كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> مباحث متفرقه
پاسخ دادن به این موضوع
نرگس
پست تاریخ: جمعه 27 مرداد 1385 - 18:55    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: نرگس خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

نرگس
بعضی از مردم به واسطه شغلی که دارن تو کانون توجه هستن مثل هنرپیشه ها . اونا حتی اگه خودمون هم فکرش رو نکنیم جزئی از زندگی ما هستن حتی جزئی از روزمرگی مون پس سرنوشتشون برامون مهمه. مثل زنده یاد پوپک گلدره دوست داشتنی .

آخرین بازی پوپک در سریال نرگس بود . سریالی که چند روزی از شروعش گذشته. فکر کنم یکی از معدود امتیازات این سریال همین باشه. نرگس اون چیزی نبود که من فکر میکردم. تا این جای کار که داستان عشق کودکانه و رنگی و البته هوشمندانه نسرین به بهروز شوکته. سریال حول این عشق ممنوع ( از نظر آقای شوکت) می چرخه. عاطفه نوری جذابیت یه بازیگر زن رو نداره اما اونقدر روون بازی میکنه واونقدر نحوه ادای دیالوگ ها ش جالبه که فکر میکنم انتخاب به جایی بوده. مهدی سلوکی اگه یه ذره بیشتر سعی کنه وبالاخره یاد بگیره موقع گفتن دیالوگ هاش با دست هاش چی کار کنه بازیگر قابل تحمل تری میشه. حسن پور شیرازی، مهرانه مهین ترابی و پوراند خت مهیمن یاد آور سریال های خوب گذشته هستن پس فعلا'' در موردشون حرفی نمیزنیم.

بریم سراغ خود نرگس یه سوال : نقش نرگس به غیر از غصه خوردن برای مادر مریض، خواهر سرکش و آینده خودش چیه؟ با این حساب ماجرای اصلی هنوز شروع نشده داستانی که با لطبع نرگس حرف اصلی رو بزنه. باید اتفاقات دیگه ای بیفته تا بار تمام ماجرا به دوش نرگس باشه چون به نظر میاد از این به بعد اون یکه تاز داستانه.

دوست ندارم حالا که پوپک نیست در مورد بازیش حرفی بزنم فقط اینو بگم وقتی دنیای شیرین دریا که این روزها پخش مجدد داره رو میبینم بیشتر از زمانی که نرگس رو میبینم دلتنگ پوپک عزیزمیشم. روحش شاد.

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: Hamid (شنبه 28 مرداد 1385 - 15:53)

پست تاریخ: شنبه 28 مرداد 1385 - 12:07    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

خوب من خودم به شخصه در حدي نيستم بخوام فيلمي رو نقد كنم
شايد اسم فيلم اصلا نرگس نبوده وبه خاطر مرحومه گلدره اين اسم رو روش گذاشتن
ذر ضمن فكر كنم پدره قيد بهروز رو زده مي خواد انتقام بگيره 8)

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 29 مرداد 1385 - 09:23    
sistemprof
عضو گروه مديريت آفتابگردان
عضو گروه مديريت آفتابگردان

عضو شده در: 3 بهمن 1384
blank.gif

امتياز: 8562

سلام
ظاهرا "كه نرگس داره نقش خانم مارپل رو اجرا ميكنه . همه اتفاقات و ذهنيات افراد رو حدث مي زنه و به خوبي پيش بيني هاي لازم رو ميكنه . بعضي وقتها آدم فكر ميكنه فيلمنامه لو رفته !

مثل اكثر سريالهاي ايراني 90 قسمتي كه كم مي آورند بعد از 38 قسمت اكثر ماجراها لو رفته و قصه در حواشي داستان مي چرخه . كاش از اين به بعد اسم سريال را شوكت ميگذاشتند !

بگذاريد بقيه اش رو من تعريف كنم بهروز نسرين رو ميپيچونه مي ره خارج چون اساسا درست نمي تونه تصميم بگيره اونجا هم ميره يك بلايي سرش مي ياد تا ببينده متوجه بشه خيانت به همسر آخر و عاقبت خوشي نداره !

شوكت آدم بده داستان هم بعد از اينكه كلي اذيت ميكنه اونهم بايد يك بلايي سرش بياد
يه چيزي تو مايه هاي سكته و فلج و اينها!

نرگس هم كه دختر خوبي بوده با احسان هم اتفاقا اونهم خوب بوده ازدواج ميكنند و به خوبي و خوشي زندگي مي كنند!

بقيه هم كه سياهي لشگر هستند بعضي وقتها مي ايند و مي روند و گاهي هم يك چيزي ميگويند.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 29 مرداد 1385 - 09:43    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

آفرين آفرين ببينم sistemprof جان تو فاميلاي سيروس مقدم نيستي يا احتمالاً از نزديکانشون که اينقده خوب آب بستي ب سريال مردم Very Happy

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند