كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> انجمن پشتيباني پروژه سيستم برگزاري آزمون آنلاين «تستا»
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 24, 25, 26  بعدی
آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت
پست تاریخ: دوشنبه 8 شهریور 1389 - 11:17    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

عنوان: پاسخ به «آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام
راستش من از همون اولم شک داشتم که مشکل به خاطر سطح دسترسی باشه ، ولی مشکل شما معلوم هستش که چیه ، همون طوری که گفتید عکس ها در فولدر مربوطه موجود هستن اما موقع نشون دادن نشون داده نمی شن ، پس مشکل از نوع آدرسی هستش که برای عکس ها وجود داره ، شما دقیقا چه پوشه ای رو و کجا آپلود کردید ؟؟
شما باید محتویات پوشه www را داخل زیر دامنهای که برای تستا ساختید آپلود کنید نه خود پوشه ی www رو ، یعنی داخل زیر دامنه شما وقتی وارد میشید نباید پوشه www وجود داشته باشه ، که فکنم شما خود این پوشه رو آپلود کردید ، درسته ؟!!

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 8 شهریور 1389 - 11:36    
hrahmanius
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 5 شهریور 1389

blank.gif

امتياز: 126

عنوان: نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

نشد نشد

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 10 شهریور 1389 - 23:54    
saman25
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 1 فروردین 1389

iran.gif

امتياز: 2088

عنوان: انتقال هاست به هاست خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام چگونه ميتونم سئوالات نوشته شده ام را از يك هاست به هاست ديگه منتقل كنم
من يك هاست رايگان داشتم وتعدادي سوال (بانك سوالات)درآن دارم حالاتستارودريك هاست مربوط به خودم نصب كرده ام ميخواهم بانك سوالات رومنتقل كنم آياراهي دارم ؟ممنون

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 11 شهریور 1389 - 00:01    
Gytyonline
مديريت كل انجمن‌ها
مديريت كل انجمن‌ها

عضو شده در: 14 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 8184

عنوان: پاسخ به «آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلام saman25,
بله راهی هستش ، کافی هستش شما از دیتابیستون یا قسمتی از اون که مربوط میشه به سوالات تستا بک آپ بگیرید و سپس اون بک آپ رو وارد دیتابیس هاستی که تستا رو روش نصب کردید وارد کنید .
مراحل بک آپ گیری و مابقی کار ها رو هم میتونید با گشتن توی انجمن تستا پیدا کنید قبلا سوالاتی مشابه سوال شما پرسیده شده و پاسخ نیز داده شده است .
موفق باشید.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 2 مهر 1389 - 10:17    
mehran20
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 13 شهریور 1384
iran.gif

امتياز: 47

با تشکر از شما دوستان عزیز بابت زحمات فراوانی که می کشید

من تستا 2 رو دانلود نمودم و از اون برای راه اندازی روی لوکال توسط xampp استفاده کردم اما پس ازنصب نرم افزار در مرحله ورود به مدیریت با خطای نصب نشدن نرم افزار روبرو می شدم و در صفحه اصلی نیز با صفحه تعریف نشدن آزمون - اشکال کار در کجاست؟

[img] http://up.iranblog.com/Files/422fb773905543409a63.jpg[/img]

و بعد از ورود اطلاعات هم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 2 مهر 1389 - 14:44    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: پاسخ به «آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

mehran20, جان،
حالا چرا Xamp ؟ Embarassed
به نظر می‌رسه زمپ با یونیکد مشکل داره.
حقیقت اینه که تنها فایلی که ما در این پروژه داریم و یونیکد نیست، همین فایل مربوط به install هست.
فایل‌های یونیکد ابتدای فایلشون یه کاراکتر مخفی ایجاد می‌کنن که php به اون کاراکتر گیر می‌ده و به عنوان header فایل تصورش می‌کنه.
رفع این مشکل تقریباً ساده‌ست.
فقط من باید بدون سطح دانش فنی شما در کار با زمپ چقدره؟
اگر من فایل sql مربوط به ایجاد بانک و جداول تستا رو بدم، می‌تونید به صورت دستی import کنید تا جداول تستا ایجاد بشه؟
البته اگر خودتون یه کم زرنگ باشید، می‌تونید فایل index.php در پوشه install رو باز کنید و کدهای SQL رو کپی کنید و از بخش phpmyadmin اون‌ها رو اجرا کنید که جداول ایجاد بشه.

اگر نتونستید و سخت بود، بگید من یه نصاب دیگه ایجاد کنم.

تشکرها از این پست: mehran20 (یکشنبه 4 مهر 1389 - 07:33)

پست تاریخ: یکشنبه 4 مهر 1389 - 07:36    
mehran20
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

با تشکر دوباره از شما حمید جان ، من چند سالی هست که با زامپ کار می کنم و به شخصا بهش علاقه دارم
در رابطه با ایمپورت کردن جدول sql تستا مشکلی ندارم می تونم به صورتی دستی این کار رو انجام بدم
اما در مورد زرنگ بودنم و کپی کردن کد های از درون ایندکس شک دارم اما می رم که خودمو تست کنم

با ایمپورت کردن مشکل ندارم
اما اگر این مشکل یا بهتر بگوییم مسئله حل شود جمیع دوستان می توانند از ان استفاده کنند و چه بهتر که در بسته اعمال شود تا دوستانی که جدیدا دانلود می کنن این مشکل رو نداشته باشند
من تستای نسخه قبل رو بی هیچ مشکلی روی زامپ نصب کردم اما در تستا 2 با این مشکل رو برو شدم

ممنون و متشکر

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 4 مهر 1389 - 20:11    
mehdi1978
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 4 مهر 1389

امتياز: 9

عنوان: یک پرسش از بزرگان سایت، لطفا کمکم کنید. خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سلام
همانگونه که گفته بودید و راهنماییهای بسیار ارزنده ای در این گفتمان و در فایل داکیومنتیشن داشتید به آسانی تستا را روی سایتم نصب نمودم.
بسیار عالی است دست شما درد نکند و کارتان پر برکت باشد.
یک سوال کوچک دارم:
من چند آزمون را طراحی نموده ام و میخواهم آنها را روی سایت قرار دهم، چگونه می توانم در یک صفحه به تک تک آزمونها لینک دهم تا بازدیدکنندگان سایت که دانشجویان هستند با کلیک روی آنها به آزمون مربوطه (مثلا آزمون فصل ششم) برده شوند. چون وقتی که وارد بخش آزمون می شوم: برای مثال همچنین آدرسی:
www.example.com/testa
فقط وارد آزمون پیش فرض می شوم.
و وقتی که بخواهم بازدیدکنندگان را به آزمونهای مختلف لینک دهم باید چکار کنم؟
میخواهم همانند این صفحه زیر چند آزمون را بتوانم برای دانشجویان در یک صفحه قرار دهم تا هر کدام را که میخواهند انتخاب نمایند:
مهدی فیروزیhttp://class.mehdifirouzi.com/testa/
همانگونه که مشاهده می شود دو آزمون در یک صفحه گذاشته شده است. من میخواهم چند آزمون در یک صفحه قرار دهم. به عبارت دیگر میخواهم لینک مربوط به هر آزمون را پیدا کنم و به یک نوشته ای بچسبانم. چکار کنم؟
تالار را هم گشتم نتوانستم پاسخم را بیابم.
تنکیو وری ماچ

این مطلب آخرین بار توسط mehdi1978 در دوشنبه 5 مهر 1389 - 12:56 ، و در مجموع 2 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 4 مهر 1389 - 20:53    
nowrooz
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 31 شهریور 1389

امتياز: 28

عنوان: Re: آموزش نصب و اجراي «تستا» بر روي وب‌سايت خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

باسمه تعالي
سلام جناب آقاي نيرومند
ضمن تشکر از برنامه بسيار خوبتان بنده چند روز است تلاش مي کنم برنامه را روي byethost5.com نصب کنم اما موفق نمي شوم
نام دومين من http://tafrihi.byethost5.com است و فايل را از طريق سيستم uploadخود سايت برروي هاست در پوشه اي به نامazemoon منتقل کرده ام نمي دانم گير کار کجاست.
آيا در پايان همين دومين بعد از علامت / کلمه azemoon را ااضافه کنم کافي است؟
آيا بعد از ساخت ديتابيس کار ديگري هم جز وارد کردن نام ديتابيس(Database Name)، يوزر (MySQL user) و پسورد(MySQL password) در پوشهconfig لازم است صورت گيرد.
اگر ممکن است با ايميل من alitafrihi@gmail.comمکاتبه کن تا اطلاعات مربوط به اکانتم را برايتان بفرستم تا با زحمات جنابعالي مشکل من طرف شود.
ممنون ـ در پناه حق
تفريحي

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 5 مهر 1389 - 21:49    
mehran20
شروع فعاليت
شروع فعاليت

iran.gif

برادر حمید ما همچنان منتظریم!!!

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 24, 25, 26  بعدی
صفحه 14 از 26

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند