كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: سه‌شنبه 11 اردیبهشت 1386 - 23:38    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

Che kasi midanda ke to dar pileye tanhai khod tanhai ?
Chekasi midanad ke to dar hasrate yek rozane dar fardaei ?
Pileat ra begosha …….to be andazeye yek parvane zibai

.
.
Dare?!
.
.
.
Bametim be mola!

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست: animeditor (چهار‌شنبه 12 اردیبهشت 1386 - 00:19)

پست تاریخ: شنبه 15 اردیبهشت 1386 - 20:34    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

گفتم: «لعنت بر شيطان»! لبخند زد. پرسيدم: «چرا مي خندي؟» پاسخ داد:«از حماقت تو خنده ام مي گيرد» پرسيدم: «مگر چه كرده ام؟» گفت: «مرا لعنت مي كني در حالي كه هيچ بدي در حق تو نكرده ام» با تعجب پرسيدم: «پس چرا زمين مي خورم؟!» جواب داد: «نفس تو مانند اسبي است كه آن را رام نكرده اي. نفس تو هنوز وحشي است؛ تو را زمين مي زند.» پرسيدم: «پس تو چه كاره اي؟» پاسخ داد: «هر وقت سواري آموختي، براي رم دادن اسب تو خواهم آمد؛ فعلاً برو سواري بياموز
ديروز را سوزانديم براي امروز ؟ امروزمان را گذرانديم براي فردا و فردايمان ديروزي ديگر !!! اين است بازي پوچ ما انسانها

وسعت دنياي هركس به اندازه وسعت تفكر اوست..." " بياييد تفكر كنيم كه چقدر تفكر مي كنيم! "" بياييد بسنجيم كه وسعت دنياي ما چقدر است؟ "" بياييد انديشه كنيم كه چگونه دنيايمان را وسعت بخشيم... "

تا عاقلان راهي براي خنديدن بيابند ديوانگان هزار بار خنديده اند
معلّمي هنر است، هنر آموختن هر آن چه سال ها با سعي و تلاش اندوخته است. معلّمي عشقي است الهي و آسماني است که پروردگارِ مهربان به انسان اعطا کرد تا با همّت بلند خويش روشنائي شب هاي تارِ جهالت و ناداني باشد. معلمّي، مهري است که از روز ازل با گل آدمي سرشته شد تا مردم از ظلمات جهل به نور دانايي، رهنمون شوند. براستي که معلّمي شغل نيست، عشق است.
ای دل تو به ادراک معما نرسی/در نکته زیرکان دانا نرسی/اینجا به مِی و جام بهشتی میساز/کانجا که بهشت است رسی یا نرسی..خیام
تقصير دلم چيست اگر روي تو زيبا ست حاجت به بيان نيست كه از روي تو پيدا ست من تشنه ي يك لحظه تماشاي تو هستم افسوس كه يك لحظه تماشاي تو روياست

Shocked

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 17 اردیبهشت 1386 - 23:37    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

قلبت را چنان سرشار از محبت کن که اگر روزي افتاد و شکست همه جا را عطر ياس فراگيرد

ـــــــــــــــ

سوگوار مرگ لحظه های دیروز بودن چاره کار نیست؛ معجزه تبسم را امتحان باید کرد

ــــــــــــــ

استراتژي بعضي ها در آرايش کردن همان استراتژي نقاشي هاي مهد کودک است: جاي سفيد در صفحه باقي نگذاريد

ــــــــــــــ

midoni ellate khosofo kosoof chie?!
.
.
.
.
.
.
.
.
be khatere inke maho khorshid
baraye didanet da,va mikonan Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 18 اردیبهشت 1386 - 13:35    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

صداي چک چک اشکهايت را از پشت ديوار زمان مي شنوم و مي شنوم که چه معصومانه در کنج سکوت شب ‌، براي ستاره ها ساز دلتنگي مي زني و من مي شنوم مي شنوم هياهوي زمانه را که تو را از پريدن و پرکشيدن باز مي دارد آه ، اي شکوه بي پايان اي طنين شور انگير من مي شنوم به آسمان بگو که من مي شکنم ! هر آنچه تو را شکسته و مي شنوم هر آنچه در سکوت تو نهفته
**
مي دوني ب.م.م يعني چي؟ يعني بزرگترين مقسوم عليه مشترك. حالا مي دوني م.ب.ب يعني چي؟يعني مربا بده بابا
**
هواپيما داشت سقوط مي کرد همه داشتن جيغ ميزدن به جز ترکه ! ازش مي پرسن چرا تو ساکتي ؟ ميگه : ماله بابام که نيست بذار سقوط کن
**
من ادعا نمی کنم، همواره به یاد کسانی هستم که دوستشان دارم ولی می توانم ادعا کنم که لحظاتی که به یادشان نیستم نیزدوستشان دارم.
**
Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 20 اردیبهشت 1386 - 11:15    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

دلم گرفته آسمون , نميتونم گريه کنم , شکنجه ميشم از خودم , نميتونم شکوه کنم , انگاري کوه غصه ها , روسينهء من اومده , آخه داره با ورم ميشه , خنده به مانيومده

===
تو مثل ستاره ها می مونی مثل اونا زیبا مثل اونا دست نیافتنی اما فقط یه فرقی با اونا داری که اونا خیلی زیادن ولی تو یه تکی
===
اگر یک روز فکر کردی نبودنِ یک کسی بهتر از بودنش هست... چشمانت را ببند وآن لحظه ای که او کنارت نباشد را به خاطر بیاور. اگر چشمانت خیس شد .. بدان داری به خودت دروغ می گویی وهنوز دوستش داری....!؟ هنوز دوستت دارم.

===
باز باران بي ترانه***گريه هايم عاشقانه***مي خورد بر سقف قلبم***ياد ايام تو داشتن***مي زند سيلي به صورت***باورت شايد نباشد***مرده است قلبم ز دستت***فكر آنكه با تو بودم***با تو بودم شاد بودم*** مثل یک گنجشک کوچک بی مهابا پر گشودم*** بر سر بامت نشستم*** همچو یک عقاب بی رحم*** بال من را تو شکستی*** توي این شبهای تهران ***گریه کردم چون یتیمان ***مثل یک رویای کوچک ****گم شدم در خاطراتت***کاش هرگز تو نبودی***کاش هرگز من نبودم
===
کاریکلماتور>>زندگي يك لبخند يك احساس در نگاهي روشن از فراسوي افق، تا كه آينه‌هاست زندگي با صداقت با شوق با تپشهاي دو نبض عاشق همدل و همراه است زندگي بركه‌اي از شاديهاست كه چنان معني زيباي شفق بي‌همتاست و در اين بركه نور، ماهي قرمز عشق با سرشت باران، هم بازي، هم پيمانست
===
اکنون زمان گريستن است، اگر تنها بتوان گريست، يا به راز داري دامان تو اگر بتوان اعتمادي داشت، يا دست کم به درها!!! که در آنان احتمالا گشودني است به سوي نابه کاران با اين همه به زندان من بيا که تنها دريچه اش به ديوانه خوانه مي گشايد اما چگونه و به راستي چگونه زندان من را که اين چنين بي سرود و بي صدا مانده را خواهي شناخت؟
-=-=-==-=-=-=

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 21 اردیبهشت 1386 - 11:14    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

ياد گرفتم که عشق با تمام عظمتش 3-2 ماه بيشتر زنده نيست ياد گرفتم که عشق يعني فاصله و فاصله يعني 2 خط موازي که هيچگاه به هم نمي رسند ياد گرفتم در عشق هيچکس به اندازه خودت وفادار نيست و ياد گرفتم هر چه عاشق تري ، تنهاتري
=-=-=-=-=-
دستت رو بذار روی قلبت ..این ساعت عمرت که داره تیک تیک میکنه....جالبه همونی که بهت زندگی میده برات شمارش معکوس رو شروع کرده...منتظر باش اما معتل نشو....تحمل کن اما توقف نکن....قاتع باش اما لج باز نباش....صریح باش اما گستاخ نباش....بگو اره اما نگو حتما....بگو نه اما نگو ابدا
-=-=-=-=-=
عشق دق الباب نمي کند، مودب نيست، حرف شنو نيست، درس خوانده نيست، درويش نيست، سربزير نيست، مطيع نيست، عشق ديوار را باور نمي کند، کوه را باور نمي کند، گرداب را باور نمي کند، و مرگ را حتي باور ندارد!...

=-=-=-=-=-
دنیا که این جوری نمی مونه همیشه یه روز میای میگم نمی خوام و نمیشه خیال نکنه همیشه دلم برات می میره یه روزی برمی گردی که دیگه خیلی دیره یه روز میای سراغم که خیلی وقته رفتم هزار هزار بهونه از اون نگات گرفتم این روزارو یادت باشه یه وقت نگی نگفتی اون روزا دورنیست که به یاد من بازم بیفتی یه وقتی بر می گردی که فایده ای نداره هر چی سرم آوردی دنیا سرت میاره
=-=-=-=-=-=
يادمان باشد عشق متعلق به لحظه هاست و نفرين برای همه ی عمر!
-==-=-=-=-=-
اینو بدون که اگه کسی وارد زندگیت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اینکه یه خاطره به جا می ذاره می تونه یه تجربه هم به جا بذاره پس سعی کن خاطره های خوب و تجربه های مفید رو به خاطر بسپاری.....دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند

-=-=-=-=-=-=
اگر شدم عاشق تو نذار كه بي تاب بمونم/لالايي شبام تويي نذار كه بي خواب بمونم/دارم برات شعر ميخونم شايد به يادم بموني/فقط يه چيز ازت ميخوام هميشه عاشق بموني

-=-=-=-=-=-=-
Embarassed

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 22 اردیبهشت 1386 - 20:34    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

اگر كه عشق نباشد به سانِ يكه سوارانِ پهنه كابوس شبي سوارِ مركبي از نورِ مرگ خواهم شد. و تا قيامتِ خاك تمامِ مردهِ شومم را از هفت خوانِ كينه افلاكيانِ بي فردا گذار خواهم داد. اگر كه عشق نباشد به روسياهيِ اين روزهايِ بي ناموس شبي چراغ مركبيِ بزمِ ننگ خواهم شد و تا شكستنِ تاك شرابِ كهنه روحم را از هفت خطِ مستيِ اين خاكيانِ بي فردا گذار خواهم داد. اگر كه عشق نباشد به كور چشميِ اين عاقلانِ بي قاموس شبي به قبرِ جنون مثلِ سنگ خواهم شد
=-=-=--
دلتنگم" دلتنگ در اغوش کشیدن تمام فریادها منتظرم" منتظر و خمارالوده یک تماشا اسیرم"اسیر رخوتی مبهم
=-=--=-
خدايا در دنيا مرا ياد تو بس و در عقبي مرا ديدار تو بس خدايا مرا آن ده که مرا آن به

=-==-=-
تکيه بر ديوار کردم خاک بر پشتم نشست دوستي با هر که کردم عاقبت قلبم شکست تکيه بر ديوار کردم خاک بر فرقم نشست خاک بر فرقش نشيند آنکه يار از من گرفت

=-=-=-
مي شه بعضي ها رو مثل اشک از چشمات بندازي.... اما نمي توني جلوي اشکي رو بگيري که با رفتن بعضي ها از چشمات جاري مي شه...
-=-=-=-

از تو نماند تاب جدايي دگر مرا بهر خدا مرو به سفر يا ببر مرا ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ جــــان و تـنـم استـمـاع رفــتـن تـُسـت مرو که گر بروي خون من به گردن تُست
-=-=-=
تا حالا به رابطه ي دو تا چشم دقت کردي ؟؟ با هم باز ميشن - با هم بسته ميشن - با هم ميخندن - با هم گريه ميکنن - با هم ميچرخن . جالب اينجاس که هيچکدوم هم اون يکي رو نميبينه . دوستي يعني اين !!!! حالا دقت کردي اين دو تا چشم فقط زماني که يه دختر جلوشون ظاهر ميشه يکيشون بسته ميشه و اون يکي باز ميمونه (چشمک) . نتيجه گيري اخلاقي : دختر حتي بهترين و محکم ترين روابط دوستي رو هم به هم ميزنه
=-=-=-

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 - 10:24    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

زمان! به من آموخت که دست دادن معني رفاقت نيست.... بوسيدن قول ماندن نيست..... و عشق ورزيدن ضمانت تنها نشدن نيست
=-=-=-
اگر رفتم تو يادم کن. اگر مردم تو خاکم کن. اگر ماندم در اين دنيا، به مهر خود تو شادم کن
=-=-=-
مگذار که عشق ، به عادت دوست داشتن تبديل شود! مگذار که �­تي آب دادن گل هاي باغچه به عادت آب دادن گل هاي باغچه تبديل شود ! عشق ، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتن ديگري نيست . پيوسته نو کردن خواستني است که خود پيوسته خواهان نو شدن است و دگرگون شدن تازگي ، ذات عشق است و طراوت ، بافت عشق چگونه مي شود تازگي و طراوت را از عشق گرفت و عشق همچنان عشق بماند ؟
=-=-=-
چه دردي‌ ست در ميان جمع بودن ولي در گوشه اي آرام نشستن به رسم دوستي دستي فشردن ولي با هر سخن قلبي شکستن براي ديگران چون کوه بودن ولي در چشم خود آرام شکستن چه دردي است
=-=-=-
پروردگارا مگذار دامان وجودم به پليدي هاي گناه بيالايد و مگذار که معصيت ها را -هر چه هم کوچک - کوچک بشمارم و نسبت به مناهي بي پروا باشم. روا مدار که طاعت اندک خويش را بسيار ببينم و به خويشتن ببالم و گردن استکبار و افتخار برفرازم.
=-=-=-
بدانیم>>رنج بزرگ يك انسان اين است كه عظمت او و شخصيت او در قالب فكرهاي كوتاه در برابر نگاههاي پست و پليد و احساس او در روحهاي بسيار آلوده و اندك و تنگ قرار گيرد انسانيت حدو مرزي نمي‌شناسد ... قبل از آنكه داري هويت زن يا مرد بودن باشيم انسانيم و تكليف آدميت از جنسيت بالاتر است همديگر را با اين نام بشناسيم، كه مقام بالاتري داريم
=--=-=-
دقت كن در آرزوهايت.... چون تمام آرزوهايي كه براي من ميكني به خودت مي رسد Surprised
=-=-=-
من شخصا از این تاپیک خیلی خوشم می آد ولی اگه شما هم آف دارین(که دارین)لطفا بذارین.
اصلا وقت گیر نیست

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 31 اردیبهشت 1386 - 09:53    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

جاده ي خوشبختي در دست تعميره ! دور بزن برگرد اين اسمش تقديره
=-=-=-=
خداوند ما را برای خودش آفریده است پس قلبمان آرام نمی گیرد مگر وقتی که به او رو یمی آوریم. سنت آگوستین
=-=-=-=-
چقدرسخته توچشماي کسي که تمام عشقت رو دزديده و بجاش يه زخم هميشگي روبه قلبت هديه داده زل بزني وبه جاي اينکه لبريزازکينه ونفرت بشي حس کني هنوزهم دوستش داري
=-=-=-=-
بيا دنيا رو تقسيم كنيم : ستاره ها مال تو . آسمون مال من . ماه مال تو . خورشيد مال من . اصلا همشون مال تو . ولي تو مال من

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 7 خرداد 1386 - 16:42    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

چون کمتر همکاری میبینم منم زیاد دل به کار نمیدم .این یکی رو حیفم اومد

شيوه وصل شدن مر دم دنيا به ياهو: آمريکا :شکلک ياهو هنوز دهنش باز نشده آيدي مي ره بالا هند:تا شکلک دهنش وا ميشه ميره بالا امارات:دهنش فقط چند ثانيه بازه بعد مي ره بالا ايران:دهنش وا مي شه. ...........يه مگسي مي ره تو دهنش شکلکه درش مياده باز دهنش رو وا مي کنه.............. .خسته ميشه گريه مي کنه ..........................مي بينه اثر نداره باز به زور مي خنده.... ...............فکش خشک مي شه.....با تعجب نيگا مي کنه مي گه عجب رويي

Surprised Surprised

تشکرها از این پست: Hamid (سه‌شنبه 8 خرداد 1386 - 00:34)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 42 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند