كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه -> انجمن ورزشي
پاسخ دادن به این موضوع
كريمي:هيچ‌وقت پنالتي نمي‌زنم
پست تاریخ: سه‌شنبه 2 مرداد 1386 - 13:52    
kaka22
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 1 مرداد 1386
blank.gif

امتياز: 174

عنوان: كريمي:هيچ‌وقت پنالتي نمي‌زنم خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

خبرگزاري فوتبال ايران- علي كريمي، بازيكني كه در مسابقات دوره قبلي جام ملت ها،درخشش چشم گيري داشت ، در چهاردهمين دوره مسابقات، يكي از آرام‌ترين بازيكنان حاضر در مالزي بود،‌ بازيكني كه با قاطعيت، خود را جزو بزرگان تيم‌ملي كه از زدن پنالتي تمرد كرده‌اند، نمي‌داند.
علي كريمي در خصوص علل حذف برابر كره اظهار داشت: هيچ بازيكني، كم‌كاري نكرد و همه بازيكنان با تمام توان‌شان براي تيم‌ملي زحمت‌شان را كشيدند.
كريمي در ادامه افزود: حاشيه‌هايي كه در اطراف تيم‌ملي وجود داشت، باعث بروز برخي مسائل شد كه شايد ناخواسته تا حدودي بر عملكرد تيم تاثير منفي گذاشت.
هافبك تيم‌ملي در خصوص تمرد از پنالتي زدن، در پاسخ به درخواست قلعه‌نويي خاطرنشان ساخت: من جزو آن دسته از بازيكنان بزرگي نبودم كه احتمالاً از زدن پنالتي تمرد كرده‌اند. من هيچ‌گاه پنالتي نزده‌ام. نمونه آن به بازي‌هاي دوره قبلي بازمي‌گشت كه برابر چين نيز پنالتي نزدم. پنالتي نزدن من موضوع عجيبي نيست و تقريباً همه از آن مطلع هستند.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند