كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> آموزشگاه زبان سایت -> Let's learn english (آموزش و تقویت زبان انگلیسی)
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5
What would you do if you were a pen ?
پست تاریخ: شنبه 12 اردیبهشت 1388 - 13:39    
hoory
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 7 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1238

عنوان: پاسخ به «What would you do if you were a pen ?» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

راستیّ به عرض دوستان باید بکم هر چند قبلا هم کفته بودم من FCE وPRoficiencyبا GRADE A از اولین وقدیمیترین وبنا بر گفته اکثر افراد دست اندر کار زبان معتبر ترین وبهترین انستیتو ربان یعنی SImin Educational assosiation دارم + گذراندن 4 تزم Teacher TRaining courseو یک تزمTranslation training Courseرا دارم همه هم بخدا وبقران عین حقیقت است اگر خواستید مدارکشو ارسال کنم.همه میدانند چقدر گرفتن این مدارک طول میکشه در سیمین بپرسید مصطلح است کهIt takes ages to get those این رو همه کسانی که با سیمین سر وکار دارند میدانند بسیار طولانی تز ار لیسانس است فقط خود FCe دیکه چه برسه به Olevel and Elevelیا Proficiency.من گفتم ان خانم کاربر شبنم خانم تافل داره خواهشا یک کم دقت کنید!
البته من بسیار خوشخالم وصدهزار بار خدا را شکر میکنم که به سیمین رفتم جون خودم بقران نوارهای اخبار زبان دانشجویانی را که حتی پیش بهترین استادهای زبان برده بودند وحاضر به پرداخت پول سنگین هم شده بودند انها عاچز شده بودند ونوارها را با صد تا ایراد (کیفیت بد و واضح نبودن و..)حتی یک قسمت کوچکش را هم متوجه نشده بودند و برگردانده بودند را انجام دادم. یکی از این دانشجویان دخترخاله خودم بود که براش نوشتم ونمره الف گرفت.حتی یک بار هم در امتحان تافل در یک اموزشگاه حتی بدون قسمتlistening چون ضبط خراب بود وقتی مدیر اموزشگاه جوابها را اعلام کرد به من گفت :خانم درود بر سیمین /درود برشما .من گفتم شما لطف دارید گفت نه خانم تعارف نکردم شما 90% را درست جواب دادید یعنی ار 100 نمره تان 90 شده در حالی که نگاه کن ورقه این اقا را با اینکه نوشته لیسانس زبان از دانشگاه تهران داره فقط 30 درصد رو زده من گفتم شوخی میکنید تازه قسمت listeningهم که خیلی ها توش مینالند نداشتیم گفت بیا این ورقه اش را ومن اگر با چشم های خودم نمیدیدم باور نمیکردم .توجه این مطالب در تعریف از انستستو سیمین بود که اجازه اش را اقا حمید داده بودند وحتی تاکید کرده بود به من که بهترین کلاس زبان را معرفی کنم.من هم انچام وظیفه کردم.البته تاکیدمیکنم شما بالاترین مدرک از بهترین کلاس زبان یا دانشگاه دنیا را هم داشته باشید دلیل نمیشه که استاد ان رشته هستید باید عمقی یاد گرفته ومرتب مرور وتمرین کنید ومطالب جدید را بیاموزید.خوشبختانه من چه اموزشگاه چه خصوصی بخاطر فقط دقت و وسواس فوق العاده همیسه موفق بودم چیزی که شاید خیلی ها با اطلاعات خوب گاهی غافل میشن گاهی دهها بار یک مطلب را موشکافی بالا پایین میکنم انواع راهها ی ممکنه ونکات حتی جزیی دور وبر قضیه را بررسی میکنم بقول معروفFussy or Pickyهستم که واقعا با توچه به نکات حساس وپیچیده یا باریکتر از مو در زبان بالاخص گرامر خیلی مهمه مخصوصا در مقام معلم.

در اخر باید بگم وقتی کسی با لحن خوبی با کسی صحبت نمیکنه نباید توقع داشته باشه طرف مقابل از همان لحن در جواب استفاده نکنه .حتی در دین ما هم به همان اندازه به شخص اجازه داده شده در هر موردی مقابل به مثل کنه پس اگر کسی از لحن من چه خانمchacer چه اقا حمید خوششان نیامد باید بکم چون من هم از صحبتها وجملات شما خوشم نیامد شما اول شروع کردید نه بنده لطفا به صحبتهای خودتان به بنده قبل از جوابها ی باصطلاح دلگیر کننده من به شما توچه کنید.چند نمونه میاورم

chacer:خانمی لازم نبود انقدر توصیح میدادید من اهمیت نمیدم چون من انچه که درستترینه را باید اموزش بدم(دیدیم که اتفاقا درستترین ازنظر شما غلط ترین بود!!)
در قدیم اموزش یک جور دیگه بود الان نه مثلا نگیم ماصی نقلی من حتی اسمش را هم نمی اورم وای یک فاچعه است شما که ببخشید با این جمله رسمابه همه اساتید خبره وپیشکسوت مستقیم توهین کردید(ما از خودمون صرفنظر میکنیم) من باید به جای شما همین چا از همه این بزرگواران عذر خواهی کنم.مگه الان اگر اسم شما را عوض کنند چیز دیگه ای صداتان کنندشما یک ادم دیگه ای میشید وماهیت وذاتتان یکدفعه از این رو به اون رو میشه
حالا من دیگه تعابیر فلسفی شما در مورد مداد وفکر مداد وچه میدانم ان جملات که در پست بالا گفتم صزفنطر کرده ومیگم اخه دیگه اون تعبیر در مورد ماضی استمراری چی بود که عملی در گذسته باید باشه که عمل دیگری ان را قطع کنه برای همین ما مچبور شدیم با وجود زحمت زیاد هرچند که شاید دوباره ممکن بود بگید لازم به این همه توصیخ نبود ولی خوب برحسب وطیفه ان همه توصیح گرامری وترچمه ای بدیم

در مورد اقاحمید هم در بالا چواب دادم که واقعا عوض یک تشکر خشک وخالی که من اصلا در پی اش نیستم ونبودم دیدم انگار ما یک چیزی هم به ایشان بدهکار شدیم البته این بار اول ایشان نبود که ما را این جوری مستفیض می کردند همان بدو ورود من به این سایت در توصیح لغتworth نیز ایشان همچین دستمزدی به بنده عنایت فرمودند که ما همان موقع میخواستیم فوری با سرعت هر چه تمامتراز این سایت فرار بکنم که کاش کرده بودم قبل از تحمل این همه رنج وعذاب جسمی و روحی .عیبی نداره میگن زندگی تجربه است ما هم تجربمون زیاد شد. یک چیز دیگه هم خوشبختانه داریم که ماهی رو هر وقت از اب بگیری تازه است پس الان هم وقت خوبیه برای این کار.
ما هم هر طور بود با عنایت خدا همه این سختیها ورنج وعذابها را تحمل کردیم والان دیگه یک کلام خداحافظی میکنیم و برای همه ارزوی موفقیت وسر بلندی داریم.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: Gytyonline (چهار‌شنبه 14 مهر 1389 - 19:30)

پست تاریخ: شنبه 12 اردیبهشت 1388 - 15:31    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «What would you do if you were a pen ?» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

بازم ممنون از زحماتتون.
خداحافظ

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 12 اردیبهشت 1388 - 17:59    
farzaneh60
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 14 آبان 1387

blank.gif

امتياز: 268

Hey guys, was it really necessary to fight and argue over every little thing?
to ruin your friendship?
to be honest, I didn't like the way that "Hoory or whatever her real name is" talked to you guys
I prefer to be a illiterate person rather than be rude and impolite
It is really important to never bother anyone with our words and behaviours.
Wish you all th best.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 12 اردیبهشت 1388 - 22:48    
hoory
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 7 بهمن 1387
blank.gif

امتياز: 1238

Dear farzaneh 60 I should tell you that when you do somebody a favor but he hurts your feelings in return!! what will you do?Undoubtedly notonly you butalso the other people will react in the same way in return!!
It means there is no place for appreciation!!No logical person does such a folish thing neither do I. instead people get angry especially when that unfair person repeats his bad action again and again!
Mr hamid has done that bad and rude action which I talked about above afew times so he should expect this kind of reaction notonly from me butalso everybody else! look that one of the users has sent a topic with this title:
Mr hamid How rude and impolite you are!! please be embaressed!!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 13 اردیبهشت 1388 - 03:51    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

سلام؛
همه حرف‌هاشون رو گفتن و فکر می‌کنم نکته دیگه‌ای باقی نمونده باشه.
پس، این تاپیک و تاپیک‌های مرتبط جهت پایان دادن به دعواها و جدال‌های غیرمفید قفل شدند...

در صورت مشاهده این نوع تاپیک‌ها، با کاربر مربوطه طبق قوانین سایت برخورد خواهد شد.

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5
صفحه 5 از 5

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند