كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه -> جوك و لطيفه و سرگرمي
پاسخ دادن به این موضوع
آموزش شعبده و تردستی (آموزش پرواز کردن)
پست تاریخ: چهار‌شنبه 28 فروردین 1387 - 21:12    
milyooner
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 11 مهر 1384

blank.gif

امتياز: 3161

عنوان: آموزش شعبده و تردستی (آموزش پرواز خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

با سلام
من در سایت خودم اقدام به آموزش شعبده و تردستی به صورت حرفه ای کردم.
تو این تاپیک هم قصد دارم یکی از همین آموزشهارو قرار بدم.
دوستانی که تمایل دارند با این هنر آشنا بشند و به صورت حرفه ای در این رشته مهارت کسب کنند میتونند به سایت من مراجعه کنند و دیگر آموزشهارو ببینند و با حقه های تردستی آشنا بشند.

یکی از کلیپهایی که اکثر در مبایلها پیدا میشه کلیپ راه رفتن روی آب یا پروازه که در این تاپیک قصد دارم آموزش پرواز رو برای شما قرار بدم.

پرواز به روش King-rising

کلیپ بالا رو دریافت کنید و بعد آموزش زیر رو بخونید.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
شما این حرکات رو سعی کنید جلوی آینه و برای خانواده انجام بدین و هر زمان که کاملا درست و صحیح انجام دادید برای دوستان خودتون اجرا کنید.
من تو این فیلم ها سعی کردم جوری لباس بپوشم که راحت بتونید بوسیله تفکیک رنگ حرکات رو مشخص کنید پس اگه دیدید با شلوار پارچه ای کفش اسپورت پوشیدم نخندین برای فیلم اینکارو کردم.

--------
آموزش پرواز به سبک king-ising

1- فیلم آموزشی از پشت

2- فیلم آموزشی از بغل

3- پرواز

فیلمی که در ابتدای این تاپیک قرار گرفته پرواز به سبک king rising هست که در اون فردی حدود 5 سانت از زمین بلند می شه.
این روش یکی از راحترین روشهای پرواز هست که نیاز به وسیله خاصی نداره اما لازمه قبل از اون تمرینات زیادی انجام بدین تا بینندگان متوجه حقه شما نشوند و مهارت لازم رو کسب کنید.
در این فیلم اگر توجه کنید فردی که میخواد پرواز کنه شئی را به سمت روبه رو پرتاب میکنه در اصل با اینکار توجه بینندگان را به سمت مقابل جلب میکنه و بعد بسیار سریع و با ظرافت تمام پای خودش رو از کفش خارج میکنه تا بتونه پروازی خیالی رو برای شما مجسم کند.
اگر به فیلم خوب دقت کنید متوجه در آورن پا از کفش می شید که این عمل خیلی سریع اتفاق میوفته.
و بعد پاشنه پای راست خود را به بغل پاشنه کفش محکم فشار میده و در این حالت با استفاده از پنجه پا از زمین بلند می شه که شاید تمامی این حرکات در کمتر از 30 ثانیه اتفاق بیوفته.

برای اینکه بتونید اینکارو به درستی و دقت انجام بدید اولا لازمه حتما شلوار پارچه ای داشته باشید تا موقعی که پای خودتون رو از کفش خارج میکنید کسی متوجه خالی شدن کفش شما نشه.
ثانیا حتما کفش شما اسپورت باشه تا بتونید راحتتر از طریق پاشنه کفش استفاده کنید و راحت پاتون رو از کفش خارج کنید برای همین لازمه کفشتون رو از قبل آماده کرده باشید.
ثالثا به نور محیط و سایه خودتون حتما توجه کنید و در زاویه ای قرار بگیرید که کمترین نور را داشته باشه و سایه شما مشخص نشه.

البته فیلم بردار با خود این فرد هست چون اگه توجه کنید فیلم ابتدا به صورت zoom در حاله پخشه که بعد میاد عقب تا لحظه در آوردن پا دیده نشه ولی شما میتونید با استفاده از راههای دیگه اینکارو انجام بدین.
من خودم اینکارو تا حالا چنیدن بار در جمع انجام دادم تو محیط باز زمانی که همه مشغول کار خودشون بودند محلی مناسب رو انتخاب کردم تمام کارهایی که باید انجام میشد انجام دادم و از قبل هم پامو از کفش خارج کردم Wink و بعد همرو دعوت کردم که منو نگاه کنند و براحتی اینکارو انجام دادم.
مطمئن باشید اگر درست انجام بدید هیچ کس شک نمیکنه .

در آخر فیلم هم اگه توجه کنید مثلا کفش رو از پاش خارج میکنه و ابتدا پای چپ از کفش در میاد و بعد در ظاهر پای راست رو هم از کفش خارج میکنه و کفش رو به همه نشون میده.(چه خالی بندیه Very Happy )
اما سعی کنید حتما در محیطی کم نور و یا در شب اینکارو انجام بدید و باید توجه کنید که ببینندگان نباید نشتسه باشند زیرا پای شما را می بینند.
سعی کنید حتما از لباس تیره استفاده کنید چون نور رو منعکس نمیکنه و کفش ، شلوار و جورابتون یه رنگ باشه تا زمانی که در حال انجام اینکار هستید کسی متوجه نشه. تعیین فاصله دید تا بینندگان هم خیلی مهمه سعی کنید اونقدری فاصله بگیرید که کسی متوجه حقه شما نشه.

اگه دقت کنید تو فیلمی که خودم اینکارو انجام میدم یه مقدار از سفیدی پشت کفش معلومه که اگر سیاه میبود دیگه اینطوری تو دید نبود.

تذکر مهم :یادتون نره یه تردست هیچوقت کاریو 2 بار انجام نمیده دفعه اول ممکنه همه گیج باشند اما دفعه دوم مطمئنن اونقدر حواسشون رو جمع میکنند تا بفهمند شما چیکار کردید پس هر چقدرم اصرار کردند 2 بار اینکارو انجام ندین

امیدوارم خوشتون اومده باشه و با استفاده از این آموزش دوستان و خانوادتون رو سرگرم کنید.

مبع آموزش: www.p30data.com

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: HESAMJAB (دوشنبه 13 مهر 1388 - 12:23) niggarden (یکشنبه 24 مرداد 1389 - 12:43)

پست تاریخ: شنبه 31 فروردین 1387 - 13:29    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام
خیلی جالبه milyooner, عزیز آفرين جای همین چیزی واقعا اینجا خالی بود . من که خیلی خوشم اومد . امیدوارم باز هم ادامه داشته باشه Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 31 فروردین 1387 - 16:33    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

جالب بود Razz آفرين
من توي فيلم اول، اون موقع که پاتو از توي کفش در آوردي، چون جورابت رنگ زمين بود، احساس کردم رو هوا داري راه مي​ري Shocked اصلا فکر کردم اصل ترفند، اين بوده.
به هر حال، از دور، واقعا هيچ کس متوجه نمي​شه.
اما اگر همه نشسته باشن، لو مي​ره که يکي از پاهات روي زمينه Very Happy

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 1 اردیبهشت 1387 - 22:39    
milyooner
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 11 مهر 1384

blank.gif

امتياز: 3161

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

sistemprof, جان در سایت خودم 3 نوع پرواز آموزش دادم که یکیش هم پرواز 40 سانتی کریس آنجل هست.
به مورد هم چرخش 360 درجه دست رو آموزش دادم.

انشاالله به زودی اموزشهای دیگه ای هم قرار میدم.

Hamid, جان ما اینیم دیگه.
البته روشهای دیگه ای هم هست که مثل این تابلو نباشه Wink

تشکرها از این پست: ferymj (سه‌شنبه 2 شهریور 1389 - 11:34)

پست تاریخ: سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387 - 10:35    
chaser
مدیر انجمن زبان - مترجم سايت
مدیر انجمن زبان - مترجم سايت

عضو شده در: 29 فروردین 1386
iran.gif

امتياز: 7132

خیلی جالب بود.
من چند بار این کار و سعی کردم بکنم Mr. Green از پشت کاملا معلومه

ولی خیلی عالی بود مشتاق مطالب بعدیتون هستم آفرين

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 26 مهر 1388 - 23:19    
ubisoft
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 26 مهر 1388

امتياز: 9

عنوان: پاسخ به «آموزش شعبده و تردستی (آموزش پرواز کردن)» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

هر كسي آموزش حرفه اي شعبده بازي رو مي خواد مي تونه از طريق اين سايت خريد كنه
ما آموزش هاي بسيار حرفه اي با لوازم مختلف توسط اساتيد اين حرفه آماده كرده ايم
شما مي توانيد خيلي راحت اين آموزش ها تهيه كنيد
همين طور كه مي دونيد قيمت تمام آموزش هاي شعبده و تردستي در خارج بسيار گران هست
www.illusion.ir
Twisted Evil

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1