كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه -> جوك و لطيفه و سرگرمي
پاسخ دادن به این موضوع
فوايد سيگار
پست تاریخ: چهار‌شنبه 12 اردیبهشت 1386 - 17:28    
arnoush
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 9 اردیبهشت 1386

blank.gif

امتياز: 279

عنوان: فوايد سيگار خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

در راستاي اينكه همه از مضرات سيگار حرف ميزنن و راستاي ديگه اينكه من با همه مخالفم ، تصميم گرفتم در مورد فوايد سيگار نكاتي رو به عرضتون برسونم .

۱ – سيگار كشيدن باعث ميشه شما هرچه سريعتر از شر سلامتي و زندگي به اميد خدا خلاص بشيد و بتونيد پا به عرصه هاي جديدتري از جمله جهان آخرت بگذاريد و تجربه هاي جديد كسب كنيد .

۲ – وقتي سيگار بكشين يه سرفه هايي ميكنين به خدا همچين سر جيگرتون حال مياد انگار قولنج ريه تون رو گرفته باشن يعني ششتون حال مياد .

۳ – اونايي كه سيگاري هستن بعد از يه مدت متوجه ميشن كه روابط عاطفي عميقي با چاي و نسكافه پيدا كردن .

۴ – اگه سيگاري بشين براي مواقع بيكاري ، بيعاري ، بيخوابي ، بيداري ،بيزاري ، بيذاتي ، بيماري ، سيرابي ، ليواني ، خيشاحي ( منظور همون خوشحاليه ) ، نيراحي (ناراحتي ) و ساير مواقع بهترين امكان رو در اختيار دارين .

۵ – اگه سيگاري بشين داراي روابط اجتماعي درخشان ميشين و ميتونين دوستان جديد زيادي پيدا كنين :
الف – وقتي شما جزء خريداران سيگار باشين دوستاني رو پيدا ميكنين كه از بس دوستتون دارن شما رو به شكل شيريني ميبينن .
ب – وقتي شما جزء مصرف كنندگان سيگار باشين دوستان مهربونتون شما رو به شكل مگس ميبينن .در نوع ب دوستي از طرف شما بسيار عميقتر خواهد بود .

۶ – اگه سيگاري بشين توي محيط هاي سربسته و عمومي از دست سيگاري ها حرص نميخورين و اين خودش باعث ميشه آرامش اعصاب داشته باشين .

۷ – وقتي سيگاري بشين ، ميتونين توي مسابقه جهاني ترك سيگار شركت كنين و كلي پول به جيب بزنين .

۸ – اگه سيگاري بشين ، وقتي با اقوام و دوستان به پيك نيك ميرين موقع روشن كردن آتيش ميتونين روش روشن كردن كبريت در ميان باد و بوران رو به اونا نشون بدين و خودتون رو به عنوان يك قهرمان ملي معرفي كنيد .

۹ – اگه سيگاري بشين با سوپري سر كوچتون بيشتر رفيق ميشين طوري كه اگه يه روز نرين سراغش دلش براتون تنگ ميشه .

۱۰ – اگه مخفيانه سيگار بكشين ميتونيد با كوچه پس كوچه هاي اطراف خونه ، پشت بام ، زير زمين و ديگر جاهايي كه تا حالا زياد بهشون توجه نكردين بيشتر آشنا بشين .

۱۱ – وقتي مخفيانه سيگار ميكشين با ادوكلن ، عطر و دئودورانت هاي ارزون قيمت و همچنين انواع آدامسهاي p.k ، خروس نشان ، relax و غيره آشناتر ميشين و به آدمي خوشبو با دندوناي سفيد مبدل بشين .

۱۲ – هرچه بيشتر سيگار بكشين راحت تر ميتونين از شر پولهايي كه توي جيبتون سنگيني ميكنه راحت بشين .

۱۳ – اگه سيگاري بشين توي شهراي بزرگ كه هواي آلوده دارن راحتتر ميتونين زندگي كنين .

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 13 اردیبهشت 1386 - 10:02    
chaser
مدیر انجمن زبان - مترجم سايت
مدیر انجمن زبان - مترجم سايت

عضو شده در: 29 فروردین 1386
iran.gif

امتياز: 7132

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

خیلی جالب بود.
آفرين گاهی وقتها استفاده از تضاد خیلی تاثیر گذار میشه.
من از آدمهای سیگاری متنفرم. این مطالب شما تنفر من رو از آدمهای سیگاری بیشتر کرد. Rolling Eyes

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 13 اردیبهشت 1386 - 12:13    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

arnoush, جان خیلی بامزه بود ! کاش توی فاروم شرکت هم اینو مینوشتی !

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 8 دی 1389 - 21:29    
fiend
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 8 دی 1389

امتياز: 9

عنوان: پاسخ به «فوايد سيگار» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

جناب chaser من هم در ابتدا از سیگاری ها متنفر بودم ولی وقتی خودم سیگار کشیدنو شروع کردم تازه فهمیدم نه این بنده خدا ها اونقدا هم ادمای بدی نیستن.
در واقع تا سیگاری نباشی درک نمیکنی سیگار چه حالی میده,البته یه وقت نری سیگاری بشی تقصیرو بندازی گردن من Very Happy

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 9 دی 1389 - 07:40    
babani
مسؤول واحد فرهنگی سایت
مسؤول واحد فرهنگی سایت

عضو شده در: 27 بهمن 1388
iran.gif

امتياز: 998

سلام
مسئله
طبق فتواي مراجع تقليد هر چيزي كه براي بدن ضرر قابل توجه داشته باشد حرام است و طبق فتواي صريح آيت الله مكارم شيرازي (دامت بركاته) استعمال سيگار كلا حرام است .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 11 دی 1389 - 09:38    
sistemprof

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

babani, عزيز
من اين مسئله را به يكي از همكاران سيگاري گفتم و پاسخ ايشان اين بود كه هنوز براي من محرز نشده كه سيگار مضر است ! فكر ميكنم توي خيلي از مسائلي كه نمي خواهيم چشمامون رو روي حقايق مي بنديم .

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند