كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: دوشنبه 27 فروردین 1386 - 17:49    
hamidbn
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 14 آبان 1385
blank.gif

امتياز: 1244

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

خیلی با حاله
بازم بذارین

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 28 فروردین 1386 - 16:09    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

مي شود با يك نگاه عاشق شد از طلوع شهر روياها خارج شد مي شود با يك نگاه شكوفا شد از جاده آرزوها فارغ شد مي شود زندگي را از سر گرفت با گلهاي كوچه رازقي اميد گرفت مي شود با يك نگاه به دل اميد داد از باغ آرزوها زندگي را فرا خواند مي شود با گل آلاله همراه شد با پرواز پرنده همسفر شد مي شود با آن يك نگاه لبخند گل را ديد آن يك نگاه را در باغچه دل ديد مي شود با يك نگاه جادوي عشق شد از دنياي خيالي خارج شد مي شود آري مي شود فقط كافيست پنجره دل را گشود
قلبم راتقديمت ميكنم تا بداني بي رياترينم اشكي براي اندوهت مي ريزم تابداني پر احساس ترينم شوق وصال حس غريبي است برايت ترسيم ميكنم حس خوشبختي را تا بداني خوشبخت ترينم موجي از عشق را برساحل وجودت ميفرستم تا بداني عاشق ترينم وشعرم را تقديمت ميكنم تا بداني كه من ساده ترينم
دل تنهاي من تو سياهي شبهاي بي ستاره دنبال يه نشون مي گرده ، دنبال يه هم صدا واسي روزاي بي صدا ، دنبال واژه پر احساس آرزو كه رفته همراه اميدواري به يه شهر دور ، رفته و ديگه ازش خبري نيست به هر كي بگي ميگه اون ديگه نيست. من موندم اينجا تنها كسي نداره از اين دو واژه حتي يك سراغ
چقدر خوبه ادم يكي را دوست داشته باشه نه به خاطر اينكه نيازش رو برطرف كنه نه به خاطر اينكه كس ديگري رو نداره نه به خاطر اينكه تنهاست و نه از روي اجبار بلكه به خاطر اينكه اون شخص ارزش دوست داشتن رو داره

گاهي مسير جاده به بن بست ميرود گاهي تمام حادثه از دست ميرود گاهي همان کسي که دَم از عقل ميزند در راه هوشياري خود مست ميرود گاهي غَريبه اي که به سختي به دل نشست وقتي که قلب خون شده بِشکست ؛ ميرود
2تا جوجه عاشق همديگه مي شن همش با هم بودن اما وقتي بزرگ مي شن هر دو تا خروس مي شن ! نکته ي اخلاقي : تا وقتي جوجه اي عاشق نشو
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 30 فروردین 1386 - 15:38    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

برایت چه بنویسم از مهری که در رودخانه قلبم جاریست یا از طوفان سهمگینی که در دلم غوغایی به پا کرده و از اوراقی که سطر به سطر نام تو و عشق تو را درخود جای داده "ای مهربانترین" دفترم صد برگ دارد و من هر صفحه را با نام توو یاد توپر کرده ام و سر انجام به زیباترین نکته هستی رسیده ام بودن به یاد "تو"و به خاطر "تو" بودن به یاد "تو"و به خاطر "تو"
عشق يعني با تو خواندن از جنون ، عشق يعني سوختنها از درون عشق يعني سوختن تا ساختن ، عشق يعني عقل و دين را باختن عشق يعني دل تراشيدن ز گل ، عشق يعني گم شدن در باغ دل عشق يعني تو ملامت کن مرا، عشق يعني مي ستايم من تو را
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 1 اردیبهشت 1386 - 20:49    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

ميدوني طبق آخرين آمار كم جمعيت ترين جاي دنيا كجاس؟ . . . . نميدوني؟ . . . . . . . . . . . . . . قلب منه كه فقط تو توي اون ساكني Surprised Surprised
شمعداني دم مرگ به پروانه چه گفت؟ "گفت عاشق بيچاره فراموش شوي" سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد: "گفت طولي نکشد تو نيز خاموش شوي
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 1 اردیبهشت 1386 - 23:44    
animeditor
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 15 آذر 1385
iran.gif

امتياز: 3845

سلام جمیعاً

این moha1592002 جان هم که تاپیک رو به نام زده. Mr. Green
خسته نباشید. واقعاً قشنگ هستن. آفرين

التماس دعا
یا علی

تشکرها از این پست: moha1592002 (یکشنبه 2 اردیبهشت 1386 - 11:04)

پست تاریخ: یکشنبه 2 اردیبهشت 1386 - 20:20    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

شادي خودرابه هيچ چيزوهيچكس وابسته نكن تاهميشه از آن برخوردارباشي . 2-انتظارنداشته باش هميشه آنچه دراطرافت اتفاق مي افتدمطابق ميل وخواسته ات باشد . 3-هنگام عصبانيت هيچ تصميم نگير. 4-ازسختي ها ومشكلات زندگي استقبال كن وباغلبه برآنهابه خودپاداش بده . 5- اجازه نده اتفاقات ناخوشايندروحيه ات راخراب كند. 6-بابحث هاي بي نتيجه انرژي خودراهدرنده. 7-انتظار نداشته باش بامنفي نگري جسمي سالم داشته باشي .
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 3 اردیبهشت 1386 - 20:04    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

زندگي مثل پيانو است ، دكمه هاي سياه براي غم ها و دكمه هاي سفيد براي شادي ها . اما زماني ميتوان آهنگ زيبايي نواخت كه دكمه هاي سفيد و سياه را با هم فشار دهي
احمدي نژاد بعد از 4 سال اتمام رياستش ميگه : من كارم تموم شد . كسي دستشويي نداره
مي دونستي اشک از لبخند با ارزش تره؟چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما فقط واسه کسي اشک مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي.
سر قبر شخصي نوشته شده بود : کودک که بودم مي خواستم دنيا را تغيير بدهم وقتي بزرگتر شدم متوجه شدم که دنيا خيلي بزرگ است من بايد کشورم را تغيير بدم بعد ها کشورم را هم بزرگ ديدم و تصميم گرفتم شهرم را تغيير دهم . در سالخوردگي تصميم گرفتم خانواده ام را متحول کنم . اينک من در آستانه مرگ هستم مي فهمم که اگر روز اول خودم را تغيير داده بودم شايد مي توانستم دنيا را هم تغيير دهم
ويروس جديدي توسط تيپ هکر سپاه پاسداران جمهوري اسلامي طراحي شده که مشخصات آن به شرح ذيل مي باشد : نام : حاجي ويروس ! ( Hajivirus.dll ) نوع : کرم اينترنتي تاثيرات : 1- اين ويروس با پخش پيام" حاجي ويروس امده حاجي ويروس اومده " کار خود را آغاز مي کند! 2- پاک کردن عکس هاي غير اسلامي و هرگونه کليپ خواننده هاي اجنبي از روي کامپيوتر شما ! 3- تغيير عکس پس زمينه ويندوز شما به کربلاي معلا - قدس شريف - سيد حسن نصرالله ! 4- پخش اذان در اوقات شرعي و خاموش شدن کامپيوتر
خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ي خاطراتم رو انداختم يه گوشه اي و گفتم : فراموش ؛ يه چيزي ته قلبم خنديد و گفت : يادمه
مثل يك شاخه غريبانه شكستم بي تو پشت يك پنجره احساس نشستم بي تو بعد آينه ي مجروح نگاهت اي دوست دل به چشمان كسي هيچ نبستم بي تو
دوستت داشتم ...يادت هست ؟ ...گفتم دوستت دارم ...و تو گفتي كوچكي براي دوست داشتن ....رفتم تا بزرگ شوم ...اما انقدر بزرگ شدم كه يادم رفت دوستت داشتم
مثل يك شاخه غريبانه شكستم بي تو پشت يك پنجره احساس نشستم بي تو بعد آينه ي مجروح نگاهت اي دوست دل به چشمان كسي هيچ نبستم بي تو
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1386 - 16:10    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد
مثل یه گل رز به اب نیاز داره مثل فصول سال که به تغییر نیاز دارن مثل یه شاعرکه به قلم نیاز داره من به تو نیاز دارم
بزرگترين گناه: سکوت... بزرگترين شجاعت: بگويي دوستت دارم... بزرگترين سرمايه: دوست... بزرگترين اسرار: صداقت... بزرگترين افتخار: عاشق شدن... بزرگترین هنرعاشق ماندن
گوش کن ...یک نفر ...آنطرف پنجره ی بسته...تورا میخواند! و نسیم...لای این پرده ی آویخته رامی کاود... تا تو را در یابد، نورخورشید که از منزل پر مهر خدا آمده است...لب درگاه تو در یک قدمی می ماند... قلب این پنجره از دست غم پرده، به تنگ آمده است! پرده را برداریم ، دل این پنجره را باز کنیم..! .
گفتند ستاره را نمي توان چيد و آنان که باور کردند حتي دستي به سوي ستاره دراز نکردند ولي باور کن که من به سوي دور ترين و زيبا ترين ستاره دست يازيدم هرچند دستانم خالي ماند ولي شب چشمانم پر شد از ستاره!
كاش مي دانستم از اوج كدامين قله ، از دل كدامين شب ، از عمق كدامين جنگل خواهي آمد.... تا برايت قلبم ، اين بزرگ ترين سرمايه ام را پيش كش آورم و به تو بگويم دوســتــــت دارم

ای که دور از منی و یاد منی،با خبر باش که دنیای منی...شادیت شادی من،غصه ات غصه من...قلب من خانه تو خانه ات قبله من دوست دارم
به اين غروب غريبم بخند حرفي نيست طلسم اشک مرا با فريب دزديدند تو هم براي فريبم بخند حرفي نيست
كاش گناهي كنم كه مجازاتش تبعيد به قلب تو باشد
Wink Wink Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 10 اردیبهشت 1386 - 10:51    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

مردهاي فرانسوي هم زن دارن هم معشوقه اما زنشونو بيشتر دوست دارن، مردهاي آمريکايي هم زن دارن هم معشوقه اما معشوقشون رو بيشتر دوست دارن؛ مردهاي ايراني هم زن دارن هم معشوقه اما مامانشون رو بيشتر دوست دارند

همه ي مداد رنگي ها مشغول بودند...به جز مداد سفيد...هيچ کسي به او کار نمي داد...همه مي گفتند:{تو به هيچ دردي نمي خوري}...يک شب که مداد رنگي ها...توي سياهي کاغذ گم شده بودند...مداد سفيد تا صبح کار کرد...ماه کشيد...مهتاب کشيد...و آنقدر ستاره کشيد که کوچک وکوچک و کوچک تر شد...صبح توي جعبه ي مداد رنگي...جاي خالي او...با هيچ رنگي پر نشد

به ترکه ميگن وقتي حضرت يونس رفت تو دهن نهنگ چي شد ؟ ترکه ميگه : يه سازماني تشکيل شد به نام يونس کو؟

بعد از مرگم به گورم بيا مبادا گورستان خلوت وحشت کني زيرا در انجا قلبي آرام خفته مبادا اشک بريزي زيرا چشمان من همرا با تو اشک خواهد ريخت هرگاه شمعي را در حال سوختن ديدي مرابه ياد بياور هرگاه ترانه غم انگيزي شنيدي انرا به ياد من زمزمه کن زيرا هرجا که باشي به ياد تو خواهم بود

انسان محکوم به زيستن گل محکوم به پرپر شدن شمع محکوم به گريستن سکوت محکوم به تنهايي و قلب با تمام صفا و صميميتش محکوم به شکسته شدن

در شرایط دشوارِ زندگی ، مردِ بزرگ به خود سخت می گیرد و مردِ کوچک به دیگران سخت می گیرد..
ترس از رنج ، از خود رنج بدتر است

زندگی نه آنقدر شیرین، ومرگ نه آنقدر تلخ است که انسان شرافتش را به آن بفروشد.

دل تنهاي من تو سياهي شبهاي بي ستاره دنبال يه نشون مي گرده ، دنبال يه هم صدا واسي روزاي بي صدا ، دنبال واژه پر احساس آرزو كه رفته همراه اميدواري به يه شهر دور ، رفته و ديگه ازش خبري نيست به هر كي بگي ميگه اون ديگه نيست. من موندم اينجا تنها كسي نداره از اين دو واژه حتي يك سراغ

کسي درد خنديدنم را نفهميد و از ريشه پوسيدنم را نفهميد همان اول راه او از من جدا شد که به بيراهه پيچيدنم را نفهميد زمين و زمان پشت سر ميزد اما کسي بر زمين خوردنم را نفهميد چنان نرم و آهسته در خود شکستم که حتي ترک خوردنم را هم نفهميد
Rolling Eyes

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 11 اردیبهشت 1386 - 15:51    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

نمي‌نويسم، چون مي‌دانم هيچ گاه نوشته‌هايم را نمي‌خواني، حرف نمي‌زنم، چون مي‌دانم هيچ گاه حرف‌هايم را نمي‌فهمي، نگاهت نمي‌كنم، چون تو اصلا نگاهم را نمي‌بيني، صدايت نمي‌زنم، زيرا اشك‌هاي من براي تو بي‌فايده است، فقط مي‌خندم، چون تو در هر صورت مي‌گويي من ديوانه‌ام
تمنّا... تو اگر فوج تمنای مرا میبینی ؛ تو اگر زایش اشک و .... تو اگر باده رشکِ منِ بیگانه با وصلِ دلآرام و همآواز و همآغوش شرر می بینی ؛پس چرا خاموشی ؟ از چه رو بیهوشی ؟ پس چگونه ست که ارزان تو دلم بفروشی ؟
زن براي عاشق شدن به چندين قرن نياز دارد و براي فراموشي به يك دقيقه.........ولي ...مرد براي عاشق شدن به يک دقيقه نياز دارد و براي فراموش کردن به چندين قرن

عاشـــق ترين نگاهم را روي قايقي از باد نشاندم و پارو زنان سوي تـــو فرستادم وقتي به ساحــــل نگاه تو رسيد چشمانت را بستي و قايقم غـــرق شد

سرمايه عمر يك نفس است ،آن يك نفس هم براي يك هم نفس است،گر با هم نفسي ،لحظه اي نشيني،مجموع حيات عمر،همان يك نفس است
مگذار که عشق ، به عادت دوست داشتن تبديل شود! مگذار که حتي آب دادن گل هاي باغچه به عادت آب دادن گل هاي باغچه تبديل شود ! عشق ، عادت به دوست داشتن و سخت دوست داشتن ديگري نيست . پيوسته نو کردن خواستني است که خود پيوسته خواهان نو شدن است و دگرگون شدن تازگي ، ذات عشق است و طراوت ، بافت عشق چگونه مي شود تازگي و طراوت را از عشق گرفت و عشق همچنان عشق بماند ؟
Rolling Eyes

تشکرها از این پست: Hamid (سه‌شنبه 11 اردیبهشت 1386 - 18:03)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 41 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند