كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
حرف دلتو بگو واقعا بگو ؟
پست تاریخ: سه‌شنبه 31 اردیبهشت 1387 - 12:05    
zaman
مدير انجمن عكاسي
مدير انجمن عكاسي

عضو شده در: 1 مهر 1385
iran.gif

امتياز: 2733

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

اینم کمی حرف دل در قالب طنز

يه روز تيم قايقراني ايراني تصميم مي گيرد كه با يك تيم ژاپني در يك مسابقه سرعت شركت كنند. هر دو تيم توافق مي كنند كه سالي يك بار با هم رقابت كنند ....
هر تيم شامل 8 نفر بود ...
در روزهاي قبل از اولين مسابقه هر دو تيم خيلي خيلي زياد تلاش مي كردند كه براي مسابقه به بيشترين آمادگي برسند .
روز مسابقه فرا مي رسد و رقابت آغاز مي شود . هر دو تيم شانه به شانه هم به پيش مي رفتند و درحالي كه قايقها خيلي نزديك به هم بودند ، تيم ژاپني با يك مايل اختلاف زودتر از خط پايان مي گذرد و برنده مسابقه مي شود ...
بازيكن هاي تيم ايران از اين شكست حسابي ناراحت مي شوند و با حالتي افسرده از مسابقه بر مي گردند ...
مسوولان تيم ايران تصميم مي گيرند كاري كنند كه در رقابت سال آينده حتما پيروز بشند ؛ براي همين يك تيم آناليزور استخدام مي كنند براي بررسي علل شكست و پيشنهاد دادن راه كارها و روشهاي جديد براي پيروزي ...

بعد از تحقيقات گسترده ، تيم تحقيق متوجه اين نكته مهم شدند كه در تيم ژاپن ، 7 نفر پارو زن بوده اند و يك نفر كاپيتان ... و خب البته در تيم ايران 7 نفر كاپيتان بوده اند و يك نفر پارو زن ...!!!
اين نتايج مديريت تيم را به فكر فرو برد ؛ مديران تيم تصميم گرفتند كه مشاوراني را استخدام كنند كه يك ساختار جديدي را براي تيم طراحي كنند ..
بعد از چندين ماه مشاوران به اين نتيجه رسيدند كه تيم ايران به اين دليل كه كاپيتان هاي خيلي زياد و پارو زن هاي خيلي كمي داشته شكست خورده ، درپايان بررسي ها مشاوران يك پيشنهاد مشخص داشتند : ساختار تيم ايران بايد تغيير كند !
از آن روز به بعد با ارائه راه كار مشاورين تيم ايران چنين تركيبي پيدا كرد : 4 نفر به عنوان كاپيتان ، 2 نفر يه عنوان مدير ، 1 نفر به عنوان مدير ارشد و 1 نفر به عنوان پارو زن (!!!) علاوه بر اين مشاورين پيشنهاد كردند براي بهبود كاركرد پارو زن ، حتما يايد پاروزني با صلاحيت و توانايي بهتر در تيم به كارگرفته شود !
و در مسابقه سال بعد تيم ژاپن با دو مايل اختلاف پيروز مي شود ...!
بعد از شكست در دومين مسابقه ، مديران تيم كه خيلي ناراحت بودند در اولين گام خيلي سريع پارو زن را از تيم اخراج مي كنند ، زيرا به اين نتيجه رسيدند كه پارو زن كارايي لازم را در تيم نداشته است .
اما در مقابل از مدير ارشد و 2 نفر مدير تيم خود قدرداني مي كنند و جوايزي را به آنها مي دهند ، براي اينكه اعتقاد داشتند كه آنها انگيزه خيلي خوبي را در تيم ايجاد كردند و در مرحله آماده سازي زحمات زيادي كشيده اند ...
مديران تيم ايران در پايان به اين نتيجه رسيدند كه تيم آناليز كه به خوبي به بررسي دلايل شكست پرداخته بودند ، تيم مشاوران هم كه استراتژي و ساختار خيلي خوبي براي تيم طراحي كرده بودند و مديران تيم هم كه به خوبي انگيزه لازم را در تيم ايجاد ايجاد كرده بودند ، پس حتما يكي از دلايل اين شكست ها ، ناكارامدي ابزار و وسايل استفاده شده بوده است (!!!) و براي بهبود كار و گرفتن نتيجه در مسابقه سال آينده بايد وسايل استفاده شده در مسابقه را تغيير دهند ، در نتيجه :

تيم ايران اين روزها در حال طراحي يك " قايق " جديد است .... !!

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: Hamid (شنبه 4 خرداد 1387 - 17:51)

پست تاریخ: سه‌شنبه 31 اردیبهشت 1387 - 17:00    
anar
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 29 تیر 1386
iran.gif

امتياز: 1074

من میدونم چی شده درسته gharibe_ashena, ؟ Crying or Very sad

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 1 خرداد 1387 - 09:18    
chaser
مدیر انجمن زبان - مترجم سايت
مدیر انجمن زبان - مترجم سايت

عضو شده در: 29 فروردین 1386
iran.gif

امتياز: 7132

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

zaman, آقا جالب بود بازم ازین داستانها خیلی جالبه ما تو همه موارد ازین داستانها داریم .
من و یاد یه ضرب المثل انداخت که میگه... میگه زیر گیلیم تبل میزنیم ! یا نه میگه کاسه همون کاسه هست و آشم همون آش Rolling Eyes نه میگه ... Surprised یادم نمیاد چی میگه
اصلا ولش کن . Exclamation

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 1 خرداد 1387 - 10:00    
gharibe_ashena
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1387
blank.gif

امتياز: 418

سلام دوستان ما ادما خیلی چیزا رو اطرافمون میبینیم شاید گاهی درک نکنیم ولی خیلی وقتها شده خودمو نو زدیم به اون راه ، بعد که یکی یه تلنگر بهمون میزنه تازه میگیم نه بابا کی؟کجا؟چرا ؟واسه چی؟ نه آقا دل من از کسی نگرفته چون از بس دلمو شکستن دیگه دلی نمونده من همینجا میگم اگه کسی حوصله ش سر رفت من هستم هنوز خورده های دلم هست شما هم بشکنین دیگه واسم فرقی نداره ببخشید یاعلی خداحافظ. Crying or Very sad

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 3 خرداد 1387 - 19:36    
gharibe_ashena
شروع فعاليت
شروع فعاليت

blank.gif

سلام دوستان من بلد نیستم مثل شما بزرگ بزرگ صحبت کنم فقط اومدم که حرف دلمو بگم
خدایا منم اون رهگذری که هم میگن یه غریبه ست دلی داشتم پر ز شادی اما حالا پر ز غصه ست خدایا دل من کوچیکه اما پر ز حرفای نگفته ست تو خودت مشکل گشایی در رحمت می گشایی خدایا اگه خوبم اگه بدم خالقم تویی کن مددم چشمامو بستن نامردما دل کوچیکمو شکستن آدما خدایا همه هستیمو گرفتن دلمو بازی گرفتن میخوام بیام بسوی تو بگیرم پر به کوی تو اینجا پر از دو رنگیه دوست ندارم اینجا باشم کی میگه دنیا پر از قشنگیه خدایا قسم میدم به فاطمه به اونی که آبروی دو عالمه این دله پر گناهمو یا این که خودت پاکش کن یا این که زود تر خاکش کن خدایا دیگه طاقت ندارم میون آدما باشم میخوام که شب بخوابمو صبح یه جایه بهتری پا شم خدایا میشنوی درد دلمو حل بکن این مشکلمو
دوستان کسی دیگه نمیتونه بده دلداری من فقط واسم دعا کنین خدا کنه یاری من ... یا علی موفق باشین ...همتونو دوست دارم... ببخشید .خداحافظ... Crying or Very sad

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 4 خرداد 1387 - 16:19    
anar
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad چي كار كنم؟ اره راست میگی دنیا پر شده از دو رنگی کاش یه جوری میشد که کسی برای یکی دیگه دو رنگ نشه تا دل کسی بشکنه Crying or Very sad

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 4 خرداد 1387 - 16:37    
gharibe_ashena
شروع فعاليت
شروع فعاليت

blank.gif

سلام ببخشید من منظوری نداشتم شما ناراحت نشید من طاقت ناراحتی کسی و ندارم چه برسه به شما ها که چند وقته که می شناسمتون Crying or Very sad

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 خرداد 1387 - 15:31    
anar
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

Embarassed Razz باشه دیگه اینجا کسی ناراحت نمیشه فقط تو هم باید هیچ وقت ناراحت نباشی Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 خرداد 1387 - 19:03    
gharibe_ashena
شروع فعاليت
شروع فعاليت

blank.gif

چشم من قول میدم دختر خوبی باشم و هی غصه نخورم تا آخرش دق کنم که تو از دستم راحت شی شوخی کردم دیگه ناراحت نیستم ممنون از توصیه ت ...یاعلی خداحافظ. Embarassed Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 خرداد 1387 - 21:11    
anar
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

Very Happy آفرين بچه خوب درستش همينه نبايد ناراحت باشي.بايد خوشحال باشي و به ديگران هم اين خوشحاليت رو منتقل کني خلاصه ما همه خوشحاليم که تو ديگه ناراحت نيستي

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6  بعدی
صفحه 4 از 6

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند