیده بودیم این کتاب برای آقای نوسترآداموس هست و این کتاب میگه که سال 2012 قراره همه چی به پایان برسته
چه جوری به یایان میره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجا خیلی جالبه
تو کتاب خیلی واضح گفته ایران قراره دنیا رو تصخیر کنه !!!!!!!!!!!!
این جا میفهمیم که چرا 11 سپتامبر برج دوقولو رو هدف قرار دادن که بگن نوسترآداموس راست گفته بود

البته نوسترآداموس پیشگویی زیاد داره (البته پیشگویی هاش رو خودشون میسازن و خودشون هم به واقعیت میرسونن پس میشه پیش گوییش رو تغییر داد )

حالا هدف بزرگشون اینه که مارو به کل جهان بد نشون بدن نوسترآداموس میگه قراره توی جام جهانی یک انفجار بزرگ صورت بگیره که این انفجار باعثش ایرانه و بعد از این اتفاق جنگ جهانی سوم شروع خواهد شد

دوستان آفتاب گردانی ما باید همه بکوشیم تا همه بدانند که این آدم های کثیف هدفشون ( ریشه کن شدن اسلام ) هست
اگر این انفجار صورت بگیره و مردم مطلع نباشن که خود امریکایی ها این کار رو کردن اشاره مردم رو به ما میشه و فکر میکنن ما این کارو کردیم و این خیلی بده تازه به علاوه این که اونا با ما بد میشن ما خودمون هم به خودمون شک میکنیم میگیم آیا ما این عمل رو انجام دادیم بعد بین خودمون هم تفرقه ایجاد میشه و وو....................

فقط برای این که اون ها به هدفشون نرسن ما باید کل بازیشون رو به هم بزنیم نه این که ما هم توبازیشون شرکت کنیم
چه جوری باید کل بازیشون رو خراب کنیم ؟؟؟؟

باید این برنامه ریزیشون ر رو به همه لو بدیم خصوصا مردومان خودشون علاوه بر این که نیازه ما این اطلاعات رو بدونیم اون ها هم باید بدونن پس خواهشا اگر از دسدتون بر میاد این مطالب رو به زبان های دیگر ترجمه کنید و در وبلاگاتون و سایتتون و سایت های خارجی قرار دهید

این وظیفه بزرگی هست که ما باید انجام بدیم
( البته این مطالب رو نمیشه توی 4 تا خط توضیح داد ساعت ها باید توضیح بدم که فکر نکنم کسی بتونه دووم بیاره Very Happy پس اگر جاییش کم کاستی داشت بزارید به حساب سریع جمعو جور کردن مسئله ، چون این مسئله خیلی مهمه حتما کسانی که میخوان برای پابرجا ماندن اسلام اقدامی کنن برن بیشتر در این باره مطلب جمع کنن و بر ضد دشمن کار کنن)

یه خبر خوب
اگر این انقلاب هایی که توی این چند کشور داره رخ میده به پیروزی بکشه خیلی به نفع اسلام میشه و خیلی هم به ضرر دشمن میشه و شاید با این انقلاب ها برنامه دشمن کشک بشه و ما هم بتونم بریزیم توی آش رشته بخوریم Razz .

با سپاس از شما که وقت گذاشتید این مطلب رو بخونید
MGS

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 4 اردیبهشت 1390 - 10:47    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

MGS_JAMES, جان،
منبع این صحبتت که می‌گی نوسترآداموس گفته انفجار رخ می‌ده و باعثش ایرانه کجاست؟
اگر تونستی، منبع انگلیسی گیر بیار که من بتونم بهش استناد کنم و در نتیجه در صفحه اول سایت اعلام کنم.

ضمناً من فکر می‌کنم جای نگرانی نیست Wink
به قول خدا:
یُریدون لیطفئوا نور اللهِ بأفواههم و الله متم نوره وله کره الکافرون.
می‌خواهند نور خدا را با دهان‌هایشان (فوت) خاموش کنند Very Happy و خدا نور خود را کامل خواهد کرد، هرچند که به مزاج کافران خوش نیاید!

به هر حال، ممنون می‌شم یک منبع دقیق واسه مطلب‌هات ارائه بدی Wink

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
صفحه 2 از 3

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند