كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> طراحي سايت‌هاي اينترنتي
پاسخ دادن به این موضوع
کمک در طراحی و راه اندازی سایت
پست تاریخ: جمعه 7 اسفند 1388 - 14:25    
anar
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 29 تیر 1386
iran.gif

امتياز: 1074

عنوان: کمک در طراحی و راه اندازی سایت خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

با سلام خدمت همه ی اعضا محترم.
بنده میخواستم یک سایت راه اندازی کنم که کمترین آپدیت را داشته باشه ، یعنی بعد از اینکه سایت را راه اندازی کردیم، دیگر احتیاجی به آپدیت نداشته باشه که هر روز یا هفته بیاییم و آپدیت کنیم.اما از طرفی سایتی کار آمد باشه.دوستان هر نظری دارند لطفا انتقال بدهند تا به امید خدا یک سایت خوب راه اندازی کنیم.
امید وارم منظورم را فهمیده باشید .
Embarassed

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 7 اسفند 1388 - 17:36    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

عنوان: پاسخ به «کمک در طراحی و راه اندازی سایت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام anar
خوبید ؟ یعنی در واقع شما می خوایید توی سایتتون کم مطلب بزارید و زیاد بازدید کننده داشته باشید ؟؟؟!!!!! Question Exclamation
می دونی یه رود یا برکه باید جریان داشته باشه تا به یه مرداب تبدیل نشه سایتم مثل همین میمونه اگه بروز نشه و جریانی توش وجود نداشته باشه می شه یه مرداب Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 7 اسفند 1388 - 19:32    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «کمک در طراحی و راه اندازی سایت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
من نظراتم رو در این مورد در مطلب زیر گفته‌ام:
سايت‌هاي يک فايلي! یا کوچک‌ترین سایت‌های دنیا [Tiny websites]

کار سختی نیست. فقط باید دنبال ایده ناب باشی، برنامه‌نویسی‌ت کاملاً حرفه‌ای باشه و سیاست تبلیغات داشته باشی Wink
(خیلی دلم می‌خواد کارهای مختلفم رو کنار بذارم و بشینم فقط روی طراحی وب و ایجاد چنین سایت‌های کار کنم Crying or Very sad )

تشکرها از این پست: Gytyonline (شنبه 8 اسفند 1388 - 18:41)

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 01:01    
anar
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

عنوان: پاسخ به «کمک در طراحی و راه اندازی سایت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

من با نظر شما دوست عزیزم Gytyonline, موافق نیستم.
ولی حرف های آقای نیرومند در لینکی که قرار دادند بسیار جالب بود.
از طرفی سایتی مثل تراوین که یک برنامه ریزی ابتدایی داشت و یک کد نویسی ثابت که دیگر کار تمام میشود و بازدید کننده ، بازدید کننده می آورد.
سایت های ثابت زیاد هستند و من دنبال یکی از آنها میگردم که با کمتری فضا ،حداقل نیاز یک قشری از کاربران را فراهم کند.
حمید جان شما ایده ای ندارید که تا به حال نتونستید پیاده کنید؟یا اینکه وقتش رو نداشتید و یا غیره .....
خلاصه من دنبال یک ایده خوب میگردم تا پیاده سازی کنم و نیاز کاربران را برطرف کنم.
از دوستان خوب دیگر هم کمک میخوام. Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 18:38    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

سلام دوست عزیز anar,
حرف حمید جان بله کاملا درست و رو حساب هستش اما باید بدونی که این سایت ها اولا باید یه ایده کاملا نو و نابی باشن تا بگیرن و دوما توی اکثرا اونا ( نه همشون) باید برنامه نویسیت قوی باشه
درسته سایت تراوین سایت ثابتی که بازدید کننده بازدیدکننده براش میاره اما می دونی چند تا سرور داره ؟ می دونی چند زبان زنده دنیا رو پشتبانی میکنه ؟می دونی چه برنامه نویسی فوق العاده قوی پشتش وجود داره ؟؟ به راحتی گفتنش نیستش راه انداختن این سایت ها Very Happy
اما حرف اول رو همیشه ایده میزنه
درضمن سایت هایی معمولی اکثرا بیشتر از سایت های این مدلی پیشرفت می کنن ( نسبت بگیر )
ولی امید وارم توی کارت موفق بشی.
راستی توی زمینه نت به چه زبانی کاملا مسلط هستی ؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 21:44    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «کمک در طراحی و راه اندازی سایت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
بله، این‌ها نیاز به یک بررسی چند ماهه و شاید چند ساله در محیط وب داره تا بتونی نیازهای کاربران رو به خوبی تشخیص بدی و دست به کار بشی.
البته این رو هم بگم که اگر بار ترافیک روی سایت زیاد باشه، هزینه‌های زیادی رو باید متحمل بشی...

در مورد ایده‌های من، حقیقتش اینه که ایده‌هایی که الان توی ذهن من هست، نیاز به ماه‌ها کدنویسی داره. چیزی در حد دو سه برابر تستا کار می‌بره و اونی نیست که شما می‌خوای...

کمی فکر کن و نیازهای کاربران رو بررسی کن، ببین چه چیزی بیشتر نیازه. Wink
مثلاً آموزش‌های سایت رو نگاه کن:
http://aftab.cc/tutorials
موس رو روی آموزش‌ها ببر و آمار بازدیدها رو مقایسه کن.
اکثر کاربران با جستجو وارد اون آموزش‌ها شدن. ببین کدوم یکی بیشتر بازدید داشته و آیا ایده‌ای رو در ذهنت میاره یا نه.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 22:18    
anar
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

دوستای عزیزم Gytyonline, و Hamid, از کمک و توضیحاتتون خیلی ممنونم.
ایده ای به ذهنم رسید و اون اینه که پشتیبانی فارسی یکی از سایتهای مطرح دنیا را در سایت خودمون داشته باشیم.
من طی یک سری جستجو به سایت های پربازدیدی رسیدم.که به اکثر زبان ها نوشته شده بودند.اما زبان شیرین فارسی نداشتند.اگر این سایتها را به زبان فارسی تبدیل کنیم حرف نداره.
موفق باشید.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 2 شهریور 1391 - 12:59    
zeinab64
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 30 مرداد 1391

امتياز: 63

عنوان: Re: پاسخ به «کمک در طراحی و راه اندازی سایت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

anar نوشته است:
دوستای عزیزم Gytyonline, و Hamid, از کمک و توضیحاتتون خیلی ممنونم.
ایده ای به ذهنم رسید و اون اینه که پشتیبانی فارسی یکی از سایتهای مطرح دنیا را در سایت خودمون داشته باشیم.
من طی یک سری جستجو به سایت های پربازدیدی رسیدم.که به اکثر زبان ها نوشته شده بودند.اما زبان شیرین فارسی نداشتند.اگر این سایتها را به زبان فارسی تبدیل کنیم حرف نداره.
موفق باشید.

سلام. این ایده ای که دادین رو شما الان انجام دادین؟؟
براش چیکار کردین؟

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند