كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> علمي-آموزشي، اجتماعي، فرهنگي
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
حقوق و تکالیف ما نسبت به هم
پست تاریخ: دوشنبه 23 مهر 1386 - 15:29    
ghodrat
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 13 بهمن 1384
iran.gif

امتياز: 5469

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

n_amatist, این توپو انداختی اینجا رفتی مثلا اینجا قراره جوکستان بشه .chaser, عزیز بهتره خودتو مشغول کار کنی وبیکار نمونی کم کم از ذهنت بیرون میره و انرژیت هم هدر نمیره .Hamid, معومه که تهاجم فرهنگی شدی می خواهی ماهواره نگاه کنی پسره بد . دیگه نبینم . من خودم 8 دارم ماهواره می بینم هیچی نداره Mr. Green فقط شهره و ابی و افشین و چن تا ... اجنه Laughing دور و برش دارن وول می خورن بده برو به درسات برس دیگه نشنوم راستی n_amatist, این نتیجه کنکورت کجا کشیده نکنه از ترس شیرینی نتیجه رو رو نمی کنی Question

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 23 مهر 1386 - 16:33    
n_amatist
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 15 مهر 1386

امتياز: 340

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

راستی خوب شود یادم انداختی ghodrat, خان

حقیقتش آزاد تهران قبول شدم اما از اونجایی که دوست دارم سراسری بخونم نرفتم. Shocked

سراسری هم که قربونش برم انقد پذیرش تهران کمه که قبول نشدم .اما اگه خدا بخواد ساله دیگه قبولم 8)

شیرنی هم واسه این ندادم چون ماه رمضون بود که نتایج اومد شما هم روزه بودین نگفتم.

تازشم من جایی نرفتم که همین جام دارم از سخنان شما بزرگان بهره میبرم Razz

من گفتم مشکلات رو بیان کنیم نگفتم که حتما جک بگیم مطلب طنز باشه!!!!!!!!!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 24 مهر 1386 - 10:19    
chaser
مدیر انجمن زبان - مترجم سايت
مدیر انجمن زبان - مترجم سايت

عضو شده در: 29 فروردین 1386
iran.gif

امتياز: 7132

اوه اوه بچه ها عمو ghodrat, عصبانی شد در برید. اصلا درو برش نیاد که آخر و عاقبت نداره. Mr. Green
چشم عمو خودم و سر گرم کار میکنم اگه ملت بگذارن Wink

حالا ماهواره این همه کانال داره گرچه نصفش رو پارازیت میندازن . حالا شما همون چنتا کانال تهاجم فرهنگیش و میگی Embarassed چشمم روشن قدرت جان
واقعا چیزه بی خودیه به غیر از کانال های اخبارش . ما هم خیلی وقته جمع کردیمش انداختیم گوشه انباری
n_amatist, فدات شم چرا نگفتی قبول شدی .خوب میرفتی ثبت نام میکردی البته اگه رشته خوبی بود یه ترم و می خوندی ترم بعدی رو مرخصی میگرفتی برای کنکور می خوندی اگه رشته بهتری قبول شدی یا سراسری قبول شدی میرفتی . Neutral

به هر حال من شیرینی می خوام. یالا Laughing

خوب من مشکلمو بیان کردم البته ممنونم از اینکه دوستان دلسوزانه رفتار میکنن طوری که آدم شرمنده میشه.
Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 24 مهر 1386 - 14:01    
Hamid
مدیريت كل سایت
مدیريت كل سایت

عضو شده در: 31 اردیبهشت 1384
iran.gif

امتياز: 47792

Crying or Very sad
يه روز يه خانومي زنگ زد به شماره‌اي كه در بخش «ارتباط با ما» گذاشتيم و گفت:
[من نام كاربري X هستم. راستش موقع ثبت نام حواسم نبود، نام كاربريم رو دقيقا همون آي.دي ياهوم انتخاب كردم، الان مي‌ترسم پسرها بيان و اون رو Add كنن و ... Embarassed اگه امكانش هست، اون رو به Y تغيير بديد...]
باور كنيد، داشت گريه‌م مي‌گرفت! يعني انقدر بعضي از پسرها (و البته متقابلاً دخترها) بي‌عقل هستن كه هر جا مي‌رن بايد همه از شرشون فراري باشن!
از اون‌طرف، يكي از آي.دي‌هاي دختر كه هم‌رشته‌اي من در دانشگاه‌هاي ديگه كشور هستن و چند بار به مشكلات كامپيوتري برخوردن و از اين طريق آي.دي من رو Add كردن و من مي‌دونم اسمشون چيه و كجا زندگي مي‌كنن، هر چند روز يك بار كه من آنلاين مي‌شم، صحبت رو شروع مي‌كنن... هميشه صحبتشون اينه كه وقتي با شما در كارها (چه كامپيوتري و چه مسائل مذهبي و زندگي و ...) مشورت مي‌كنم، كلي انرژي مي‌گيرم و ... از اين جور حرفا...
اين موضوع در مورد خيلي از آي.دي‌هايي كه توي ليست من هست، صادقه و ما به هم اطمينان داريم و فكر مي‌كنيم دلمون به حال هم مي‌سوزه و مي‌تونيم به هم كمك كنيم نه اينكه فرداي شروع شدن چت، يكي به ديگري مي‌گه: من دوستت دارم Shocked
و جالبه كه به هم پيشنهاد ازدواج هم مي‌دن Surprised
فرداي اون روز هنوز ازدواج نكرده، دعواهاي خانوادگي و اعصاب‌خردي‌ها شروع مي‌شه! Crying or Very sad
مطمئنم مي‌دونيد كه چقدر فكر دو طرف در اين موارد مشغول مي‌شه و از اعتماد به هم‌ديگه چقدر ضرر مي‌كنن!!
اين مي‌شه كه يه دختر سريعاً آي.دي‌ش رو عوض مي‌كنه، يا هيچ جا نمي‌تونه راحت بگه من ايميلم چيه!!
اگر مي‌شد بحث جنسيت و اين جور مسائل، توي زندگي مجازي حذف بشه، واقعا محشر مي‌شد...
همه با هم به فكر رفع مشكلات مي‌بوديم... Razz Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 24 مهر 1386 - 14:53    
ghodrat
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

n_amatist, هان حالا شد یکی از حقوق ما اینه که چی بچه ها ... بستنی ها بستنی ها ...آوووووووو ببخشید یاد برنامه خانم بهار افتادم اینجوری نیست که مطالب فراموش شن حمید خان یه موتوری نوشته فرتی می زنی مثل شماره های 118 از هر چی بخوای بهت جواب میده منم گفتم تا این قضیه کنکور کهنه نشده حق و حقمونون از شما بگیریم بعدا زیرش نزنین . سراسری هیچی نداره ... اونم دانشگاه تهرانش الان انقد استاد سهمیه ای اومده درس بگه مثل اون مهندسی که تو یه وجب خاک بود ازشون بچرسی توجیه اقتصادی یعمی چه ؟ مثل علامت سوال هاج و واج می مونن از من می شنوی عمرتو با کنکور هدر نکن دیدی یه فرصتی کاری پیش اومد جبرانش کردی
chaser, جان میگن چوب استاد به زمهر پدر Mr. Green ما حلال مشکلاتیم نترسین . راستی می گن بهتره دخترا شیرینی بگیرن پسرا نوش جان کنن اخه دخترا چون کالری سوزیشون ضعیفه زود هیکلشون خراب می شه ولی مشکلی نیست فعلا من و حمید می تونیم در خدمتتون باشیم .

این مطلب آخرین بار توسط ghodrat در چهار‌شنبه 23 آبان 1386 - 08:37 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 23 آبان 1386 - 08:31    
ghodrat
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

یکی از مزیتهای دنیای مجازی باید این باشه که راحتتر بشه مسائل رو عنوان کرد و راحتتر راه حلی برای اونا یافت ..................

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 23 آبان 1386 - 09:08    
ehsan
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 4 تیر 1384

iran.gif

امتياز: 430

اصلا نگران امنیت نباشید
ما هم داریم راه چین رو می ریم
و احتمالا تا 2 سال دیگه خطوط فجیره و ترکیه برای ایجاد شبکه داخلی قطع می شه و دیگه امنیت غوغا می کنه

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 23 آبان 1386 - 09:46    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

چرا من اين بحث جالب رو نديده بودم ؟! به هرحال هنوز دير نشده !

اول از قدرت شروع كنيم ! قدرت اين آواتاري كه گذاشتي عكس خودته ؟! باز داري كل كل
ريش و سبيل رو راه مي اندازي ها ! كاري نكن كه من هم عكسمو بگذارم !

n_amatist, شما كه مشكل سربازي نداري حسابي وقت داري كه رشته دلخواهتو بزني منتها از همين الان بخون نگذاري همه رو ماه آخر كنكور ! سال ديگه هم گفتند از هر 10 نفر 9 نفر ميروند دانشگاه ! البته اگه خواستين شيريني بدهين ما هم هستيم Wink

و اما درجواب Hamid, خان و chaser, خانوم بايد بگم كه مشكلاتي كه شما بيان كردين جزيي از وارد شدن به دنياي متمدن هستش . نبايد انتظار داشته باشيم كه هر پديده جديدي كه مياد همه باهاش اونجوري كه تعريف شده رفتار كنند .

قبل از اينكه اينترنت خيلي فراگير بشه يك شبكه هايي به اسم bbs بود كه همين امكانات سايت رو در مقياس كمتري مي داد و هركسي ميتونست با يك نرم افزار و چند تا مودم و چند خط تلفن يه شبكه مجازي راه بندازه . يعني از حدود12 سال قبل اين پديده توي ايران راه افتاده و فرهنگ استفاده از اون رو هم هركسي با توجه به فرهنگ خودش تطبيق مي ده.
همين چت كه ازش صحبت كردين ابتدا عاملي براي سرگرمي و سركار گذاشتن ملت ازش استفاده شد و ميشه ولي كم كم كاربردهاي ديگري مانند دوست يابي و پيدا كردن شريك زندگي هم پيدا كرد .
خود من بارها با اسم يك دختر توي چت ملت رو سر كار گذاشته ام و با بچه ها كركر ميخنديديم . Shocked منتها يك دوره اي داره كه اون دوره براي هر كسي بايد طي بشه .

حالا من بيايم بابگويم اه اه چقدر آدمهاي بي تربيت توي چت هستند مشكلي حل نميشه . ما مجبور به تحمل يك سري موارد هستيم تا اون فرهنگ به اصطلاح شهرنشيني فراگير بشه .

اگه به ساير موارد فرهنگي مون هم نگاه كنيم مي بينيم كه ساير موارد مثل رانندگي و آداب معاشرت و ... هم كم كم داره تغيير ميكنه .
جالب اينكه توي بزه كاري و جنايت هم از ساير كشورها حدود 30 -40 سالي عقب هستيم . مثلا شما تازه دارين مي بينيد كه به بانك ها داره حمله ميشه و كم كم حملات متفكرانه كه شما نظيرش رو توي فيلمهاي قديمي 30 سال پيش هاليوودي هم ديده ايد !

در نظر بگيريد خود شهر تهران كه مثلا پايتخت هستش عملا" يك روستاي بزرگ هست و كم كم داره شهر ميشه . منظور از شهر فرهنگ مخصوص شهرنشيني است .

همين رو شما تسري بدهيد روي ساير موضوعات از sms و mms و بگيريد تا ماهواره و باقي قضايا ....

8)

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 23 آبان 1386 - 09:57    
ghodrat
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

sistemprof, جان پس چی فکر کردین عکس بابامه خوب معلومه وقتی ادم عمو شه سنش بالا میره ریشاش سفید میشه .بعدشم خوب برادر کو ندارد نشان از برادر معلومه شما دادش بزرگه این باید 2 اینچ سبیلاتون هم پر مایه و هم جون دار باشه شما هم بذارین ملت بدونن بزرگای این سایتها کین چ÷ و راست حقوفشونو ضایع نکنن Very Happy

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 2 آذر 1386 - 19:30    
n_amatist
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 15 مهر 1386

امتياز: 340

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

سلام به همگی Mr. Green

دلم واسه همه ی بروبچز تنگ شده بود با این که کسی نبود مارو حس نکرد(به جز بعضیا)!!!!!!!

آقا مهدی ممنون از راهنماییتون.

قدرت خان بی خیال داداش تازه داشتیم عادت می کردیم از شما نترسیم که این آواتارو گذاشتی Shocked

شرمنده از این که یه مدت نیستم.بازم معذرت Embarassed

تشکرها از این پست: Hamid (یکشنبه 4 آذر 1386 - 13:32)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
صفحه 2 از 3

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند