كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه
پاسخ دادن به این موضوع
گرد هم آئي !
پست تاریخ: چهار‌شنبه 22 آبان 1387 - 12:39    
MHGH
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 11 شهریور 1387
iran.gif

امتياز: 5613

عنوان: گرد هم آئي ! خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام حميد جان

البته سلام به همه ولي چون مدير سايت حميد آقاست من به ايشون به نمايندگي بقيه سلام دادم

خوب بذگريم

حميد خان چرا ما يه گردهم آيئ نداريم تو اين سايت

يه كافي شاپي يه كوهي يه پاركي يه بابا حوصله مون سر رفت

Crying or Very sad

يه جا انتخاب كنيد بريم ديگه بابا جاني

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 22 آبان 1387 - 23:18    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
MHGH, جان،
ممنون از این ایده، اما والا نمی‌دونم چی بگم Embarassed
ببینید، هر سایتی یک روش کاری داره.
انجمن‌های زیادی هستن که مدیران اون‌ها خودشون رو به شدت به آب و آتیش می‌زنن، ملاقات گروهی می‌ذارن، انجمن‌ها رو گسترده می‌کنن و خلاصه زندگی‌شون می‌شه فعالیت در اون سایت.
اما بعد از مدتی، به دلایل مختلف (به خصوص از نظر مالی)، خسته می‌شن و شما متوجه می‌شید که دیگه اون سایت بالا نمیاد و صاحبان سایت کلاً از اینترنت خداحافظی کردن Embarassed
من می‌تونم ده‌ها سایت رو مثال بزنم که یه زمانی واسه خودشون سایتی بودن و الان هیچ اثری ازشون نیست Embarassed

کلاً طرفدار روش "آهسته و پیوسته" هستم.
نمی‌خوام اونقدر سایت رو فعال کنیم که دیگه زندگی‌مون بشه این سایت و بعد، نتونیم از پس قضایا بربیاییم و یک دفعه زده بشیم.
یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که باعث می‌شه چندان هوس نکنم که سایت رو بیش از این گسترده کنم، اینه که اگر لحظه‌ای غفلت بشه و به هر دلیلی مثل سهل‌انگاری یک کاربر از راه مستقیم کج بشیم، امکان فی..لتر شدنمون هست! به سایت persiandown.com برید تا متوجه بشید که چطور انجمن‌های این سایت که ده‌ها هزار کاربر داره یک شبه فی..لتر شد و آرزوهای مدیران رو به باد داد!! از سایت persiantools.com فعال‌تر سراغ دارید؟ مدت‌ها فی..لتر بود و تازگی‌ها بعد از کلی پیگری باز شده.

در کل، قصد اصلی، تهیه یک منبع اطلاعاتی غنی هست که به درد کاربران ایرانی بخوره و کمک به کسانی که مشکلی دارن و در کنار این‌ها آشنایی با دوستانی از سراسر ایران و جهان.
اینکه بخواهیم گردهمایی بذاریم، می‌طلبه که سایت خیلی بیشتر از این‌ها فعال بشه. دوستان قدیمی و جدید فراخوانی بشن و کلی برنامه‌ریزی و ...
اونوقت باید جایی تعیین بشه که طبیعتاً خیلی‌ها باید هزینه‌های سنگین برای اومدن به اونجا بپردازن Embarassed
من در جریان گردهمایی‌های انجمن‌هایی با بیش از 50 هزار عضو هستم، خیلی کم اتفاق می‌افته که کاربران استقبال کنن.

اما، یک ایده خوب می‌تونیم داشته باشیم.
اگر بشه، یه کم زمان بیشتری صرف کنیم و سایت رو کمی حرفه‌ای‌تر کنیم.
به این صورت که کاربران ایرانی، موقع ثبت‌نام، استان و شهرشون رو انتخاب کنن. بعد، کاربرانی که همشهری یا هم‌استانی اون کاربر هستند بهش معرفی بشن.
اینطوری کاربران با دوستان جدیدی در شهرشون آشنا می‌شن که می‌تونن هماهنگ کنن و باهاشون ملاقات داشته باشن.
باور نمی‌کنیم، اما من از طریق بخش ساوه‌سرا ( http://savehsara.aftab.cc ) که مربوط به شهر خودمون هست، همشهری‌های نابی در سراسر جهان (فلوریدا، آلمان، کانادا و ...) و در نقاط مختلف شهر خودمون پیدا کردم که اگر طی هفته باهاشون در ارتباط نباشم دلم می‌گیره!!
چند تا همشهری که در ساوه هستند پیدا کردم که نظیرشون رو در دنیای واقعی نداشتم!
بارها با هم سفر کردیم (مثلاً طی سال 85 تمام روستاهای اطراف شهر رو با هم گشتیم و اطلاعات و عکس‌هایی از اون‌ها جمع‌آوری کردیم)، بارها قرار ملاقات داشتیم و ... Razz

اما برای بقیه دوستان باید سایت رو تبدیل به یک شبکه اجتماعی کنیم Wink
البته این کار نیاز به صرف زمان طولانی داره و باید خیلی خیلی برنامه‌ریزی بشه.
از طرفی، اونقدر محدودیت از نظر هاستینگ داریم که آدم جرئت نمی‌کنه ایده جدید ارائه کنه! (نباید ایمیل گروهی بفرستیم! - اگر بازدید از سایت کمی بیشتر از این چیزی که الان هست بشه، پهنای باند سایت تموم می‌شه و سایت دیگه بالا نمیاد! - چندین هکر منتظرند که من یک سوتی در بخشی از کدهای سایت بدم تا سایت رو "کأن لم یکن" بکنن!)
به علاوه همه این‌ها، دست‌تنها بودن من و موقعیت حساس زندگی‌م رو هم باید در نظر داشت Embarassed

یا اینکه می‌تونیم انجمن‌هایی برای شهرها و استان‌های مختلف داشته باشیم که دوستان همشهری با هم آشنا بشن.

به هر حال، همه نظر و ایده بدن، امیدوارم به یک نتیجه خوب برسیمWink
ممنون.

تشکرها از این پست: animeditor (یکشنبه 26 آبان 1387 - 01:10)

پست تاریخ: دوشنبه 27 آبان 1387 - 12:44    
MHGH
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 11 شهریور 1387
iran.gif

امتياز: 5613

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

خيلي ممنون از توضيحاتي كه داديد

درسته اگه هركسي تو هر شهري همشهرياي خودشو بشناسه خوبه

اينطوري بهتر مي شه دور هم جمع شد

و كمي از فضاي مجازي بيرون اومد

من منتظر كارهاي جديد و فوق العاده شما هستم.

Razz

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند