كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: شنبه 14 مرداد 1385 - 20:16    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با یه سری فینگلیشی چطورید؟
1.
goftam ey yar,gofti zahremar,goftam ey noor,gofti mordeshoor,goftam az ghame to bimaram,gofti be man che mage man parastaram,goftam dooset daram,gofti khafe sho,goftam asheghetam,gofti khafe sho,goftam mikham bahat ezdevaj konam,gofti jedi migi,goftam KHAFE SHO

2.
che joori ye torko shenasaei konim : 1. age didi ye babaei kapshanesho karde to shalvaresh -shalvarresham ta dame dahanesh keshide bala bedoon .... 2. age didi ye babaei saat 8 shab 40 ta noon barbarei zire baghalashe bedoon .... 3.age didi taraf to coffee net ba yahoo helper chat mikone bedoon taraf ..... 4. age didi taraf too otooban tormoz dasti keshid bedoon taraf ... 5.age didi taraf rd dare poshtesh neveshte GLX bedoon taraf ...6.age didi taraf sigaresho mindaze zire paye chapesh ba paye rastesh khamooSH mikone bedoon taraf ... 7. age didi kasi ta akhare in offo mikhone bedoon taraf ...

3.
Ye doost (gf/bf) mesle ye adamse!!!~~~~> 1.dashtane ye baste adams hamishe behtar az dashtane faghat ye adamse! 2.faramoosh nakonin ke payane har adamsi satle ashghale pas baraye hich adamsi gheymate ziadi pardakht nakonin! 3.hichvaght adamse nimkhordeye kasiro be dahan nazarid! 4.javidane toolanie har adamsi be joz bimazze shodanesh haseli nadare! 5.hasrate adamsi ke door andakhtid ro nakhorid chon adamsaye khoshmaze tar hamishe peyda mishan! 6.ezdevaj mesle ghoort dadane adamse. hich ahmaghi adamsesho ghoort nemide !!!!!! <<ghabele tavajoh va tafakor>> AGE KHONDI KE .... VALI KHEILI BAHAL BUD

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 14 مرداد 1385 - 20:17    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

چندتا به جاي يكي
سلام خوبید که؟ گفتم به جای چندتا پست همه رو یه جا بریزم. بریم سر اصل مطلب:

ترين ها:

مهربان ترين آدم دنيا: مادر

شيرين ترين لحظه زندگي: عيدي گرفتن يك بچه

بهترين دوست نوجواني: تنهايي

بهترين هديه ي جواني: نگاه

فتنه انگيزترين چيز توي زندگي: دروغ

بهتريم هديه دوران عاشقي: بوسه

-----------------------------------------------------------------------------

آموختم:

بهار را با عشق

تابستان را با شادي

پاييز را با غم

و.....

...

ازم پرسيد منو بيشتر دوست داري يا زندگي تو؟ خوب منم راستش رو گفتم، گفنم زندگيمو!

ازم نپرسيد چرا؛ گريه كرد و رفت اما نمي دونست كه اون خودش زندگيمه!

من هكرم:

فاصله ي بينمون رو هك(Hack) كن. عشقي كه تو قلبته برام سند(Send) كن. از عشقي كه تو قلبم هست وب بگير تا ببيني كه چقدر دوست دارم. از خاطره هامون كپي(Copy) بگير و همه جا پيستش(Past) كن. به رفاقت پي ام(PM) بده و ازش بخواه كه بين ما باشه. گله ها رو دليت(Delete) كن جاش صداقت رو ادد(ADD) كن. شيطون رو ايگنور(Ignore) كن تا پي ام هاش نتونه همه چيز رو خراب كنه. براي غرور آف(Off) بذار ازش بخواه دست از سر ما برداره.... اما غرور بينمون فاصله انداخته و به تو اجازه نمي ده كه عشق تو قلبت رو برام سند كني يا به رفاقت پي ام بدي يا صداقت رو ادد كني يا شيطون رو ايگنور كني يا... اما من هرجور باشه اين فاصله رو هك مي كنممممممممممممممممممممم.

فرق من و تو:

گفتي عاشقمي، گفتم دوستت دارم.

گفتي اگه يه روز نبينمت ميميرم، گفتم من فقط ناراحت ميشم.

گفتي من بجز تو به كسي فكر نمي كنم، گفتم اتفاقا من به خيلي ها فكر مي كنم.

گفتي تا ابد تو قلب مني، گفتم فعلا تو قلبم جا داري.

گفتي اگه بري با يكي ديگه من خودمو مي كشم، گفتم اما اگه تو بري با يكي ديگه، من فقط دلم ميخواد طرف رو خفه كنم.

گفتي ... ، گفتم... .

حالا فكر كردي فرق ما اين هاست؟ نه!

فرق ما اينه كه: تو دروغ گفتي، من راستشو.

Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 14 مرداد 1385 - 20:24    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

اگه يه روزي يکي بهت گفت دوستت دارم...
اگه يه روزي يکي بهت گفت دوستت دارم سعي نکن بهش بگي دوستت دارم

اگه گفت عاشقتم سعي نکن عاشقش باشي

اگه گفت که تو همه ي زندگيمي سعي نکن همه ي زندگيش باشي
چون يه روزي مي ياد بهت مي گه ازت متنفرم اون موقع نمي توني سعي کني ازش متنفر باشي
Very Happy
خنده به تمام معنا

برو حرفي نيست
اگر از من شده اي خسته برو حرفي نيست . عشق من پاي تورا بسته برو حرفي نيست . راست گفتي كه ميان من و تو تا كه هنوز . حرمت عاشقي نشكسته برو حرفي نسيت . برو تا قاصدك خاطره ي آن همه سال . پشت اين پنجره ننشسته برو حرفي نسيت . گفته بودي كه گذشتي تو از اين عشق اما ! . مانده اي پشت در بسته برو حرفي نيست . برو اما همه را گردن من هم مگذار . اگر از من شده اي خسته برو حرفي نيست
Razz
Wink
Laughing
Smile

Twisted Evil
Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 14 مرداد 1385 - 20:27    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

محبت
از آتش پرسیدم محبت چیست؟ گفت: از من سوزان تر است.

از گل پرسیدم محبت چیست؟ گفت: از من زيباتر است.

از شمع پرسیدم محبت چیست؟ گفت: از من عاشق تر است.

از خودش پرسیدم محبت چیست؟ گفت: يك نگاه بيش نيست.

Laughing

خدا تو رو به من داد
من از خدا يك گل خواستم، خدا به من يك باغ داد.

من از خدا يك درخت خواستم، خدا به من يك جنگل داد.

من از خدا يك دوست خواستم، خدا به من تو رو داد.

اگه اين رو برام بفرستي مي فهمم بهترين دوستم هستي

Shocked

تنهای تنها
آنکه در تنهاترین تنهاییم تنهای تنهایم گذاشت کاش تنها کسش در تنهاترین تنهاییش تنهای تنهایش نگذارد

Smile

Laughing

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 14 مرداد 1385 - 20:28    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

من تو رو می خوام...
Sistemeh Tope Top Nemikham .....Kart Free Nemikham....Offe Send To All Nemikham.......Areh Onam Ama Pm Nemikham.....Man IDI To ro Mikham ....Tanha Addi AddListam Toyi Ona Nemikham.... Dost Daram Chat Kardano Vali joz To Az Kasi Pm Nemikham...... Yeki Porsid Ageh idt Hack Sheh Goftam Hata in Khialeh Zeshto Nemikham.....rotbeh Avaleh Konkoro Nemikham...Bf Khoshkel Pooldar Nemikham .....Onkeh Migeh Ahleh Haleh Nemikham......Man Faght To ro Mikham To ro Mikham Ona ro Nemikham ( Har gone taksir mamnoe jized mikonama

Very Happy

Laughing

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 14 مرداد 1385 - 20:37    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

با من باش...

عزيزم با من باش و از وجود من به زندگيت گرما و صميميت ببخش و سرماي سخت زندگيت را با اعتماد به من از بين ببر ،

<< ايران رادياتور >>

قصه از کجا شروع شد
از چت و ميل شبونه از پي ام دادن تو روم و يه سلامه عاشقونه On شدم به مهربونی که بگم با تو مي چتم تا بگم بمونی OnLine از Friend List قشنگم باز Off هاي عاشقونه ايميل هاي بی نشونه اين ياهو کاشکی همين جوری بمونه عشقه تو براي قلبم اولين و آخرينه تويي تنها هم زبونم که هميشه نازنينه اگه OnLineه اگه OffLineه تو بمونی،يا نمونی تو واسم هنوز همونی که برام عزيز ترينی تو واسم هنوز همونی که برام عزيزترينی

؟

در اين دنيا کسی عاشق نمي مونه اخه هيچ کس از اون چيزی نمي دونه همه مي خوان بگن که عاشق هستن ولی انگار همه دنيا پرستن کسی که عاشقه دنيا نداره اخه دل که با اون کاري نداره!!
بيايد يكم به خدا نزديك تر شيم

يکی از خدا پرسيد، چرا اون بالا تنهايی؟خدا در جوابش گفت:از وقتی شماهارو آفريدم ، به خاطر حلّ گرفتاري هاي شما هنوز نتونستم به خودم فکر کنم

!i!i!i!i!i!i!i!i

هميشه بايد عکس دوست دخترت رو توي کيف پولت بزاری. هر وقت دچار مشگل بزرگی شدی ، بهش نگاه کن. اون وقت احساس ميکنی که هيچ کدوم از مشگلاتت به اندازه ي اين يه دونه وحشتناک نيستند !!!
Arrow

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 14 مرداد 1385 - 20:39    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

هواي خودت رو داشته باش!

به شيشه گفتم 'دوستت دارم' شکست، به گل گفتم 'دوستت دارم' پژمرد. به دريا گفتم 'دوستت دارم' خشکيد. حالا به تو ميگم 'دوستت دارم'، هواي خدت رو دشته باش!!

اگه زنم بشي...

رفتم پيش يه پيشی گفتم زن من ميشی؟ گفتش پرو نميشی؟ گفتم مث شيپيشی. گم شی پيدا نميشی. گفتش چه قدر سريشی. گفتم اگه زنم شی از دستم راحت ميشی!
----------------------------------------------------------------------------
بزرگترين آرزو

بزرگترين آرزويم اين بود که کوچك ترين آرزوي تو باشم.

دلم مي خواد...

دلم ميخواد اونقدر کوچيک بشم قد يك پرنده،اونوقت پر بزنم بيام پيش تو!... دلم ميخواد اونقدر بزرگ بشم قد يك نهنگ، اونوقت تو رو بخورم تا هميشه پهلوم باشی!...

----------------------------------------------------------------------------
جدي نگيريد!

اين جواب يکی از دوستان که خصوصيت پسرا رو نوشته بود هست و آخرش هم نوشته بود(هه هه):

خصوصيت دختر ايرونی: 1-دماغ عمل شده 2-هميشه يادشون ميره پل همراهشون باشه 3-آريش هفت قلم 4-پر افاده ،خالي بند 5-هميشه از يك پسری نارو خوردن که ولشون کرد6-دستو پاي اپيلسيون نشده (پست حساس) 7-دوست پسرشون فقط مال خودشونه ، خودشون ماله 100 تا پسر(اي بابا) 8-با تو هستن ولی به ديگران نگاه مي کنند 9- خودشون زيادين با دوستشون هم سر قرار ميان{که ما هم داريم}10-وقتی با تو هست از هر لباسی خوشش مياد{که براش بخری ديگه}11-آخر از همه بی معرفت هستند ميدونی براي چی وقتی باهات قهر کنن فردا با يکی ديگه ميان جلوت!!!!!!!!!!(هه هه هه هه)
Love مخفف عبارات:

Lake of sorrow (درياچه ي غم)

Ocean of tears (اقيانوس اشك)

Valley of death (دار مرگ)

End of life (آخر زندگي)!

ضد حال يعني...
ضد حال يعنی: 1-روز کنکور خواب بمونی!! 2-سربازی بيفتی لب مرز 3-وقتی داری با يکی آشنا ميشی (چت) و کار به شماره ميرسه کارتت تموم شه 4-ضد حال يعنی با 75/9 افتادن 5-وقتی تو ماشين داری افه ميای خاموش کنی. 6-ضد حال يعنی وقتی با دوست دختر دومت ميری بيرون دوست دختر اولت رو ببينی با دوست پسر دومش!!

سه کبريت روشن ميکنم اولی براي ديدنه چشمانت دومی براي ديدن لبانت سومی براي ديدن صورتت بعد تاريکی، تا هر چه ديده ام به ياد بياورم.

چي ميشه خدائيش اگه...

کاشکی که مانيتورت بودم، هميشه رخ به رخت بودم ..... کاشکی که كيبردت بودم، هميشه لمسم ميکردی ..... کاشکی که vocieت بودم، هميشه روي لبت بودم ..... کاشکی که mouse ت بودم، هميشه تويه مشتت بودم ..... کاشکی که پسوردت بودم، هميشه توي فکرت بودم ..... کاشکی که کامپيوتر بودم، هميشه عاشقم بودی!

Shocked Mr. Green Neutral

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 15 مرداد 1385 - 08:46    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

بار خواب ديدن تو... به تمام عمر مي‌ارزد پس نگو... نگو که روياي دور از دسترس، خوش نيست... قبول ندارم گرچه به ظاهر جسم خسته است، ولي دل دريايست... تاب و توانش بيش از اينهاست. دوستت دارم و تاوان آن هرچه باشد باشد

--------------------------------------------------------------------------------

براش بنويس دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن ولي يه نوشته , به اين سادگيا پاک شدني نيست . گرچه پاره کردن يک کاغذ از شکستن يک قلب هم ساده تره ولي تو بنويس .. تو ... بنويس

--------------------------------------------------------------------------------

تو را هيچگاه نمي توانم از زندگي ام پاک کنم چون تو پاک هستي مي توانم تو را خط خطي کنم که آن وقت در زندان خط هايم براي هميشه ماندگار ميشوي و وقتي که نيستي بي رنگي روزهايم را با مداد رنگي هاي يادت رنگ مي زنم

امشب گريه ميكنم .گريه ميكنم برا تو براي خودم براي تموم اونايي كه خواستن گريه كنن نتونستن. برا ي تمام اون چيزي كه خواستي ونبودم خواستم وبودي. امشب گريه ميكنم به وسعت دريا به وسعت بيشه به وسعت دل عاشق.براي تو...براي تو....و به پاس احترام تمام تحقيرهايي كه از ديگران شنيدم وهنوز شكست نخوردم

هرگز نديدم بر لبی لبخند زيباى تورا" "هرگز نمى گيرد كسى در قلب من جاى تورا"

با مداد رنگي روزه آمدنت را نقاشي ميکنم و جادهايه رفتنت را خط ختي! کسي برايه من نيست. بيا غلط هايه زندگيم را به من بگو و زيره اشتباهتم را خط بکش.بودنت مثله دريايي مرا در بر ميگيرد آنجا که تو هستي،مهيها هم نميتوانند بييند چه رسد به من..............................!!! کدام صبح ميايي؟ کدام چمدن ماله تست؟ کدام دست ترا به من ميرساند؟کدام رز ماله من ميشوي؟بيا که درده دلم را فقط تو ميفهمي

نمي نويسم ..... چون مي دانم هيچ گاه نوشته هايم را نمي خواني حرف نمي زنم .... چون مي دانم هيچ گاه حرف هايم را نمي فهمي نگاهت نمي كنم ...... چون تو اصلاً نگاهم را نمي بيني صدايت نمي زنم ..... زيرا اشك هاي من براي تو بي فايده است فقط مي خندم ...... چون تو در هر صورت مي گويي من ديوانه ام

عشق بين دو نفر اين نيست كه هر دو زير باران خيس شوند عشق آن است كه يكي چتر شود براي ديگر... و ديگري هيچگاه نفهمد كه چرا خيس نشود

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 15 مرداد 1385 - 08:48    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

اوني كه يار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمي داد دل به هر كس نمي داد، دل مي گفت مقدسه عشق اون برام بسه ،از نگاش نفهميدم كه دروغه وهوسه، غصه خوردن نداره ،گريه كردن نداره، به يه قلب بي وفا دل سپردن نداره، آخر قصه چي شد، قلب اون مال كي شد اون كه از من پر گرفت چي مي خواستيم وچي شد، اوني كه مال تو بود اگه لايق تو بود تورو تنها نمي ذاشت، با خودت جا نمي ذاشت... اوني كه يار تو بود، اگه غمخوار تو بود، قلبش رو پس نمي داد دل به هر كس نمي داد

صداي چک چک اشکهايت را از پشت ديوار زمان مي شنوم و مي شنوم که چه معصومانه در کنج سکوت شب ‌، براي ستاره ها ساز دلتنگي مي زني و من مي شنوم مي شنوم هياهوي زمانه را که تو را از پريدن و پرکشيدن باز مي دارد آه ، اي شکوه بي پايان اي طنين شور انگير من مي شنوم به آسمان بگو که من مي شکنم ! هر آنچه تو را شکسته و مي شنوم هر آنچه در سکوت تو نهفته

شب را دوست دارام بخاطر سكوتش سكوت را دوست دارم بخاطر آرامشش آرامش را دوست دارم بخاطر بودنش در تنهايي تنهايي را دوست دارم بخاطر بودنش در عشق و عشق را دوست دارم بخاطر دوست داشتنش

گفت بنويس گفتم با چه بنويسم قلم ندارم گفت با استخوانت بنويس گفتم مركب ندارم با چه بنويسم گفت با خونت بنويس گفتم ورق ندارم بر روي چه بنويسم گفت بر روي قلبت بنويس گفتم چه بنويسم گفت بنويس دوست دارم

کاش مي ديدم چيست آنچه از کلام تو تا عمق وجودم جاريست! صداي قلب تو را ،پشت آن حصار بلند هميشه مي شنوم من در آن لحظه که صداي موسيقي احساس تو را مي شنوم برگ خشکيده ي ايمان را در پنجه باد رقص شيطاني خواهش را در آتش سبز! نور پنهاني بخشش را در چشمه ي مهر مي بينم..... کاش مي گفتي چيست آنچه از کلام تو ، تا عمق وجودم جاريست

وقتي که گريه کرديم گفتن بچه است................. وقتي که خنديديم گفتن ديونه است.................. وقتي که جدي بوديم گفتن مغروره............................. وقتي که شوخي کرديم گفتن سنگين باش............................. وقتي که حرف زديم گفتن پر حرفه................................................... وقتي که ساکت شديم گفتن عاشقه................................................... حالا ام که عاشقيم مي گن گناه

سهراب : گفتی چشمها را باید شست ! شستم ولی..... گفتی جور دیگر باید دید! دیدم ولی..... گفتی زبر باران باید رفت رفتم ولی او نه چشم های خیس و شسته ام را نه نگاه دیگرم را هیچکدام را ندید فقط در زیر باران با طعنه ای خندید و گفت : دیوانه باران زده

ديدی غزلی سرود؟
عاشق شده بود.
انگار خودش نبود
عاشق شده بود.
افتاد.شکست . زير باران پوسيد
آدم که نکشته بود .
عاشق شده بود

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 15 مرداد 1385 - 08:48    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

فرشتگان روزي از خدا پرسيدند : بار خدايا تو كه بشر را اينقدر دوست داري غم را ديگر چرا آفريدي؟ خداوند گفت : غم را بخاطر خودم آفريدم چون اين مخلوق من كه خوب مي شناسمش تا غمگين نباشد به ياد خالق نمي افتد

هميشه سعی کن با کسی دوست شوی که دلش بزرگ باشد.چون خودت را برای ورود به قلبش کوچک نکنی.

من به دنبال کسی ميگردم که غمش را با من تقسيم کند من دلم را با او و پس از آن هر دو با هم به تماشای بهار برويم.

دلم غمگين نگام ابري چشام بارون صدام ابري طلوع عشق من بي رنگ غروب گريه هام ابري منو دلتنگيه گريه به روي شونه هاي تو مي شم بارون دلتنگي مي بارم ازچشاي تو نمي خوام بي تودنيارو باگل ها وباگلدون هاش نمي خوام بي توفردارو باتابستون هازمستون هاش

اگه يه روز نشه که ديگه با تو باشم
برات می نويسم خدا نخواست ما با هم باشيم
ولی بدون اون روز روزه مرگ عشق منه

قد ۱۰۰ تا قابلمه با هرچی لب تو عالمه می بوسمت قبل همه. به شرطی که بهم بگی دوست دارم يه عالمه. حالا دوسم داری يه عالمه؟

برو زير بارون دست تو باز کن .به تعداد قطرههاي باروني که گرفتي دوستم داري و به تعداد قطرههايي که نگرفتي دوست دارم

انگار ولگرد شده بودم به جستجوي نشاني ات به تمام جهان سر زدم اما نبودي به دور رفتم حتي به سرزمين خوشبختي در افسانه هاي پدربزرگ كه حقيقت نداشت هيچ كس نبود انگار تو هم ولگرد شده بودي

نظر دبيران در مورد عشق: دبير ديني:عشق يك موهبت الهي است. دبير ورزش:عشق تنها توپي است كه اوت نمي شود. دبير شيمي:عشق تنها اسيدي است كه به قلب صدمه نمي زند. دبير اقتصاد:عشق تنها كالايي است كه از خارج وارد نمي شود. دبير ادبيات:عشق بايد مانند عشق ليلي ومجنون محور نظامي داشته باشد. دبير جغرافي:عشق از فراز كوه هاي آسيا تيري است كه بر قلب مي نشيند. دبير زيست:عشق يك نوع بيماري است كه ميكروب آن از چشم وارد ميشود

هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم

براي عشق تمنا كن ولي خار نشو. براي عشق قبول كن ولي غرورتت را از دست نده . براي عشق گريه كن ولي به كسي نگو. براي عشق مثل شمع بسوز ولي نگذار پروانه ببينه. براي عشق پيمان ببند ولي پيمان نشكن . براي عشق جون خودتو بده ولي جون كسي رو نگير . براي عشق وصال كن ولي فرار نكن . براي عشق زندگي كن ولي عاشقونه زندگي كن . براي عشق بمير ولي كسي رو نكش . براي عشق خودت باش ولي خوب باش

فراموش مکن تا باران نباشد رنگين کمان نيست تا تلخي نباشد شيريني نيست و گاهي همين دشواري هاست که از ما انساني نيرومند تر و شايسته تر مي سازد خواهي ديد ، آ ري خورشيد بار ديگر درخشيدن آغاز مي کند

وقتی با 1 انگشت به سمت کسی اشاره مي کنی و مسخرش ميکنی اگه خوب به دستت دقت کنی 3 تا انگشتت به سمت خودته

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 8 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند