كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت
پاسخ دادن به این موضوع
مثل اینکه گوگل پیجیز هم برای آپلود مناسب نیست!!
پست تاریخ: جمعه 14 فروردین 1388 - 13:58    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1387

iran.gif

امتياز: 4613

عنوان: مثل اینکه گوگل پیجیز هم برای آپلو خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

مثل اینکه گوگل پیجیز هم برای آپلود مناسب نیست!!
نمیدونم چرا بعضی وقتها فایلهای آپلود شده فعال نیستند
اگه میشه یه جایی رو معرفی کنید که حداقل اگه لینک مستقیم هم نباشه فایلها همیشه رو سرورش بمونه! مدیا فایر چطوره؟امتحانش کردین.
در مورد آپلود عکس که باید لینک مستقیم باشه و همیشه هم رو سرور بمونه چیکارکنم Crying or Very sad
http://xs.to چطوره؟
آیا اعتباری هست به این سایتهای با فضای رایگان؟؟!!
به سرم زده یه هاست ارزون بخرم ولی از اون هم مطمئن نیستم.آقا حمید کمک!!!

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 14 فروردین 1388 - 16:14    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Razz
gtm396, جان، این مشکل، فقط مشکل شما نیست Wink
همه مردم به خصوص ایرانی‌ها با این مشکل مواجهند و جای افسوس داره! این معضل از نگاه من خیلی خیلی موجب خستگی کاربران ایرانی از اینترنت می‌شه و جلو کارهای حرفه‌ای رو کاملاً می‌گیره!

سایت‌هایی که لینک مستقیم می‌دن زیادن، اما متأسفانه خیلی زود فیلتر می‌شن! Crying or Very sad
مثلاً سایت photobucket.com بهترین سایتی هست که دیدم و تضمین کرده که تا ابد عکس‌های شما رو نگه می‌داره. اما متأسفانه، تا چند روز پیش واسه‌ی من باز می‌شد، اما الان فیلتره Embarassed
بهترین سایتی که لینک مستقیم نمی‌ده، بدون شک mediafire هست و کاملاً تضمین کرده که تا ابد فایل‌ها رو نگه می‌داره. با این روندی که داره، خیلی بعید هست که حالا حالاها فیلتر بشه. (هر چند از دست این دوستان ناشی و احمق ما در ستاد فیلترینگ این هم بعید نیست فیلتر بشه Embarassed )
سایت xs.to هم فعلاً قابل اعتماد نیست. هر چند من خودم خیلی عکس روی اون آپلود کردم. اما هنوز زیر بار سنگین مخارج نرفته که متوجه بشه چه کاری داره انجام می‌ده! Wink
خلاصه عرض کنم که هنوز چند سالی کار داره تا کارشناسان ما بفهمند اینترنت یعنی چی و اینکه عقلشون برسه که چه سایتی باید فیلتر بشه و چه سایتی نشه!
اگر قرار باشه به خریت دو تا جوان کم‌عقل که عکس غیراخلاقی روی یک سایت آپلود می‌کنند، کل اون سایت فیلتر بشه که هیچی دیگه! باید کل اینترنت رو فیلتر کرد!! همونطور که الان بخش گالری عکس ما رو هم فیلتر کردن، در حالی که مثلاً من تک‌تک عکس‌ها رو زیرنظر دارم و اعتقاد خاصی دارم که عکس‌ها خلاف قوانین اخلاقی نباشن!!
http://gallery.aftab.cc
تا اون زمان باید این وضع رو تحمل کنیم.
پیشنهاد من و چیزی که خودم در آفتابگردان بهش اعتقاد دارم، استفاده از چند سایت برای آپلود هست.
یعنی اگر قراره شما یک لینک دانلود بدید، در چندین سایت آپلود کنید...
یا مثلاً به این عکس دقت کنید:
http://www.aftab.cc/gallery/details.php?image_id=964

در بخش توضیحاتش من لینک دوم برای عکس گذاشتم!! که اگر عکس اصلی که روی tinypic هست فیلتر شد یا حذف شد، از اون لینک استفاده کنند!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 14 فروردین 1388 - 20:18    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1387

iran.gif

امتياز: 4613

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

نظرت در مورد http://www.xm.com/ چطوره؟ تقریبا دو ساله که اکانت دارم و فایلهاش پاک نمیشه ؟به نظرت مناسب تر نیست Razz
اکانت من رو هم نگاه کن: http://gtm.xm.com/

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 15 فروردین 1388 - 11:47    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
والا من تست نکردمش، اما جملاتی که همون صفحه اول سایتش نوشته خیلی جالبه:
Nowadays it isn't an issue to find an average free hosting service. It becomes an issue when you start looking for a free hosting service that you can trust to go on a long term partnership. Many free hosting services start struggling after a few months of life, exactly when you have started to get your site promoted and is getting a decent amount of traffic... BAM! You find out they are stealing your visitors, redirecting your precious traffic. XM Hosting is your solutionstay!

ترجمه:
این روزها یافتن یک هاستینگ رایگان متعادل مشکل نیست. این، زمانی به یک مشکل تبدیل خواهد شد که شما دنبال یک هاست رایگان بگردید که بتوانید برای مدت طولانی به خدمات آن اعتماد کنید!
بسیاری از هاست‌های رایگان بعد از چند ماه، شروع به منازعه می‌کنند!
دقیقاً زمانی که شما شروع به توسعه سایت خود کرده‌اید و ترافیک خوبی را به دست آورده‌اید... BAM!
متوجه می‌شوید که دارند بازدیدکنندگان شما را می‌دزدند و آن‌ها را به سایت خود منتقل می‌کنند!
XM.com راه حل شماست!

خلاصه، احتمالاً یه آدم خیر پشت صحنه‌ست که می‌شه بهش تا حدودی اعتماد کرد، هر چند چون خیلی مشهور نیست، من باز هم شک دارم Embarassed

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند