كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> مسائل مربوط به هكينگ و امنيت
پاسخ دادن به این موضوع
آقا حمید،واقعا که گل کاشتی
پست تاریخ: سه‌شنبه 24 دی 1387 - 09:25    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1387

iran.gif

امتياز: 4613

عنوان: آقا حمید،واقعا که گل کاشتی خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام آقا حمید .واقعا که گل کاشتی دیشب یه سری به آفتابگردان زدم دیدم یه عکس بجای سایت آمده که گفته این سایت رو هک کردیم ولی یه ساعت نشده حلش کردی بابا ای ول!آفرين آفرين آفرين آفرين

من تو کامپیوترم چندتا ویروس اساسی دارم که یکی از اونها generic host.... یه آنتی ویروس توپ معرفی کن Embarassed Smile

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 24 دی 1387 - 15:36    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
gtm396,
از وقتی آفتابگردان کمی بر سر زبان‌ها افتاد، دردسر ما شروع شد Embarassed
بیش از بیست بار طی این یک سال گذشته سایت مورد حمله هکرها قرار گرفته و ما هر بار راه‌ها رو بستیم و اون‌ها از راه جدیدتری وارد شدن. (به خصوص طی یک ماه گذشته بارها حمله ناموفق داشتیم که به دلیل بستن نقاط ضعف بوده)
البته بعد از صحبتی که با یکی از اون‌ها داشتیم (مدیران سایت در جریان جزئیات هستند) متوجه شدیم که نفوذ از طریق سرور صورت می‌گیره و به ما ربطی نداره.
اما به هر حال، دودش توی چشم ما می‌ره Razz

بله دیشب متوجه شدم که آقای بنیامین یوسف‌زاده انگار با کمک هکرهای قبلی دوباره شوخی‌شون گرفته و صفحه اول سایت رو تغییر دادن.
البته کاری کرده بودند که اگر کسی به بخش خاصی از سایت می‌رفت، خود به خود سایت Deface می‌شد.
خلاصه، برگرداندن یک فایل که کار شاقی نیست که «ای ول» نیاز داشته باشه.
اگر تونستم راه نفوذ هکر رو ببندم اونقوت مرحبا دارم. Wink

البته از این دوست هکر ممنونم چون تا به حال هر چی از هکرها رسیده برای من بار علمی داشته. هر بار مجبور شدم به داده‌های خودم در مورد هک اضافه کنم و راه‌های نفوذ مختلف رو ببندم که این، برام یک نعمت به حساب میاد و باید از هکرهایی که طی این سال‌ها زحمت کشیدند، تشکر کنم Wink (البته هدف هکرهای کلاه‌سفید هم همینه و به نظر من هدف مقدسی هست)

در مورد آنتی‌ویروس، بارها بحث کردیم و گفتم که Avast Home Edition رایگان هست و بسیار قدرتمند. نصب کنید و اجازه بدید هر لحظه دیتابیس خودش رو آپدیت کنه، مطمئناً ویروس‌هایی که سراغ شما میان، از ویروس‌های مربوط به من قوی‌تر نیستند و من تا به حال کامپیوترم ویروسی نشده.

موفق باشید

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 24 دی 1387 - 16:24    
gtm396
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1387

iran.gif

امتياز: 4613

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

راستش منم به وبلاگ اون رفتم یه نرم افزاری بود میخواستم دانلود کنم ترسیدم کمر کامپیوتر رو بشکونه دانلود نکردم! 8)

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند