كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه
پاسخ دادن به این موضوع
يك گاف در سريال زير زمين !!!
پست تاریخ: چهار‌شنبه 26 مهر 1385 - 01:16    
HAMID_007
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 24 مهر 1385
blank.gif

امتياز: 1356

عنوان: يك گاف در سريال زير زمين !!! خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email

نمي دونم تا حالا سريالهاي تلوزيون رو ديديد يا به قول دوستـان( 3 ريال ها ) واقعا بعضـي از اين سريـالـها
، 3 ريال همه نمي ارزه و فقط براي پر كردن اوقـات مـردم سـاخته شـده و هيچ فايده ديگه اي نداره سريـاله
نرگس رو كه ديديد 3 ماهه تابستون ملـت رو الافه خودش كرد آخرش هم با دو سه تا سكانس سر و ته اش
رو هم آوردن پايان قسمت رو گذاشتن به عهده بيننده تا هر جوري كه خودش حال ميكنه تموم كنه
القصه چند ساليه كه سريالهاي مناسبتي تـوي تلويزيـون مـد شده يكي از اين مناسبتها مـاه رمضان هست
ويكي از اين سريالهاي سرياله زير زمين هست كـه در حـاله پخشه نميدونم تـا حالا قسمتي از ايـن سريـال
رو ديديد يا نه اگه ديديد كه هيچ ولي اگه نـديديد چيـزي رو هم از دست نداديد داستان از اين قراره كه 3 نفر
از كلاهبردارهاي حرفه اي با نقشه اي از يك نفر مبـلغ 6 ميليـارد تومـن كلاهبـرداري ميكنن و يه چك به مبلغ
6 ميليارد از طرف ميگيرن و چك رو نقـد ميكنن و همـش رو هـم تراول چك ميگيرن بر اثـر يـه سـري اتفاقهـاي
كذايي يكي از شريكا تـراول چكهـارو تـوي زيـر زمـيـن يـه خونـه اي مخفـي ميكنـه حـالا بعد از يك سال و نيم
برگشتن كه چكارو بر دارن شايد اونايي كه ديدين ميپرسن گـاف سريـال كجـاشه ؛ عرض ميكنـم تـا جايـي
كه اين بنده حقير اطلاع دارم تراول چك بعد از يك سال ديگه اعتباري نداره روي تـراول چكها هـم اينـو نوشته
و براي نقد كردنش بايد به بانك مركزي رفت يا به همون بانكي كه اونو صادر كرده
شايد اين هم قسمتي از قصه است ما كه هنوز تـا آخـرش نديديم ولي خـدا كنـه آخرشـو خـوب تمـوم كنـن
و مثله سريـاله نرگس آب نبندن تـوش بـد نيـست كسانـي كـه سنـاريو هـاي ايـن سريالهـا رو مينويسـن يـه
كمي داستان رو منطقي تر بنويسن كه باور پذير تر باشه و يه كم كمتر سوتي بدن Rolling Eyes ....

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 26 مهر 1385 - 09:24    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

پس خوش بحال خودم که هيچ کدومشو وقت نمي کنم ببينم Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 26 مهر 1385 - 20:10    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

از اينكه فيلم ها رو ميذارن آخرش رو حدس بزني بگم كه اينم خودش يه تكنيك سينمايي و اتفاقا استفاده زيادي هم داره .
با اين روش ديگه مثله فيلم هندي همه چي رو تا آخر نميگن و مخاطب رو وادار ميكنن خودش هم فكر كنه.(البته ميگن كه سكانس هايي از نرگس حذف شده و همين هم شد ضعفش).
در مورد زير زمين هم بگم كه داره جالب ميشه. درون مايه طنز خوبي توش وجود داره ولي افراط هم توش نيست . با اينكه فتحعلي اويسي بيشتر بازيگر طنزه ولي اين بازي با بازي هاي ديگش فرق ميكنه چون آدمي هستش كه به نظر من آخر فيلم بايد متحول بشه.
اميدوارم تا آخر همين جور باشه.
نيوشا تو هم يه خورده فكر خودت باش زندگي فقط ... . Surprised Mr. Green
مثل من يه كارت TV بخر

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند