كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: پنج‌شنبه 26 بهمن 1385 - 12:24    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

اینا رو یه دوستی واسم میفرسته که همه میشناسیدش****

اگه دردي تو پاهات حس ميکني اگه احساس ميکني خيلي خسته اي به خاطر اينه که روزي هزار بار تو خاطر من مياي و ميري

گرچه نمي شود به تو رسيد ياحتي براي لحظه اي مالك قلب تو شد . اما براي دوست داشتن تو ‌وسعت تمام دنيا را در اختيار دارم و مي توانم تو را آن قدر دوست بدارم كه همه باور كنند حق من در زندگي تو بودي كه به ناحق از من ربودند....

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 27 بهمن 1385 - 22:30    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

ويژگي پسرهاي ايراني 1-چشماشون بيشتر از عقلشون كار مي كنه. 2-تا يه دختر خوشگل مي بينن مثل جوجه راه مي افتن دنبالش. 3-چشمك جزو تيك عصبيشونه. 4-اصولا هفته أي 1 بار شكست عشقي مي خورن. 5-اگه يه روز متلك نگن زبونشون ميخ در مياره. 6-دوستت دارم جزو حرفاي روز مرشونه. 7-زبان باز ترين و پاچه خوار ترين موجودات روي زمين. 8-مي خوان دختره فقط ماله خودشون باشه
خدا خواهش ديدار تو را خواهم کرد تا که جان دارم و از سينه نفس مي آيد به تو و عشق تو اي دوست وفا خواهم کرد
آدم به خدا ميگه چرا زن رو آفريدي؟ خدا ميگه واسه اينکه تو خوشت بياد! ميگه: چرا چشمش رو خمار کردي؟ خدا ميگه: واسه اينکه تو خوشت بياد ميگه: چرا موهاشو ابريشمي کردي؟ خدا ميگه: واسه اينکه تو خوشت بياد! ميگه: پس چرا کم عقل آفريدي! خدا ميگه: واسه اينکه از تو خوشش بياد
ويژگي پسرهاي ايراني 1-چشماشون بيشتر از عقلشون كار مي كنه. 2-تا يه دختر خوشگل مي بينن مثل جوجه راه مي افتن دنبالش. 3-چشمك جزو تيك عصبيشونه. 4-اصولا هفته أي 1 بار شكست عشقي مي خورن. 5-اگه يه روز متلك نگن زبونشون ميخ در مياره. 6-دوستت دارم جزو حرفاي روز مرشونه. 7-زبان باز ترين و پاچه خوار ترين موجودات روي زمين. 8-مي خوان دختره فقط ماله خودشون باشه

چشمانم از بی خوابی آنچنان سرخ است که فکر کنم امشب هم خواب این سرخی را با ورود ممنوع اشتباه بگیرد

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 28 بهمن 1385 - 19:07    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

اکنون زمان گريستن است، اگر تنها بتوان گريست، يا به راز داري دامان تو اگر بتوان اعتمادي داشت، يا دست کم به درها!!! که در آنان احتمالا گشودني است به سوي نابه کاران با اين همه به زندان من بيا که تنها دريچه اش به ديوانه خوانه می گشايد اما چگونه و به راستي چگونه زندان من را که اين چنين بي سرود و بي صدا مانده را خواهي شناخت؟

سرنوشت سه دفعه بهت دروغ ميگه؟! اولين بار وقتي به دنيات مياره... دومين بار وقتي عاشقت ميکنه... سومين بار هم زندگي رو ازت ميگيره تا بفهمي همش خواب بود و بس ...
هنوز هم همه فصلها را تنها پاييز مي بينم، هنوز هم دلم هواي باران دارد و دلتنگي هاي شبانه. هنوز هم در پي عطر ياس هستم و هق هق نبودنت. هنوز هم دستهايت را مي خواهم. و هنوز هم... د... و... س... ت... ت... د... ا... ر... م.
ای دل زغبارجسم اگرپاک شوی تو روح مجردی بر افلاک شوی عرش است نشیمن تو شرمت بادا کآئی و مقیم خطه خاک شوی

داشتيم تو جاده ميرفتيم که چشمم افتاد به يه تابلو که روش نوشته بود : دوســت داشـــتن دل ميـــخواد نه دليـــل

گفته بودي دلتنگي هايم را با قاصدک ها قسمت کنم تا به گوش تو برسانند. مي گفتي قاصدکها گوش شنوا دارند غم هايت را در گوششان زمزمه کن و به باد بسپار . من اکنون صاحب دشتي قاصدکم. اما مگر تو نمي دانستي قاصدکهاي خيس از اشک مي ميرند؟
گاهی وقت ها به بی مزگی لبخند کودکی فقیر است و بعضی وقت ها به ابهت نگاه یک عارف و گاهی به کثیفی تن آلوده ی من و یا به تعفن بوی روسبی خفته در رختخوابم ولی عشق هیچ یک نیست عشق صداقت من در خواستن توست همین!
هيچ وقت از دوست داشتن انصراف نده... حتي اگر كسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده... عشق را تجربه كن حتي اگر توش شكست بخوري... اينو بدون كه اگر كسي وارد زندگيت شد و گذاشت ورفت علاوه بر اينكه يه خاطره به جا ميزاره ميتونه يه تجربه هم به جا بزاره
Neutral Arrow

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 29 بهمن 1385 - 21:20    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

به <@> من تو ><(((:>
..............
نفهمیدی؟
میگم: به چشم من تو ماهی

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 30 بهمن 1385 - 19:33    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

در زلال شب شب هایم بارانی است ..... روزهایم میگذرد ... من باران اشك می خواهم ... آنقدر باران می خواهم، تا بتوانم با آن تمامی دلتنگي هايم را در آن زلال کنم
مرا به خاطر بسپار در امتداد جاده های که مشتاقانه رسیدن را زمزمه می کنند مگر جاده ها همه بن بستند؟ آنجا که اشتیاقی سراب گونه مسافران کویر زده را گمراه می کند به جرم تاول های منجمد و غرور های آلوده و انتظاری که به تکرار نامت روی تمام سنگ نوشه ها می خندد
ميدونم ميتوني قلبمو آتيش بزني اما نزن...ميدونم ميتوني بري و منو تنهام بزاري اما نزار...ميدونم ميتوني بريو باکس ديگه‌اي دوست شي اما نشو...ميدونم ميتوني جواب منو ندي اما بده...ميدونم ميتوني نابودم کني اما نکن...ميدونم ميتوني .......
خيلي سخته که بغض داشته باشي ، اما نخواي کسي بفهمه ... خيلي سخته که عزيزترين کست ازت بخواد فراموشش کني ... خيلي سخته که سالگرد آشنايي با عشقت رو بدون حضور خودش جشن بگيري ... خيلي سخته که روز تولدت ، همه بهت تبريک بگن ، جز اوني که فکر مي کني به خاطرش زنده اي ... خيلي سخته که غرورت رو به خاطر يه نفر بشکني ، بعد بفهمي دوست نداره ... خيلي سخته که همه چيزت رو به خاطر يه نفر از دست بدي ، اما اون بگه : ديگه نمي خوامت
آب وقتي به سنگي بزرگ بر مي خورد پشت آن مي ايستد به آن تکيه مي دهد و شروع مي کند روي هم انباشته شدن.اگه سنگ بزرگ و موانع سخت نباشد درياچه هاي بزرگ و عميق هرگز شکل نمي گيرند
کاش رويا هايمان روزي حقيقت مي شدند... تنگناي سينه ها دشت محبت مي شدند... سادگي مهر و صفا قانون انسان بودن است... کاش قانونهايمان يک دم رعايت مي شدند ...اشکهاي همدلي از روي مکر است و فريب ...،کاش روزي چشم هامان با صداقت مي شدند... گاهي از غم مي شود ويران دلم ...، کاشکي دلها همه مردانه قسمت ميشدند

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 3 اسفند 1385 - 22:14    
naval
شروع فعاليت
شروع فعاليت

عضو شده در: 31 خرداد 1385
iran.gif

امتياز: 189

سخت ترين تست كنكور 86 :

1)هاهاهاها

2)هاهاهاها

3)هاهاهاها

4)هاهاهاها

حالا سوال : در كدام گزينه گل مراد داره گريه ميكنه؟؟!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 5 اسفند 1385 - 20:13    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

iran.gif

اگه مي دونستي قطره ي بارون وقت دورشدن از ابرا چه حسي داشت " اگه مي دونستي يه بندر وقت رفتن کشتيها چه تنها ميشه " اگه مي دونستي درخت کاج وقت پر کشيدن پرنده ها چه غمگين ميشه " اگه مي دونستي که رفتنت چه اتشي بر جانم کشيد اون وقت اين قدر راحت نمي گفتي : خداحافظ

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 19 اسفند 1385 - 02:09    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

زندگي قصه مرد يخ فروشي است که ازاو پرسيدند:فروختي؟ گفت:نخريدند،تمام شد...!

مشترك گرامي... به منظور صرفه جويي در مصرف برق، لطفا در ساعات اوج مصرف چراغ آيدي خود را خاموش نماييد. با تشكر... روابط عمومي توانير

مي داني كه تنها راه رسيدن به آرامش در اين آشفته بازار دنيا اين است كه به خدا اعتماد كني

امروز داشتم این بر چسبی رو که خدا روم زده بود رو می خوندم . روش نوشته شده بود : " تاریخ انقضاء : وقتی که نتونه نیازی از کسی برطرف کنه

ولو نتواني بالاي کوه بروي ... در دره نمان

نفست را مشغول سازو گر نه او تو را به خود مشغول کند

خود را به سوي ماه پرتاب کن ..حتا اگر اشتباه کني باز در ميان ستاره ها خواهي بود

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 22 اسفند 1385 - 02:17    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

اگر دگرگونی مثبتی در نگاه و دلت رخ داده سال نو مبارک!
و الا به تقویم ها نمی توان اعتماد کرد...

در پي اختلاف نظر علما در مورد اينكه شب چهارشنبه‌سوري 22 اسفند است يا 29 اسفند، روز 22 اسفند يوم‌الشك و از 22 تا 29 اسفند هفته وحشت اعلام شد Mr. Green

لحظه تحویل سال یک لحظه است
سال 365 روز...
365 روزت پر از لحظه های شاد...

هرگز از ياد نبريد که در هر روز بايد ديداري هم با خدا داشته باشيد

تشکرها از این پست: sistemprof (سه‌شنبه 22 اسفند 1385 - 17:04)

پست تاریخ: چهار‌شنبه 23 اسفند 1385 - 01:51    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

salam,khoobi?,man ta 9rooze dige daram vase hamishe miram,midoonam in chand vaght kheyli aziyatet kardam,khob shayad ooni ke bad az man miyad behtar bashe,badi,khoobi az ma didi be bakhsh,ghol bede hich vaghtam faramoosham nakoni,bye . . . . . . . . . . az tarafe sale1385!!!!!

تشکرها از این پست: Hamid (چهار‌شنبه 23 اسفند 1385 - 02:27)

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 39 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند