كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> علمي-آموزشي، اجتماعي، فرهنگي -> انجمن جوانان
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
با چقدر پس انداز می‌شه ازدواج کرد؟ (متأهل‌ها جواب بدن)
پست تاریخ: یکشنبه 15 اسفند 1389 - 22:42    
_heavenly_
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 27 آبان 1389
blank.gif

امتياز: 1211

عنوان: پاسخ به «با چقدر پس انداز می‌شه ازدواج کرد؟ (متأهل‌ها جواب بدن)» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
بهنااااااز(glasy_heart)چه نفسي !!!!آفرين
اين همه اطلاعاتو از كجا آوردي دختر!!! Neutral
نه خدايي كارت درسته ،از اونجايي كه درمورد هزينه هاي عروسي تو ساوه اطلاعاتي ندارم نميتونم بگم تاچه حدي درسته يا غلط!ولي حرفاتو تاييد ميكنم .معتقدم نبايد خيلي سخت گرفت آقا پسرا نترسين خدا بزرگه كار اصلي وسختي كه در پيش دارين هزينه هاي عروسي نيست!چيه؟انتخاب دختر خوبه باور كنيد راست ميگم.دختر خانمها هم انقدر بي انصاف نيستن كه راضي باشن شمارو بندازن تو دردسر !!!
انقدر اذيت نكنين خودتونو .توكل همتون به خدا.
بهناز جان ممنون ولي شيطون خيلي دقت كردي تو هزينه ها Wink البته چون به تازگي عروسي در پيش دارين ( توهم كه از اقوام درجه يك دومادي )بي تا ثير نيست بالاخره ناخواسته درگير اين ماجرا ميشي.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 

این مطلب آخرین بار توسط _heavenly_ در یکشنبه 15 اسفند 1389 - 22:48 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 15 اسفند 1389 - 22:47    
glasy_heart
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 12 آذر 1389
blank.gif

امتياز: 1928

عنوان: پاسخ به «با چقدر پس انداز می‌شه ازدواج کرد؟ (متأهل‌ها جواب بدن)» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام دوست عزیز
آره خب یک ساعتی بود که در موردش فکر میکردم اما چه کنیم دیگه ما متعلق به مردمیم Razz
در مورد تجربم درست حدس زدی خب این دومین عروسه که در پیش داریم
ممنون که میای و نظر میدی
تقديم با عشق

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 15 اسفند 1389 - 22:54    
_heavenly_
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

به به!
شده چت ديگه!
بابا متعلق به مردم!خب منم تا حالا شاهد سه تاعروسي بودم ولي انقدر تو اين زمينه كنجكاو نبودم ودقت نكردم.
نه بابا ما كاري نميكنيم كه!نظر ميدم روحيه بگيري پست بعدي رو طويل تر بزاري Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 16 اسفند 1389 - 19:54    
glasy_heart
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

تیکه بود دیگه ه ه ه؟ Mad خب موردی نداره Wink
اما برات یه پیشنها دارم بد نیست آدم تو هر زمینه یه سر رشته داشته باشه میبینی یه جاهایی به درد میخوره ،من و تو رشتمون کامپیوتریه اما بد نیست اگه فرض مثال تو زمینه مکانیک و یا سایر موارد که اینجا حافظم یاری نمیده یه اطلاعات مختصر شایدم طویل داشته باشیم
از روحیه کاذبی هم که دادی ممنون آفرين

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 16 اسفند 1389 - 19:55    
glasy_heart
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

سلام به همگی
میخوام بگم از در آمد ماهیانه برای شرع زندگی
این روزها همه از وام زدواج استفاده میکنند مگر کسانی که واقعا بهش احتیاج ندارند و یا حوصله ی کارهای بانکی و دوندگی برای دو تومن پولو ندارن کسایی که وام اخذ میکنند باید ماهیانه حدود 60تومن بابت قسط بپردازند خوبیش اینه که سود نداره پس تا اینجا 60تومن

گاهی اوقات میبینیم که وام بانکی جوابگوی نیاز ما نیست و باید پس اندازی باشه و اگر هم که نیست باید قرض گرفت و یا از جایی وام برداشت که در این صورت با توجه به میزان وام دریافتی مستحق پرداخت ماهیانه ان هستیم به علاوه سود آن .این مبلغ رو هم به 60اضافه کن

اگر اجاره نشینیم کرایه ماهیانه رو هم به دو مورد بالا اضافه کن به علاوه پول اب و برق و گاز و تلفن

درماهیای اولیه زندگی میشه گفت از نظر پوشاک و خوراک مشکلی وجود نداشته باشه چون معمولا مادر دختر به همراه جاهاز ،حبوبات و سایر مواد غذایی رو در حد استفاده چند ماه به خونه عروس میارن و در مورد لباس خب معمولا دوران نامزدی لباسهایی به عنوان کادونامزدی یا کادوهایی که به عنوان عیدی برای عروس خانم میبرن بعدشم کادو پاگشا و .... زیادن. میشه گفت دوران نامزدی همه از دوماد و متقابلا عروس توقع دارند (اینجاست که مجبورم بگم اماااان از حرف مردم)اما با شروع زندگی از دید همگان به دوریم و خودمون هستیم و زندگیمون (به کسی جز دو زوج مربوط نیست) و بر میگرده به درک طرفین و هدفهایی که در زندگی دارند پس فکر میکنم تا یه جایی خرج ماهیانه مبرا از این مقولس

اگر ماشین دارید حتما به فکر سوخت باشید و احتمال خرابیشم بدید (اینجا پس انداز معنی پیدا میکنه)
مواردی که گفته شد حدود خرجاییه که اگه باشه میشه باهاش یه زندگی دو نفره رو اداره کرد (بدون بچه)
اینجا میتونیم به پول یارانه ها هم حساب باز کنیم پس حتما عضو سایت بشین و پولشو به عنوان پس انداز کنار بزارین

اگر اجاره نشین نباشیم اگر قسط وسیله و وام نداشته باشیم اگر ماشین نداشته باشیم یه جورایی خود به خود پس اندازه پس انداز میشه و در عرض چند سال میشه ازش تو یه کار بزرگ یا سرمایه گذاری درست استفاده کرد و این یعنی یک قدم به سوی ترقی
تو زندگی مشترک هوش اقتصادی مهم به حساب میاد ،خداکنه که مرد خونه بیکار نباشه وبشه رو حقوقش حساب کرد اگه زن هم مدارا کنه و با مقاصد درست شوهرش هم مسیر بشه زیاد طول نمیکشه که زندگیشون میفته رو غلطک و شکل درست به خودش میگیره.
دوستان ،اگه سوالی هست من در خدمتم.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 16 اسفند 1389 - 22:27    
_heavenly_
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

blank.gif

من به تو افتخار ميكنم Very Happy
نه بابا داشتيم؟!!!!چه تيكه اي دروغگو
Mr. Green
همون من موافقم ولي خدايي اين اطلاعات جمع كردن درمورد هزينه ي عروسي رو نيستم يكم سخته منو عفو كن ولي تو زمينه ي مكانيك پايم آخه واسم جذاب تره Wink
آخه ميدوني چيه ؟!اگه من در مورد هزينه ي عروسي بگم يه كوچولو به ضرر دخترا تموم ميشه واسه همين سعي ميكنم تو اين زمينه نظر ندم. Cool

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 00:33    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

HEAVENLY1, عزیز، Confused
از ارسال اسپم خودداری کنید و اجازه بدید مطالبی که در تاپیک هست همه مرتبط و مفید باشه.

ممنون.

(پست‌های اضافه حذف خواهند شد...)

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 20:15    
glasy_heart
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

سلام
یه چیزی بگم در مورد سن ازدواج
اینکه هیچ کس به طور قطع نمیدونه که چه سنی برای ازدواج مناسبه آخه مسئله ی به این مهمی رو نمیشه به سن ربط داد به نظر من هر سنی که شخص اطمینان داشته باشه که از عهده اداره کردن یه زندگی بر میاد سنی که طرف بدونه ملاک واقعیش برای انتخاب همسر چیه که بعدا دچار مشکل و پشیمونی نشه هم چنین تشخیص اینکه روحیش با روحیه طرف مقابلش سازگاره و سایر مواردی که میتونه به زندگی و نحوه اداره درست اون تاثیر بزاره در ازدواج کردن مهمن
یه چیز دیگه این اگه قضیه عشق و عاشقی در کار باشه بازم قضیه فرق میکنه

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 17 اسفند 1389 - 20:45    
glasy_heart
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

blank.gif

راستی یه چیز یادم رفت بگم دیروز که رفته بودم گل فروشی برای دیوار اطاقم کاغذ دیواری سفارش بدم یه نگاهی به مانیتور کامپیوتر کردم عکس ماشین عروس هایی رو دیدم که منو کنجکاو کرد بپرسم فلان ماشین چه قیمت در میاد و یه قیمت کلی بگیرم اخه عروسی برادره نزدیکه
فروشنده گفت تزئین ماشین عروس از 30 تومن تا 1.5میلیون تومن Crying or Very sad تازه این قیمت ساوس شهر های بزرگتر قیمت بالاتر
اخه تزئین یه ماشین عروس اونم به قیمت 1.5 واقعا کار درستیه اصلا طرف مایه دار بابا خب این پولو صرف یه کار دیگه کن یه شب عروسیه بخخخخخدا ارزش نداره فرداش که گلاش پژمرده شد پشیمونم میشن اینو خودشونم خوب میدونن و بازم حماقت میکنن تازه بعضی هاشون با قرض به دنبال بهترینن و فردای عروسی که خوردن به پیسی تازه میفهمنن چیکار کردن
من فکر میکنم هرچند کم باشه هرچند ساده باشه بهتر از بازی کردن با آبروست مگه نه؟بهتر از اینه که طلب کار جماعت پاشنه درو از جا درو از جا در بیاره اون موقس که خانم خانما تابو تحمل ندارنو میرن خونه باباشون و طلاق و طلاق کشی خنده به تمام معنا
نه خدایی می ارزه تازه من وارد جزئیات نشدم و زیادم ادامه ندادم مطمئن باشید کار به جاهای باریک هم کشیده میشه

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 18 اسفند 1389 - 08:57    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

هزينه هاي عكس وفيلم هاي آنچناني رو هم ذكر كنيد . عكس ميگيرند از دانه اي 3000 تومان تا 300 هزار تومان !

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
صفحه 5 از 6

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند