كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> فروم‌بلاگ‌هاي اعضا -> فروم‌بلاگ Hamid
پاسخ دادن به این موضوع
ايراني‌ها و عشق دانلود!
پست تاریخ: چهار‌شنبه 5 دی 1386 - 01:40    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

عنوان: ايراني‌ها و عشق دانلود! خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام؛ Wink
داشتم به نتيجه نظرسنجي اين ماه نگاه مي‌كردم:
http://www.aftab.cc/modules.php?name=Surveys&op=results&pollID=15
ديدم نتايج جالبي به دست آمده!
با توجه به اينكه اكثر كاربران خواسته‌اند كه در سايت به بحث دانلود بپردازيم و بيشتر، نرم‌افزارها را معرفي كرده و لينك دانلود ارائه كنيم، تازه مي‌شه مي‌فهميد چرا سايت‌هايي مثل p30world.com و p30download.com و خيلي از سايت‌هاي ديگه كه موضوع اصلي آن‌ها معرفي نرم‌افزارها و قرار دادن لينك دانلود آن بر روي سايت هست، در صدر سايت‌هاي پرمخاطب در ايران هستند! Embarassed

بياييد با هم 500 سايت برتر جهان (از نظر تعداد بازديد) رو توسط سايت Alexa بررسي كنيم.
اگر به اين صفحه بريد:
http://www.alexa.com/site/ds/top_sites?ts_mode=global&lang=none
مي‌تونيد ليست 500 سايت برتر رو ببينيد.
حالا كليدهاي Ctrl+F رو فشار بديد و در پنجره جستجو تايپ كنيد Download
با توجه به اينكه در زير نام هر سايت توضيح كاملي در مورد هر كدوم نوشته شده، هيچ سايتي با موضوع دانلود پيدا نمي‌شه! Rolling Eyes
اگه يه كم اون ليست رو بررسي كنيد، متوجه مي‌شيد كه سايت‌هايي كه خدمات رايگان ارائه مي‌كنند (و كلاً اپليكشن‌هاي رايگان تحت وب) بسياري از جاها رو تسخير كردن.

حالا ليست 100 سايت برتر ايران رو ببينيد:
http://linkestan.aftab.cc/showlink.php?linkid=366
اگر نگاهي اجمالي به اين ليست بيندازيد، متوجه مي‌شيد كه بيش از 30 سايت (از 4shared بگيريد تا P30download) مربوط به دانلود هستند! (ترفند جستجو اينجا جواب نمي‌ده، چون خيلي از سايت‌ها توضيح ندارند و يا كلمه دانلود رو ندارند، اما كاملاً دانلودي هستند)

هدفم از اين بررسي اين بود كه بگم كه:
خيلي‌ها موضوع سايتداري رو توي مخيلات مغزشون مي‌پرورند Wink اون‌ها توجه كنند كه اگر قصد دارند سايت موفقي (پر بازديد) داشته باشند، بدونن كه يكي از خواسته‌هاي جدي كاربران ايراني، دانلود است!

شايد ما هم از اين پس، كمي به سمت ارسال لينك‌هاي دانلود و معرفي نرم‌افزارهاي مختلف متمايل شديم Wink
نظر شما چيه؟

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 

این مطلب آخرین بار توسط Hamid در چهار‌شنبه 5 دی 1386 - 13:09 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 5 دی 1386 - 09:07    
maxpal97
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 23 مرداد 1384
blank.gif

امتياز: 8010

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

ما که اونجا رفتیم جواب هم گرفتیم . اینجا هم ایشالله بریم جواب میده . چون ملت می خوان وقتی اومدن توی یه سایتی یه چیزی بگیرن و یه اتفاق جالبی بعد از اومدن تو این سایت براشون بیفته که فکر می کنم خیلی هاشون با دانلود به این تغییر می رسن . Crying or Very sad ( چقدر سخته که نتونی نظرت را درست بیان کنی . امیدوارم که منظورم را گرفته باشی Very Happy )

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 6 دی 1386 - 02:37    
ehsan
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 4 تیر 1384

iran.gif

امتياز: 430

حمید جان من یک پیشنهاد دارم. خیلی از سایت های دانلود برنامه ها را به صورت کرک شده و یا همراه کرک می گذارند. که معمولا خوب کار نمی کنند مثل آنتی ویروس نود32 که من هر کاری کردم نتوانستم با سریال های مختلف به سرور اصلی برای دانلود وصلش کنم چون سریال سریع شناسایی و سریعتر وارد بلک لیست می شد. ولی در چند سایت تبلیغ نرم افزار امنیتی کومودو را دیدم که رایگان هست و همچنین در جستجوی بین سایت های امنیتی در سایت avast یک آنتی ویروس مخصوص کاربران خانگی که با کامپیوتر خود کار های تجاری نمی کنند و مثل من برای وب گردی از سیستم استفاده می کنند پیدا کردم که جالبه که بدانی خیلی هم قوی و کارآمد است حتی شبکه تورنت را هم چک می کند. فقط کافی بود که ایمیلم را به سایت بدم تا کد رجیستر برای یک سال به من بده و سال دیگه باز می تونم کد جدید بگیرم و همینطور فایروالی مشابه را از سایت ashampoo گرفتم که کد رجیستر را از خود سایت دریافت و ست کردم. جالبه بدونی هر هشداری که آنتی ویروس به من می دهد نه به صورت متنی تنها، بلکه به صورت متن همراه با صوت است.
اما من پیشنهاد می کنم در سایت برنامه هایی که از طرف سایت اصلی رایگان عرضه شده و از طرف خود سایت کد رجیستر به صورت رایگان ارائه می شود و یا برنامه های اپن سورس قرار بدهیم که در بین بچه های حرفه ایه وب( اگه من رو حرفه ای بدونید) خیلی طرفدار دارد.
بالاخره آفتابگردان باید یک فرقی با بقیه داشته باشه که یک دونه و در دونه باشه دیگه
ببخشید که نثرم خیلی بده ولی شما به معنا توجه کنید نه به پوسته( شکل نوشتار من)

تشکرها از این پست: Hamid (پنج‌شنبه 6 دی 1386 - 16:55)

پست تاریخ: پنج‌شنبه 6 دی 1386 - 16:52    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47774

ehsan, جان؛
با اين فكر موافقم و خودم بيشتر تمايل دارم نرم‌افزار رايگان استفاده كنم تا پولي كرك شده! (شايد به زودي سوئيچ كردم روي سيستم عامل فدورا! Shocked Razz Wink )
توي پست‌هاي اخير هم كه نگاه كني، جديدترين نرم‌افزارهاي رايگان در هر زمينه رو ارسال كردم:
http://www.aftab.cc/modules.php?name=News&file=article&sid=582
اين ليست ليست واقعاً مفيد و جالبيه... مي‌بيني كه AVG هم به عنوان اولين پيشنهاد براي بخش آنتي‌ويروس معرفي شده.
فقط چيزي كه هست اينه كه بايد يه كم توضيح بديم كه اين نرم‌افزارها چه ويژگي‌هايي دارند و از اين طريق به همه بشناسونيمشون.

اين كار نياز به كمك همه دوستان داره. Wink
هر كس هر دو روز يك بار يك نرم‌افزار رو معرفي كني، ده‌ها نرم‌افزار خوب و مفيد معرفي شده Wink
ممنون مي‌شم اگه هر كس كه مي‌خواد نثرش خوب بشه، شروع كنه و براي تمرين، مطلب در مورد نرم‌افزارهاي رايگان و آموزش استفاده از اون‌ها ارسال كنه Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 12 دی 1386 - 11:50    
reza2047
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 9 اسفند 1385

امتياز: 9

با سلام سعی کنید نرم افزاراتونو از تورنت یا سایتهای وارز معروف بگیرید در ضمن من با یه پچ اسپانیایی دارم از اخرین ورژن نود 32 استفاره میکنم بی درد سر هم بروز میشه اگه خاستی بگو برات اپ کنم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 13 دی 1386 - 23:52    
ehsan
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

رضا جان من از وارز استفاده نکردم البته اگه منظور از وارز یکی از انواع تبادل فایل در اینترنت باشه. خیلی دوست دارم تفاوت انواع مختلف اشتراک گذاری فایل در اینترنت مانند تورنت را بدونم اگر بگی ممنون می شم.
در مورد نود32 من هم همچین نودی را داشتم ولی اون آنتی ویروس بود که اون هم بعد از مدتی دچار مشکل بلک لیست شد ولی این avast خیلی جالبه. سری بعدی هم که بخوام برنامه ای نصب کنم چیزی مشابه این نصب می کنم و نه برنامه های کرکی.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 14 دی 1386 - 19:23    
maxpal97
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 23 مرداد 1384
blank.gif

امتياز: 8010

با اجازه دوستان من آموزش تورنت را اینجا دادم .

بیت تورنت چیست

تشکرها از این پست: Hamid (یکشنبه 16 دی 1386 - 08:33)

پست تاریخ: یکشنبه 16 دی 1386 - 13:02    
ehsan
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

iran.gif

maxpal97 نوشته است:
با اجازه دوستان من آموزش تورنت را اینجا دادم .

بیت تورنت چیست

مکس پال عزیز بیت تورنت مقوله آشنایی هست. اما دوست دارم درباره شبکه وارز که مثلا کازا یکی از کلاینت هایش است توضیح بدهی.
تفاوت سرعتشون رو بگی. و اینکه امنیت کدوم بهتره و اینا دیگه

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند