كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> فروم‌بلاگ‌هاي اعضا -> فروم‌بلاگ Hamid
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2
فردا، اولین کلاس تدریس زبان من!
پست تاریخ: یکشنبه 8 دی 1387 - 00:39    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛
خوب، به سلامتی، ساعاتی پیش (یعنی ساعت 6 بعد از ظهر امروز، شنبه 7 دی ماه 1387) آزمون «آخر ترم» اولین تدریس زبانم رو گرفتند Razz
این در حالی بود که من سر کلاس دومین گروه ترم اولی بودم.
بعد از آزمون، مدیر گروه زبان، به بچه‌ها که از شروع ترم دوم سؤال می‌کردند، گفته بود: برای ترم دوم، خانم‌ها از آقایون جدا خواهند شد، آقایون با آقای نیرومند کلاس می‌رن و خانم‌ها با خانم x (نمی‌دونم دقیقاً فامیل‌شون چی هست).
توی این کلاس، از بیست نفر، نزدیک به دوازده نفر، خانم بودند و هشت نفر، آقا. که قرار بود با آقایون یک کلاس دیگه ترکیب بشن و من برم سر کلاس.

تا این جمله گفته شد، من داخل کلاس دیگه که بودم، دیدم جیغ و داد خانم‌ها بلند شده Mr. Green
درب کلاس ما رو زدن و تا من رفتم بیرون، خانم‌ها یک صدا داد می‌زدند که: استااااااااااااااد! می‌خوان شما رو از ما بگیرن!!!!!!!! Shocked Surprised
گفتم: والا نمی‌دونم، من تسلیم تصمیم مدیر گروه زبان هستم، اما به هر حال، می‌تونید بهشون نظراتتون رو بگید.
همه، جمیعاً با داد و بی‌داد رفتند اونجا و جیغ می‌زدند Mr. Green که: اگر استاد ما رو عوض کنید، ما دیگه نمیاییم Shocked

مدیر گروه هم استدلالش این بود که به کلاس مختلط گیر می‌دن، پس باید جدا بشید. اگر هم جدا بشید، فقط آقایون با آقای نیرومندند... این‌ها از این طرف اینطوری پا فشاری می‌کردند...
خلاصه، اونقدر سر و صدا کردن که نزدیک بود همه‌مون رو از مؤسسه بندازن بیرون! Very Happy
تا ساعت 8:30 شب، همه اونجا موندن تا بالاخره تونستن آقای مدیر گروه رو راضی کنن که کلاس، طبق روال قبل، ترم دومش هم با من باشه، ضمن اینکه از هم جدا نشن Very Happy

این آقای مدیر گروه زبان، قبلاً با من کار نکرده، هنوز در جریان نیست! Mr. Green
مدیر آموزش دانشکده به ایشون هشدار داده بود که: اگر یک کلاس رو سپردی به آقای نیرومند، دیگه اون دانشجوها رو نمی‌تونی ازشون جدا کنی!! (قسم می‌خورم که قصد تعریف ندارم، هر چند گفتن این‌ها نوعی تعریف به حساب میاد Embarassed ) قبلاً گفته بودم، خود آقای مدیر آموزش به من می‌گفت: توی کلاس‌های کامپیوتری، وقتی یک دوره (مثلاً دوره فتوشاپ یا فلش) که با من بوده، تمام می‌شه، خیلی از افراد اون کلاس، می‌رن پیش این آقای مدیر و می‌گن اگر بعداً آقای نیرومند دوره‌ای گذاشت، حتماً با ما تماس بگیرید Surprised (البته همیشه به نحوه‌های مختلف قدردان این الطافشون بودم و هیچ وقت کوتاهی در هیچ خدمتی نکردم Embarassed )
جالبه که من توی این دوره‌ی بیست جلسه‌ای زبان، تقریباً در هر جلسه، دو یا سه زبان‌آموز مهمان داشتم که فقط از بقیه شنیده بودن که کلاس فلانی جالبه و اومده بودن که خودشون ببینن. (الحمد لله)
این در حالی هست که خود آقای مدیر گروه می‌گفت: ما کلاسی با بیست زبان‌آموز رو به بعضی از مدرس‌ها سپردیم، جلسه دوم، فقط 3 نفر آمدن!!! Shocked (بنازم قدرت دافعه رو!!)

هر چند کسی که به این جملات و این اتفاقات دل خوش کنه، مثل کسی هست که به سکوی سوم مسابقات اکتفا کرده باشه، اما به هر حال، شاکر خدا و شاکر همه‌ی افرادی هستم که طی این چند سال لطف کردن و من رو به عنوان مربی انتخاب کردن. Embarassed

جریان جالبی بود.
قبل از رفتن سر کلاس تدریس زبان واسه خودم غولی ساخته بودم که خودم ازش می‌ترسیدم خنده به تمام معنا
اما جریانات بعدی، چیزهایی رو مشخص می‌کنه که برای همه نکاتی داره Wink

ممنون.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2
صفحه 2 از 2

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند