كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> علمي-آموزشي، اجتماعي، فرهنگي -> انجمن مذهبي
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
ظـــــــــــــــهــــــــــــــــــــــور را اینگونه دیدم!
پست تاریخ: پنج‌شنبه 17 تیر 1389 - 12:45    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 11 اسفند 1388
blank.gif

امتياز: 1182

عنوان: ظـــــــــــــــهــــــــــــــــــــــور را اینگونه دیدم! خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

ظهور را اينگونه ديدم!

آدم گيج مي‌شه…
خوشم نمياد از كساني كه سريع جو گير مي‌شوند و تحت تاثير يك كتاب، يك سخنراني، يك فيلم كلي از باورهاشون زير و رو مي‌شه و سريع هم فرو كش مي‌كنه… نمي‌دونم بعد از اين مطلب خودم به اين قضيه مبتلا يا متهم مي‌شوم يا خير!

...
بالاخره تا ساعت 2 بامداد نشستم و قسمت پنجاه و يكم سریال ظهورThe Arrivals رو تموم كردم!
مجموعه‌اي است كه ذهن آدم رو درگير مي‌كنه... نكات قابل تأملي داره...
خيلي از بحث‌هايي كه مطرح مي‌كنه اصل وجودش چيز جديدي نيست (گذشته از ابعادش) فقط چون تا حالا، پوسته رسانه‌اي و به شيوه‌اي روان و منسجم منتقل نشده بوده، این قدر به چشم نيامده بوده… مفاهيمي چون «Big brother» ، «دنياي قشنگ نو»… كنترل ذهن، مخصوصاً كودكان… مباحثي است كه از خيلي سال‌ها پيش متفكران همون طرف آب به اون پرداخته‌اند…. كتاب مشهور و جنجالي «انقراض طفوليت» در سال 1983 به زيور طبع آراسته شده! … يا تاثير رسانه و كنترل ذهن جامعه، پرورش و رصد آنها… كه به زيبايي هر چه تمام‌تر در كتاب با ارزش «زندگي در عيش، مردن در خوشي» نيل پستمن جامعه شناس امريكايي سال‌ها پيش تأليف شده… يا بحث‌هاي مشهور فرماسونري و نفوذ آن بر سياست كه كتاب‌هاي بسيار زيادي در اين زمينه تأليف شده هر چند گاهي پراكنده و متناقض به نظر مي‌آيد ولي اشتراك‌هاي زيادي دارد… يا استفاده از سحر، جادو، علوم غريبه، ارتباط با ارواح و جنيان خبيثه توسط يهودي‌هاي افراطي در نزد كساني كه در اين امور دستي دارند، بسيار مشهور است، حتي مدت‌ها پيش يك كارشناس دين‌شناسي مي‌گفت كه از باسابقه‌ترين و قوي‌ترين گروه‌ها در استفاده از علوم غربيه و نيروهاي ماورائي صهيونيست‌ها هستند… به هر حال تحقيق آن از كارشناسان دين‌شناسي و يا مهدويت خيلي سخت نيست … حتي قرآن هم تأكيدهاي قابل تأملي در اين زمينه دارد… يا بحث‌هاي ديگري كه به روشني پيداست مثل روابط بسيار بسيار عميق و ناگسستني بريتانيا، امريكا و اسرائيل! و از آن طرف سازمان ملل و ديگر سازمان‌ها... كه به روشني مخصوصاً در اين چند ساله هر بيننده منصفي آن رو تأييد مي‌كنه… يا احاطه منابع ثروت و رسانه‌ها توسط لابي‌هاي صهيونيستي... يا وجود اراده‌اي محكم و برنامه‌ريزي شده براي گسترش فساد، سرگرمي‌هاي مخرب، مواد مخدر جورواجور… گسترش جهان‌بيني‌هاي غيرديني، ماده‌گرايي… ضد ديني… صنعت هدايت شده سينما و هاليوود… حقايق روشن و غيرقابل انكاري است… يا بحث نظم نوين جهاني… يا بحث فرقه كابالا (در منابع فارسي بيشتر قبالا گفته شده) -كه اتفاقاً همين ديروز توي كتابخانه محل كار يك كتاب در رابطه علم الاعداد ديدم كه بعداً بيشتر خواهم گفت- ... يا بحث انرژي بدن، زمين و انرژي‌هاي كيهاني و شيوه‌هاي كسب آن و ارتباط آن با اشكال، اشياء و معماري… يا چاكراهاي انرژي كه در انسان كامل معرفي مي‌شه در طب سنتي ايراني خودمون هم به آن به طور مفصل پرداخته شده و كتاب‌هاي هم وجود داره… يا بحثي كه در مورد كعبه در قسمت 45 در باب انرژي و ميدان‌هاي مغناطيسي به آن پرداخته شده… همه اين مطالب براي مثل من كه كتابخون هم نيستم، چيزهاي نسبتا مشهوري است، و چه بسا مدت‌هاي بسيار قبل از اين سريال نزد اهل فن شناخته شده بوده و بسياريش به طور مستند مستدل قابل ارائه است… و يا حداقل هر جوينده‌اي با كمي تحقيق به آن خواهد رسيد…
قسمت قابل توجهي از مطالبي كه در اين مجموعه به آن پرداخته شده، اصل وجود آن روشن است، دعوا سر شدّت و ضعف و مصداق‌هاي آنهاست...

بحث‌هاي ديگري كه در اين مجموعه مطرح مي‌شه مثل ارتباط بريتانيا و مصر باستان… هر چند آموزه‌هاي قرآن و تكرار مكرر فرعون و فرعونيت در قرآن و يا قوم بني اسرائيل آدم رو به شك مي‌اندازه كه اين‌ها همون فرعون‌ها نباشند!!!ولي دلائلی در این مجموعه ارائه می شه قانع کننده نیست، البته کتاب هایی در این زمینه وجود داره... بگذریم!...يا استفاده آموزه‌هاي سحر و جادو از كتيبه‌هاي مصر باستان و داستان دزديدن آنها و گستردگي و به كار بردن آن در همه شئونات جهاني... يا بحث دودمان و ارتباط آن با روابط عموزادگي‌ سياستمداران امريكايي… يا ارتباط عميق شيطان‌پرستي و فرماسونري يا... غيرقابل باور، چه بسا مضحك و يا حداقل غيرمستدل به نظر مي‌رسه…
يا مصاحبه راجر شيطان‌پرست، يا رابطه برج‌هاي تجارت جهاني و بحث دروازه‌ها خيلي ثقيل به نظر مياد…
يا اينكه وقتي سياستمداراني دستشون رو به شکل بز شاخدار مي‌كنند پس ديگه حتماً اين‌ها شيطان‌پرستند يا چيزهايي شبيه به اين كه با دليل‌هاي كوچكي، نتايج بزرگي گرفته... يا استفاده زياد از فيلم‌ها و... به عنوان دليل و مدرك... يا قسمت 32 كه فيلم خودشون رو پخش مي‌كنه كه اين طرف، اون طرف رفتند و هي تأكيد مي‌كنه كه خودمون فيلم‌برداري كرديم!.... به نظر كمي چيپ ميادش…
يا بحث هوروس كه البته من تا به حال چيزي در موردش نشنيده بودم... و كمي بيشتر شبيه داستان‌ها مي‌آمد...و البته اگر آدم قبلاً اطلاعي در يك موضوع نداشته باشه و يك مرتبه همه موضوع روي سرش خراب بشه! آدم نمي‌پذيره! اصلاً خود اين يك اصل است كه در تزريق افكار به آن توجه زيادي مي‌شه كه خورده خورده مطلب به خوردمان بدهند!!!
...
در حين تماشاي سريال گاهي به خودم مي‌گفتم اگر رويكرد كمتري نسبت به مسائل باستاني و افسانه‌اي مي‌شد، بي‌شك پذيرش بهتري براي اين سريال متصور بود...
البته آموزه‌هاي ديني در مورد آخرالزمان هم خيلي عجيب و غريب به نظر مي‌رسه...؟!؟!؟!؟!؟
...
اما از حق نگذریم، حداقل به عنوان یک فرضیه ارتباط بین فرعون ، بنی اسرائیل، محافظان معبد، کابالا، ایلومناتی، فرماسونری، مناسبات جهانی و اجتماعی و.... با دجـــــــــــــــــــال رو خیلی جالب تشریح می کنه... البته جايي براي دجال اصلي باقي مي‌گذارد كه قرار است «خروج» كند… كه اين مطلب با آموزه‌هاي شيعي تطابق بيشتري دارد… و زيباترين چيز در اين قضيه رمزگشايي «چشم جهان بين» است كه ارتباط آن با دجال يك چشم را معرفي مي‌كنه… كه شايد جور ديگري نشود دجال يك چشم آخرالزماني را كه در آموزه‌هاي ديني به آن تاكيد شده، تأويل كرد!
...
چند وقت پيش، ظريفي مي‌گفت، …اينكه امام خميني ره مي‌گه "امريكا شيطان بزرگه" اين رو يه استعاره ساده ندانيد…… و از آنجایی که معتقدم امام خميني ره فراتر از يك رهبر سياسي - مذهبي يك عصر خاص هستند...
به هر حال از مهم‌ترين دلائلي كه باعث شد رابطه بين فرماسونري، امريكا، صهيونيسم جهاني، شيطان‌پرستي و ابلیس رو تا حدي بپذيريم، همين جمله امام بوده...

يك نكته‌اي هست كه به اعتقاد من صادق به نظر مي‌رسه و آن اينكه كساني كه اين مجموعه رو تهيه كردند به راستي قصدشان آگاهي دادن و جذب و اتحاد همه اديان و گرايش‌ها بوده... دليلم هم اينه كه وقتي بحث تحريف دين رو آغاز مي‌كنه... و به مسيحيت مي‌ره تا به اسلام مي‌رسه، بعد از آن در قسمت 39 به زيبايي هر چه تمام‌تر اين اتفاق مي‌افته... بيشترين لذتي كه بردم اينجا بود، نه‌ نه اينجا نبود!! اينجا خيلي ترسيدم كه اي بابا همه رو فراري مي‌ده با اين كارش!! بيشترين مخاطب اين سريال چنين سلوكي رو نمي‌پذيرند و اصلاً خواهند گــــرخيد!! آخه چرا اين كار رو كرد!!!!!!!! ولي در قسمت 40 خيلي خيلي خيلي قشنگ به طوري كه اشك در چشمانم حلقه زده بود!! قضيه را جمع كرد! به اعتقاد من كساني كه به اين هوشمندي ضرورت اتحاد و دوري از تفرقه رو درك كرده باشه و در عين حالي كه از ارزش‌هاي خودش كوتاهي نكنند (نه اينكه به اين بهانه، تبليغ پلوراليسم را بكنند!!).... توانايي انجام و به سرانجام رساندن اين چند قسمت رو دارند، كساني بوده‌اند كه به راستي دنبال حقيقت‌اند... به اين خاطر براي اين مجموعه احترام قابل توجهي قائلم! والله اعلم!!
...
مدتي پيش در محفلي صحبت از ظهور و آخرالزمان بود، (اصلاً ربطي به اين مجموعه نداشت)، بيشتر يك بحث نظري بود... نكته قابل توجهي گفته شد مبني بر اينكه حتي الامكان از تطبيق بپرهيزيد به اين معنا كه گاهي قضاوت‌هاي شتابزده و تطبيق‌هاي آن با حوادث روز اشتباه از آب درمي‌آيد و باعث سرخوردگي و سردرگمي بيشتري مي‌شود... به نظرم در مورد اين مجموعه هم بايد دقت كرد و از شتابزدگي اجتناب كرد.
...
به هر حال اگر قرار باشد از منابع متقن به درستي و نادرستي ابعاد اين مجموعه پي ببريم بايد سراغ قرآن و روايات بريم…

تهیه کنندگان این سریال

از اینجا و اینجا و اینجا اطلاع بیشتری دراین باره کسب کنید

در ضمن مطالعه این مقاله 270صفحه‌اي! هم توصيه مي‌شه، نكات خوبي داره، من به طور گذرا خوندمش ولي قصد دارم بعد از اينكه كامل خوندمش، دوباره اين سريال رو نگاه كنم!

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 

این مطلب آخرین بار توسط anari در یکشنبه 20 تیر 1389 - 12:43 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست: Gytyonline (شنبه 19 تیر 1389 - 12:38)

پست تاریخ: پنج‌شنبه 17 تیر 1389 - 14:17    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

عنوان: پاسخ به «ظـــــــــــــــهــــــــــــــــــــــور را اینگون خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

تـــئــــوري تـــوطــئـــه يا تــــــوهـــم تــوطــئــــه ؟
مواقعي كه بحث‌هاي بررسي رفتار استعمار مطرح مي‌شه، اخيراً يك حرفي مد شده كه مي‌گويند «آهان شما هم گول خوريد! تئوري توطئه شما رو هم فريب داده!»
و اما قضيه چيه؟
استدلالي كه اينجور وقت‌ها مطرح مي‌كنند، اينه كه كشورهاي جهان سومي مخصوصاً كشوري مثل ما! براي توجيه كم كاري خودشون در برابر مردم، به دنبال مقصرهايي مي‌گردند كه همه مشكلات را گردن آن بيندازند كه آهان اگه الان همه چيز گرونه به خاطر تحريمه!! اگه ما مراتب ترقي را آن طوري كه بايد طي نكرده‌ايم، به خاطر اينه كه دست‌هايي هست كه نمي‌گذاره... و يا مواقعي كه قصد انجام كارهاي خاصي دارند، باز به اين شيوه متوسل مي‌شوند... خلاصه اينكه به اين طريق دولت‌ها سر ملت‌ها را كلاه مي‌گذارند و از طرفي وحدت ملي خودشون رو هم حفظ مي‌كنند و مزاياي ديگه...
من هم معتقدم از اين شيوه زياد استفاده مي‌شه؛ وقتي دولت‌هايي مي‌خواهند هر چند وقت يكبار به يه جايي هر چند اون ور دنيا! حمله كنند و پيش افكار عمومي خودشون هم منزه باشند، از اين شيوه به خوبي هر چه تمام استفاده مي‌كنند! نمونه‌اش هم فيلم‌هاي بسيار بسيار زيادي كه در مورد حمله بيگانگان، موجودات عجيب و غريب، نيروهاي اهريمني، به هم ريختن جهان و همه فيلم‌هايي كه امريكا رو تهديد به ناامني و نابودي مي‌كنه...
البته من هم موافقم كه گاهي اوقات كه شايد هم كم نيست در بين خودي‌ها اين فرافكني اتفاق مي‌افته، به عبارتي ضعف‌هاي خودمان را اينگونه توجيه مي‌كنيم، كه البته اين يك آفت بدي هستش كه بايد از اون اجتناب كرد و هميشه انصاف را رعايت كرد.
ولي گاهي هنگام بررسي نقش استعمار، اين خلط مي‌شه كه شما در تله تئوري توطئه افتاده‌ايد! به هر حال خوشحالم كه سريال ظهور رو چند بچه اروپايي ساخته‌اند نه ايراني‌ها و عرب‌ها !
اميدوارم كه خدا همه‌مون رو هدايت كنه و انصاف بده...

این مطلب آخرین بار توسط anari در دوشنبه 21 تیر 1389 - 14:02 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 18 تیر 1389 - 19:32    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «ظـــــــــــــــهــــــــــــــــــــــور را اینگونه دیدم!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛ Shocked
پسر عجب مجموعه‌ی تحفه‌ایه! آفرين Shocked
این کجا بوده تا حالا من متوجه نشدم!
فعلاً در حال دانلودم و 10 قسمت اولش رو دیدم.
ای کاش می‌شد این‌ها توی صدا و سیما هم پخش بشه Embarassed

فعلاً وقت نکردم متن‌های بالا رو بخونم. بعداً توی این تاپیک بیشتر صحبت می‌کنم.
احتمالاً به فروشگاه هم اضافه کنیم و با قیمت پایین به دست علاقه‌مندان برسونیم. خیلی موافقم که این سریال به دست همه جوانان ایرانی برسه...

دست همه افرادی که زیرنویس کردن درد نکنه. عالیه زیرنویسش.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 20 تیر 1389 - 12:01    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

عنوان: عرض ارادت! خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام و درود بر رب النوع سايت، حميدرضا خان بزرگ!
مدت‌هاست كه افتخار سرزدن به وبلاگتان، همچنين سايت‌ افتابگردان رو دارم (به شهادت IP)!!
شايد امكانات و جذابيتي كمي داشته باشه ولي در يك جمله «در كلبه شما رونق اگر نيست، صفا هست»!!!
خوشحالم كه بالاخره بعد از مدت‌ها عضويت (از زمستون پارسال) بالاخره پستي هم داشتم!!
در پاسخ به اينكه چرا شمائي كه سري در كتاب و قرآن داريد و دستي بر تكنولوژي! تا به حال اين مجموعه را نديديد با يك مثال عرض خواهم كرد! هر چند زيره به كرمان بردن است!
سال‌ها پيش (كه هنوز اينترنت دايال آپ هم به زور پيدا مي‌شد!!!) در دوران جاهليتم! فيلم بسيار معروفي كه زبان اصلي هم بود! كه مطمئناً همه‌تان ديده‌ايد!! (نمي‌خوام اسمش رو بيارم!) رو ديدم كه بعد از چند وقت بعدش توي روزنامه خوندم كه مي‌خواد در اروپا اكران بشه!!! Shocked توضيح بيشتري لازمه!!!!!!!؟
فيلم‌هايي كه هنوز در امريكا روي پرده اكران هستند، اينجا با كيفيت بالا دست به دست مي‌چرخند ولي اين مجموعه كه محصول 2008 هستش بعد از دو سال بايد ديده بشه!
به نظر شما دست Twisted Evil در كار نيست!؟!؟؟!؟!؟! (سرياله خيلي روم تأثير گذاشته!!)

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 20 تیر 1389 - 15:11    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

عنوان: ويكي خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

جالبه، ويكي پديا دانشنامه آزاد كه در مورد شير مرغ تا جون آدمي‌زاد مطلب داره، در اين مورد..... كسي هست ايـــن صـــفــــحـــه رو تكميل كنه.... در مورد Noreaga هم چرت و مياد! آهايي اونايي كه زبانتون خوبه ......

این مطلب آخرین بار توسط anari در دوشنبه 21 تیر 1389 - 14:00 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 20 تیر 1389 - 18:59    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

عنوان: پاسخ به «ظـــــــــــــــهــــــــــــــــــــــور را اینگونه دیدم!» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام بر anari, عزیز.
جالبه ما یه کاربر فعال داشتیم به نام anar که من فکر کردن شما اونی، گفتی اولین پست رو ارسال کردم تعجب کردم... الان تازه فهمیدم شما اون نیستی Razz
ممنون از لطف شما که به وبلاگ درویشی ما و آفتابگردان سر می‌زنید... Wink

خوشم میاد شما هم مثل ما تا یکی دو هفته هنوز تو جو این سریال هستی.
باور می‌کنی من شب اول که نصف قسمت‌ها رو دیدم، تا صبح نتونستم بخوابم؟ از بس به این وسیله و اون مطلب و اون فیلم و ... فکر می‌کردم.
فرداش (چون تقریباً خانوادگی می‌دیدیم) گفتم بروبچ من امروز دیگه باید همه 51 قسمت رو ببینم تموم بشه و قال قضیه کنده بشه! وگرنه اگر این جریان ادامه داشته باشه از ناخوابی می‌میرم! Mr. Green
در دو روز، 51 قسمت رو دیدیم! چشم‌هام داشت از حدقه بیرون می‌زد.

برام واقعاً عجیبه که این سریال رو روی اینترنت ندیده بودم. چون اینترنت درسته خیلی بزرگه، اما من معتقدم اونقدرها هم بزرگ نیست، اگر کمی پیگیر باشی، کمتر اتفاقی هست که بیفته و بی‌خبر بمونی.
حالا چی شد که ما این رو ندیدیم، خدا می‌دونه. Embarassed (به خصوص اینکه این کامپیوتر باید مدام روشن و در حال دانلود باشه، ما برای دانلود بعد از اینکه اکثر سایت‌های دانلود رو می‌گردیم، گاهی کم میاریم و هیچی برای دانلود پیدا نمی‌کنیم. چرت و پرت میذاریم دانلود بشه... یعنی عجیبه که در گشت و گذارهای ما برای دانلود هم یافت نشده بود، البته منظورم این نیست که به قول شما دست Twisted Evil در کاره، بی‌توجهی ما ایرانی‌ها به این نوع موارد به خصوص جوانان اینترنتی ما، چندان دور از ذهن نیست Embarassed )

در مورد ویکی پدیا همونطور که در عکس مشخصه، 4 بار مقاله ثبت شده، اما به دلایل مختلف پاک شده.
ویکی پدیا دیگه بیش از حد سخت می‌گیره. من در مورد تستا می‌خواستم یه مقاله ثبت کنم، شونصد بار با روش‌ها و شکل‌های مختلف ارسال کردم، پاک کردن.
به نظر می‌رسه تا خودشون اقدام نکنن، فایده نداره. (که خوب، بعیده در مورد این سریال اقدام کنن Embarassed )

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 20 تیر 1389 - 19:31    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

iran.gif

سلام مجدد.
anari, جان؛ مطالبتون رو خوندم و تقریباً کاملاً(!) موافقم.
ای کاش فیلم در مورد آخرالزمان پیشگویی نمی‌کرد (سال 2020 تا 2022) با این پیشگویی ضد حال زد به هر چی «اللهم عجل لولیک الفرج»ی که گفتیم Embarassed
خوب اگر قرار بود یک روز خاص باشه که همه چی به هم می‌ریخت.
اینکه به قول شما مقایسه کرد بین اتفاقات دنیا و آخرالزمان و تعیین زمان دقیق آخرالزمان از نگاه مسلمانان، به نظرم کار اشتباهی بود.

در مورد برج‌های دوقلو، مدارک کاملی ارائه کرد. به خصوص بخشی از فیلم OZ که نمایش داد، به نظر دلیلی بر این موارد می‌آمد.
من معتقدم اگر قبول کنیم که در 11 سپتامبر دستی در کار بوده، باید بپذیریم که دست بزرگی در کار بوده!!
یعنی وقتی قراره چنان اتفاق بزرگی بیفته و کل دنیا رو تحت تأثیر قرار بده، باید سال‌ها در موردش برنامه‌ریزی می‌شد...
در مورد هماهنگی دست سیاستمدارها و رابطه شیطان پرستی اون‌ها هم موافقم. قریب به یک سال پیش من یک مقاله در مورد همین موضوعات توی روزنامه جوان خونده بودم، من هم تا حدودی می‌گم نمی‌شه نتیجه گرفت که همه اون‌ها که اونطوری کردن یعنی شیطان پرست هستن (هر چند تا جایی که یادم میاد، فیلم هم نتیجه نگرفت که شیطان پرستند، فقط نتیجه گرفت این‌ها با هم هماهنگ هستن) اما به هر حال، اگر نشه این نتیجه رو نگرفت، فکر می‌کنید این حرکت می‌تونه نماد چی باشه؟ Question

به هر حال، چیزی که مطمئنیم اینه که فیلم نیتش خیر بود و قصد فریب دادن مسلمانان رو نداشت و برای این نیت کلی تحقیق کرده بود و زحمت کشیده بود. پس می‌شه بهش اعتماد کرد، اما نه اینکه هر چه گفت، چشم‌بسته قبول کرد. (که خود سازندگان هم در قسمت آخر همین جمله رو می‌گن...)
واقعاً ممنون از اینکه این فیلم رو اینجا معرفی کردید و باعث شدید به دست خیلی از کاربران آفتابگردان برسه.
همین امروز که معرفی کردیم، چندین مشتری داشتیم که سفارش دادن و براشون ارسال می‌شه.

تشکرها از این پست: anari (دوشنبه 21 تیر 1389 - 14:06)

پست تاریخ: دوشنبه 21 تیر 1389 - 12:53    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

anari, عزيز
تحليل خوبي داشتيد . لذت بردم . با نتيجه گيري شما هم موافقم .
Cool

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 21 تیر 1389 - 14:05    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

عنوان: بــــــــــــدون شــــــــــــرح خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 21 تیر 1389 - 14:29    
anari
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

عنوان: مــــعـــــرفـــي نرم افزار «پژوه شيطان» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

نرم افزار پـــژوهـــه شـــيـطــان

يكي دو سال پيش از يه نمايشگاه عرضه نرم‌افزار مي‌گذشتم كه يوهو چشمم به اين نرم‌افزار افتاد، با اين كه همچين از اين داغ‌هاش هم نيستم ولي نمي‌دونم چم شد كه خريدمش، اون روزي كه گرفتمش يه نگاهي انداختم و بعدش انداختم تو كمدم! Shocked و از آنجايي كه محل مذكور! (كمدم) اشِلي از بازار شامه !! Neutral نتيجتاً هر چي بيوفته توي اين انبار كاه از سوزن هم پيدا كردنش سخت‌تره Exclamation خلاصه اينكه اصلاً يادم رفته بود همچين چيزي هم توي قوطي عطاري‌ام پيدا مي‌شه!! بعد از ديدن اين مجموعه ، يادش افتادم و رفتم پيداش كردم، مجموعه بسيار خوبي است... متاسفانه ســـايـــتـــشـــون اكسپاير شده.... فقط يه شماره تلفن ازشون هست، ان شاء الله باهاشون تماس بگيرم ، با اجازه‌شون يه تيكه‌هايي‌اش رو آپ كنم، خوشبختانه تبيان اين محصول رو براي فروش داره، مي‌تونيد از ايــــنــــجـــــا تهيه‌اش كنيد.

سرفصل‌هاي نرم‌افزار (صفحه اولشه)

تشکرها از این پست: Hamid (دوشنبه 21 تیر 1389 - 15:41)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
صفحه 1 از 3

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند