كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: پنج‌شنبه 23 شهریور 1385 - 08:57    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

نكُني
زلف بر باد مده تا ندهي بر بادم ناز بنياد مكن تا نكَني بنيادم طره را تاب مده تا ندهي بر بادم زلف را حلقه مكن تا نكُني در بندم

--------------------------------------------------------------------------------

اسمتو
اگه معلم جغرافي بودئم اسمتو رو بلند ترين قله ي دنيا مي نوشتم اگه معلم ادبيات بودم اسمتو تو تمام شعرام مي آوردم اگه معلم شيمي بودم اسمتو در گروه حلال ترين محلول ها قرار مي دادم اگر معلم زيست بودم قلبت رو از مهربون ترين قلبها مي نوشتم

--------------------------------------------------------------------------------

در دستانم ____________ خطی نیست
در دستانم ____________ خطی نیست نه خطی که طول عمرم را نشان دهد نه خطی که آینده ام را بگوید ونه خطی که مرا به کسی برساند من تمام خطوط دنیا را در چشمانم پنهان کرده ا م تا از نگاه متعجب کف بین ها دلم خنک شود

من هم ميميرم
دختره از پسره پرسيد من خوشگلم؟ گفت نه . گفت دوستم داري؟ گفت نوچ؟ گفت اگه بميرم برام گريه ميکني؟ گفت اصلا؟ دختره چشماش پر از اشک شد. هيچي نگفت پسره بغلش کرد گفت: تو خوشگل نيستي زيبا ترين هستي. تورودوست ندارم چون عاشقتم. اگه تو بميري برات گريه نميکنم چون من هم ميميرم

لامپ اضافي خاموش
ملانصرالدين داشت سخنراني مي کرد که : هرکس چند زن داشته باشد به همان تعداد چراغ در بهشت برايش روشن مي شود. ناگهان در ميان جمعيت ، زن خود را ديد. هول کرد و گفت : البته هرگز نشه فراموش لامپ اضافي خاموش

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: پنج‌شنبه 23 شهریور 1385 - 16:36    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

میلاد یگانه کودک بهروز شوکت بر همه علافان که از ساعت 10:۴۵تا 11:۳۰ دقیقه سر کارند مبارکباد

به گل گفتم عشق چیست؟ گفت از من خوشبوتر به پروانه گفتم عشق چيست؟ گفت از من زيبا تر به شمع گفتم عشق چيست؟ گفت از من سوزنده تر به عشق گفتم آخر تو چيستی؟ گفت نگاهی بیش نیستم ...

با سيم ناز مژه هات يه عمر گيتار ميزنم /نگاهتو كوك نكني من خودمو دار ميزنم
چشمات اگه رو پنجره طرح ستاره نزنن/دست خودم نيست دلمو به درو ديوار ميزنم

چشمهاي تو مثل درياست... اجازه ميدي جورابامو توش بشورم؟

قوری ز قلم قلم زقوری تو عشق منی گوگوری مگوری

آرزومند قطع برق منزل شما در حين سريال نرگس..... با تشكر محمود شوكت
غضنفر مى ره خواستگارى به دختره يه بليط اتوبوس مى ده! بابائه دختره شاكى ميشه ميگه: مرديكه اين چيه؟
غضنفر:ميگه ارائه ي بليط نشان دهنده شخصيت

می دونی دوست یعنی چی؟
د:داشتن
و:اونیکه
س:ستایش کردنش
ت:تمومی نداره

مرد گرگ رو تو جنگل ميبينه كه سرتا پاش خوني.ميپرسه چي شده!گرگ ميگه رفتم در خانه شنگول و منگول.باباشون در را باز كرد.

ازسنگهايي که درسرراهتان هست براي ساختن پلکان استفاده کنيد

زن: اگه امشب نيايي بريم خونه مامانم ديگه منو نمي‌بيني! مرد: براي چي؟ زن: واسه اينكه چشمهاتو درمي‌آورم

بدان که از بزرگي گناه او نيست بلکه از کوچکي قلب توس اگر روزي روزگاري نخواستي يا نتوانستي فرد گناهکاري را ببخشي

آيه 16 سوره ياهو : ای کسانی که شبها چت ميکنيد ، بدانيد که قبض تلفن شما را رسوا خواهد کرد
آیه18 سوره یاهو:ای کسانی که invisible چت می کنید بهراسید که مسنجر شما را سوسک خواهد کرد
حدیث 20 یاهو :یکی از بزرگترین گناه ها فرستادن آفهای تکراری است برای رسیدن به سعادت از فرستادن آف تکراری بپرهیزید.

من تورو فقط 15 تا دوست دارم!!!به اندازه 7 آسمون 7 دريا و يک دنيا

تورا چون آرزوهایم همیشه دوست خواهم داشت به شرطی که مرا در آرزوی خویش نذاری

هميشه دو درس را در زندگي خود به ياد داشته باشيد: 1- جسارت در بيان عقيده 2- جرأت در پذيرش اشتباه

اين روزا عادت همه ، رفتن و دل شکستنه،،درد تموم عاشقا،،پاي کسي نشستنه،،اين روزا مشق بچه ها ، يه صفحه آشفتگيه،،گرد رو آينه ها فقط غم زندگيه،،اين روزا درد عاشقا فقط غم نديدنه،،مشکل بي ستاره ها ، يه کم ستاره چيدنه،،اين روزا کار گلدونا ،از شبنمي تر شدنه،،آرزوي عاشقا يه شب کبوتر شدنه،،اين روزا کار آدما دلاي پاک بردنه...،بدش اونو گرفتن و به ديگري سپردنه

سلام من الان بيمارستانم بدجوری تصادف کردم دکتر ميگفت شونم خيلی بد شکسته .البته نميخواد زياد نگران بشی فردا حتماً ميرم جاش يه برٍس ميخرم. !!!!

راننده ای که با شادروان پوپک گلدره تصادف کرده بود... ديشب اعتراف کرد که از شوکت پول گرفته بوده ....!!!

آیا فكر می‌كنید بی‌عرضه هستید؟ فكر می‌كنید به درد هیچ كاری نمی‌خورید؟ فكر می‌كنید بی‌مصرف هستید؟ به خدا درست فكر می‌كنید!

بچه:مامان نهار چي داريم؟ مادر با عصبانيت:زهر مار بچه:آخ جون از شر املت راحت شديم

اشکهایم را نثار جای پایت می کنم تا بیایی.بارها جان را فدایت می کنم تو مرا تنها وبا غم ها رها کردی ولی من تو را از غم رهایت می کنم.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 24 شهریور 1385 - 10:24    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

اگر نا اميد باشيد ، فقط هدف را باخته ايد ، اما آدم مردد هم هدف را مي بازد و هم زمان را…

دنبال كسي نگرد كه بتوني باهاش زندگي كني !
دنبال كسي بگرد كه بدونه اون نتوني زندگي كني؟

بهتر است غرورتان را به خاطر کسي که دوستش داريد از دست بدهيد تا اين که او را به خاطر غرورتان از دست بدهيد

لحظه ها را گذرانديم که به خوشبختي برسيم؛ غافل از آنکه لحظه ها همان خوشبختي بودند.

دوست داشتن کساني که دوستمان مي‌دارند کار بزرگي نيست، مهم آن است آنهايي را که ما را دوست ندارند، دوست بداريم

هيچ وقت دل به كسي نبند…چون اين دنيا اينقدر كوچيكه كه توش ۲ تا دل كنار هم جا نمي شن…!!ولي اگه دل بستي,هيچ وقت ازش جدا نشو …!چون اين دنيا اينقدر بزرگه كه ديگه پيداش نمي كني…!!!!

ويليام شکسپير ميگه: کسي را که دوسش داري ازش بگذر، اگه قسمت تو باشه بر مي گرده ، اگر هم بر نگشت حتماً از اول مال تو نبوده پس بهتر که رفت
فرقي نمي کند گودال آب کوچکي باشي يا درياي بيکران…
زلال که باشي، آسمان در توست….!!!

به دنبال کسي باش که تو را به خاطر زيبايي هاي وجودت زيبا خطاب کند نه به خاطر جذابيتهاي ظاهريت

زندگي گل زردي است بنام غم
زندگي مرواريد غلتاني است بنام اشک
زندگي فرياد بلندي است بنام آه
جووني رو به قيمت جون گرفتي زندگي

خداوند به ما دو دست داده است، يکي براي گرفتن و ديگري براي دادن

،ما مخزن هايي نيستيم که براي ذخيره چيزها ساخته باشند
.ما کانال هايي هستيم براي تقسيم چيزها

هر شب نگراني هايم را به خدا وا مي گذارم
.او به هر حال تمام شب بيدار است

دنيا پر از آدم‌هاي مصمم است؛ عده‌اي تصميم مي‌گيرند كار كنند و عده‌اي هم تصميم مي‌گيرند بگذارند آنها كار كنند.

سعي کنيد انچه را که دوست داريد بدست اوريد
وگر نه مجبور مي شويد
انچه را که بدست مياوريد دوست داشته باشيد

بچه ها چه شوخي شوخي قورباغه هاي مرداب را سنگ ميزنند و قورباغه ها چه جدي جدي ميميرند.

عشق همچون جوي آبي ميماند که بدون صدا ولي تلاتومه زيادي دارد

عشق همچون برکه آبي ميماند ساکن ولي با قدرت.

عشق همچون کوهي بلند و بزرگ است ولي صبور.

زندگي مسابقه نيست
زندگي يک سفر است
و در آن مسافري باش
که در هر گامش
ترنم خوش لحظه ها جاري است

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 24 شهریور 1385 - 17:17    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

با عشق روح انسان زنده ميشود و با مرگ آزاد ، هر دو دم زيباست......زيباست.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 24 شهریور 1385 - 18:04    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

اخه ما چی کار کنیم از دست این خانوما ؟ ها ؟
اگه تيپ بزنيم بريم سر كار

ميگن ببينم با كي قرار داري؟

اگه لباسهاي معمولي بپوشيم
ميگن تواصلا'' سليقه نداري

اگه زياد بگيم دوستت دارم
ميگن باز چه نقشه اي تو سرته

اگه نگيم دوستت دارم
ميگن پاي كسه ديگه اي وسطه

اگه زياد بهشون زنگ بزنيم
ميگن به من اعتماد نداري

اگه زنگ نزنيم
ميگن انگار سرت خيلي شلوغه

اگه تو خونه زياد بخنديم
ميگن ديونه شدي

اگه كم بخنديم
ميگن بخت النحس

اگه شام بخواهيم
ميگن فقط فكر شكمشه

اگه شام نخواهيم
ميگن ذليل مرده شام با كي كوفت كردي

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 24 شهریور 1385 - 18:16    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

عنوان: بی تو آنلاین شبی خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

بی تو آنلاین شبی

بی تو آنلاین شبی باز از آن Room گذشتم. همه تن چشم شدم. دنبال ID تو گشتم. شوق دیدار تو لبریز شد از Case وجودم. شدم آن User دیوانه که بودم. یادم آمد که شبی با هم از آن Room گذشتیم. پر گشودیم و در آن خلوت دلخواسته گشتیم. تو همه راز های Hack ریخته در آن Booter های سیاهت. من همه محو تماشای PM هایت. Talk صاف و Room آرام. بخت خندان و زمان رام. منو تو (و بقیه) همه دلداده به آواز روی Voice. یادم آید تو به من گفتی از این عشق حذر کن. لحظه ای چند بر این Room نظر کن.Chat آیینه عشق گذران است. تو که امروز نگاهت به ای میلی نگران است. باش فردا که دلت با ID دگران است. تا فراموش کنی چندی از این Room سفر کن. با تو گفتم حذر از Room ندانم...

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 24 شهریور 1385 - 18:17    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

توي يک کلاس خلوت

توي يک کلاس خلوت ------------ --------- دو تا دانشجو اسيرن
دو تا بد شانس، دو تا تنها ------------ ---- يکيشون تو يکيشون من
قلب استاد مثل سنگه ------------ -------- سنگ سرد و سخت خارا
زده قفل بي صدايي ------------ --------- -- به لباي خستۀ ما
چشم استاد شده خيره ------------ ------ مراقب آخرِ گيره
ناز از ترس نگاشون ------------ --------- -- کم کَمَک داره مي‌ميره
نمي‌تونيم که بجنبيم------------ --------- پيش اين استاد کافر
10 گرفتن من و تو ------------ --------- ---- قصه هست قصّۀ آخر
هميشه فاصله بوده ------------ --------- -- بين برگاي من و تو
با همين تلخي گذشته ------------ ------- امتحاناي من و تو
راه دوري بين ما نيس ------------ --------- اما باز اينم زياده
تنها اميد من و تو ------------ --------- ---- اين مراقب جواده
کاش مي‌شد برگه عوض کرد ------------ - کاش مي‌شد تقلّبي کرد
کاش مي‌شد از جايي ديد زد ------------ - روي برگ خود کپي کرد
ما بايد با هم بشينيم ------------ --------- اگه مي‌خوايم که نيفتيم
واسه ما جدايي مرگه ------------ --------- تا جدا بشيم مي‌افتيم
کاشکي جاهامون عوض بشه ------------ من و تو با هم بشينيم
توي يک فرصت ويژه ------------ --------- -- برگاي همو ببينيم
شايد اون‌جا واسۀ ما ------------ --------- - ديگه گير بازار نباشه
خيلي خوبه اگه با ما ------------ --------- - جاسوس و رادار نباشه
اين‌جاي شعر که رسيدم ------------ ------ از نوشتن دست کشيدم
سرمو بالا اُوردم ------------ --------- ------ يهو مراقبو ديدم
بجاي حلِ مسائل ------------ --------- ---- اين اراجيفو نوشتي
راستي خوي شد که به سرعت ---------- از توي خواب پريدم
چونکه از ترس مراقب ------------ --------- خودمو قهوه‌اي ديدم
کاش مي‌شد حتي توي خواب ----------- من و تو يک 10 بگيريم
اون وقت از خوشحالي محض ------------ - تو آغوش هم بميريم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 26 شهریور 1385 - 09:44    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

ضد حال يعني اين !!!
دخترجواني از مکزيک براي يک مأموريت اداري چندماهه به آرژانتين منتقل شد.

پس از دوماه، نامه اي از نامزد مکزيکي خود دريافت مي کند به اين مضمون:

لوراي عزيز، متأسفانه ديگر نمي توانم به اين رابطه از راه دور ادامه بدهم و بايد بگويم که دراين مدت ده بار به توخيانت کرده ام !!! ومي دانم که نه تو و نه من شايسته اين وضع نيستيم. من را ببخش و عکسي که به تو داده بودم برايم پس بفرست

باعشق : روبرت

دخترجوان رنجيـده خاطرازرفتارمرد، ازهمه همکاران ودوستانش مي خواهدکه عکسي ازنامزد، برادر، پسرعمو، پسردايي ... خودشان به اوقرض بدهند وهمه آن عکس ها راکه کلی بودند باعکس روبرت، نامزد بي وفايش، دريک پاکت گذاشته وهمراه با يادداشتي برايش پست مي کند، به اين مضمون:

روبرت عزيز، مراببخش، اما هر چه فکر کردم قيافه تو را به ياد نياوردم، لطفاً عکس خودت راازميان عکسهاي توي پاکت جداکن وبقيه رابه من برگردان

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 28 شهریور 1385 - 08:20    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

عاشقي را شرط اول ناله وفرياد نيست تا کسي از جان شيرين نگذرد فرهاد نيست عاشقي مقدورهر عياش نيست غم کشيدن صنعت نقاش نيست

عمراً اينارو بدوني....... 1- توماس اديسون از تاريکي وحشت داشت
2- صداي اردک اکو ندارد
3- چشمهاي شتر مرغ از مغزش بزرگتر است
4- مورچه ها نمي خوابند
5- الفباي مردم هاوايي 12 حرف دارد
6- کد کشور روسيه 007 است
7- اگر سر سوسک را قطع کنند براي چند هفته زنده مي مينند
8- ارتفاع برج ايفل در سرما و گرما بر اثر انقباض و انبساط 16 سانتي متر تغيير ميکند
9- آدامس توسط يک فرمانده جنگي اختراع شد

يه مرغه به اون يكي مرغه ميگه: ديدي بدبخت شدم، تو كيف دخترم پرخروس پيدا كردم. دوستش ميگه: اينكه چيزي نيست، من تو كيف دخترم تخم مرغ پيدا كردم

دختر و پسره داشتن با هم قايم باشک بازي ميکردند ، دختره به پسره ميگه تو چشم بگذار اونوقت من ميرم قايم ميشم ، اگه تونستي منو پيدا کني بغلم کن و بوسم کن ، اگه هم نتونستي منو پيدا کني من زير راه پله قايم شدم

ازش پرسيدم چقدر دوستم داري؟ گفت به اندازه شكوفههاي بهاري. و چه راست ميگفت چون شكوفههاي بهاري مهمون دو روز بودن

يه روز عشقت رو دزديدم و براي اينکه جاش مطمئن باشه اون رو تو قلبم قايم کردم اما نمي دونستم که يه روز براي اينکه اون رو پس بگيري قلبم رو مي شکني

به فارسه ميگن شيری يا روباه ميگه مگه سگ چشه

فرق من و تو: گفتي عاشقمي، گفتم دوستت دارم. گفتي اگه يه روز نبينمت ميميرم، گفتم من فقط ناراحت ميشم. گفتي من بجز تو به كسي فكر نمي كنم، گفتم اتفاقا من به خيلي ها فكر مي كنم. گفتي اگه بري با يكي ديگه من خودمو مي كشم، گفتم اما اگه تو بري با يكي ديگه، من فقط دلم ميخواد طرف رو خفه كنم. گفتي ... ، گفتم... . حالا فكر كردي فرق ما اين هاست؟ نه! فرق ما اينه كه: تو دروغ گفتي، من راستشو

من از تجربه های تلخ آموختم که هیچ شاخه ای از هیچ ساقه ای جدا نیست و هیچ ساقه ای از هیچ برگی راضی نیست...برگ از درخت دلخوره پاییز بهانه ای بیش نیست...پرنده همیشه بر درخت ثابت نیست...اما تو بی حاصل به خاک ایمان آوردی؟...میشه مثل یه قطره اشک منو از چشمهات بندازی...ولی من نمی تونم جلوی اشکم رو که از رفتن تو سرازیر شده بگیرم...ببین ..من یه دل دارم که کارش منت کشیدنه....تو مقصر نیستی خودم خواستم کنار آرزوهات اردو بزنم

خيلی بی کاری!ببينم تو درس نداری؟کارو زندگی نداری؟خوابو خوراک نداری؟که 24سا@ تويه قلبه منی!!

تا وقتي كه تو هستي، تا لحظه اي كه ياد تو در خاطر من جاريست! تا زماني كه دستهاي گرمت همراه دستاي خسته اي منه! تا وقتي كه نگاهت تنها پناهگاه و تكيه گاه نگاه سرگردان منه! تا زماني كه تو همسفر جاده زندگي من هستي! تا وقتي كه شونه هاي تو امن ترين جاي دنياست براي من! من زنده هستم!

ميدونی خيلی دوست دارم ميخوامت خيلی گلی آخرشی از تو بهتر نيست عزيز خيلی تيزی خيلی سرعتی هستی خلی زيبایی باور کن به خدا راست ميگم.((درده دله یک عشق بازه ماشين <پريده>))

يكي از فرشتگان مامور شد تا برود از حوا بپرسد که چرا از ميوه ممنوعه خورده. حوا که نميتوانست به اين سوال جواب دهد، فرشته را پيش آدم فرستاد. آدم لحظهاي مکث کرد، چون کسي را نديد پس با صداي بلند گفت: حميييييييد
خنده به تمام معنا خنده به تمام معنا خنده به تمام معنا

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 28 شهریور 1385 - 08:28    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

سلام اميدوارم حالت خوب باشه راستش يه چيزی ميخواستم بهت بگم اميدوارم اينو جدی بگيری آخه اين دفعه با هميشه فرق ميکنه ميخواستم چيزيرو بگم يه چيزی که تا به حال بهت نگفتم ميخوام امروز چيزی رو بگم که تا الان زبانم نگفته ميخوام چيزيرو بگم که تا الان چشمم بهت نشون نداده ميخوام چيزيرو بهت بگم که تا حالا گوشات نشنيده . چيزی که تويه تمومه خونمه . ميخوام داد بزنم ميخوام فرياد بزنم که همه بشنوند . از همون اول که آيدی تو رو ديدم ميخواستم اينو بگم اما نشد هر وقت خواستم بگم يه مشکلی پيش اومد اما ايندفه ميگم ايندفه فرق ميکنه . ميخوام چيزی که تويه دلمه بهت بگم . از تمومه وجود داد بزنم بگم که " تا حالا هيچکسی رو اينقدر سره کار نذاشتم "

رئيس جمهور کوچولوی روسيه؟ الف) پوتين ب) صندل ج) دمپايی د) نزن بابا رفتم!!!

هر چی عطر گل یاسه مال تو هر چی احساسه نیاره مال تو هر چی حرفای قشنگه مال تو هر چی گوشه و کنایست مال من هر چی آهنگه قشنگه مال تو صدای ساز شکسته مال من کوه بیستون با نقشش مال تو همه تیشه و رنجش مال من هر چی آسمون صافه مال تو هر چی ابرای سیاهه مال من هر چی روزای بلنده مال تو یه شب سیاه ابری مال من اون شبای پرستاره مال تو یه دونه ماه و نشونش مال من هر چی دریاست توی دنیا مال تو یه چیکه قطره بارون مال من تموم رنگای عالم مال تو یه دونه رنگ قشنگش مال من دوتاچشمای سیاهم

به آساني در يك دقيقه مي توان يك نفر را خرد كرد، مي توان در يك ساعت يك نفر را دوست داشت، مي توان در يك روز عاشقش شد، اما يك عمر طول مي كشد تا بتوان يك نفر را فراموش كرد

دروغ مي گفت ديگري رادوست داشت.بارهاازاوبرسيدم دوستم داري؟مي گفت:بلي عاقبت ازباافتادم والتماس كردم وگفتم كه هرچه هست بگوتوراخواهم بخشيد. نگاهم كردولبخندي زدوگفت:مراببخش كه ديگري رادوست دارم. تابه حال توهزاران دروغ به من گفتي اماحالامن به تودروغ گفتم تورانخواهم بخشيد

بي تو نه امور جهان لنگ ميشه نه بين زمين و آسمون جنگ ميشه ، نه كوه آب ميشه نه آب سنگ ميشه ، فقط دل من واسه تو تنگ ميشه

ترکه ميره جهنم مي بينه جنيفر لوپز با احمدي نژاد دارن راه مي روند و احمدي نژاد هم اونو مي بوسه. تركه ميره پيش خدا ميگه اي خدا از اين عذابها كه به احمدي نژاد دادي به من هم بده. خدا مي گه خاك بر سرت احمق! اون عذاب جنيفر لوپزه نه احمدي نژاد

گل نيست چنين سركش و رعنا ، كه تويي مه نيست بدين گونه فريبا ، كه تويي غم برسر غم ريخته ، آن جا كه منم دل برسردل ريخته ، آنجا كه تويي

به اندازه دو تا چشمام دوست دارم ( ارادت مند شما موش كور ) خيلي دوست دارم يه روزميام دنبالت ومي برمت جايي كه دست هيچكس بهت نرسه... قربانت....عزراييل..!!! اگر مي خواهيد زندگي جديدي داشته باشيد با ما تماس بگيريد ( سازمان بازيافت زباله) اگر خواهان مهاجرت به كانادا هستيد تا سبتامبر با ما تماس بگيريد . ""گروه غازهاي وحشي مهاجر""

عشق را وارد کلام کنيم تا به هر عابري سلام کنيم و به هر چهره اي تبسم داشت ما به آن چهره احترام کنيم زندگي در سلام و پاسخ اوست عمر را صرف اين پيام کنيم عابري شايد عاشقي باشد پس به هر عابري سلام کنيم

آهنگ جديد نفرين از محسن چاوشي: الهي تو بميري من نميرم سر قبرت بيام پارتي بگيرم الهي سرخك واوريون بگيري تب مالت و بلاي جون بگيري الهي از سرت تا پات فلج شه كمرت بشكنه دستات سقط شه الهي حصبه و ام اس بگيري سر راه بيمارستان بميري الهي رز يخي باشه تو نباشي الهي كور بشي چشمات نبينه بميري گم بشي حقت همينه الهي شوهر ايدزي بگيري بفهمي كه داري از ايدز مي ميري به در بردي از اين ها جان سالم الهي درد بي درمون بگيري

پيغام گيره تلفني يه بچه لات : حاجيتون رفته ددر ، بعد از سوت بلبلي فرمايشتون رو بکنين ، جيک ثانيه جرينگي تيليف ميزنم ، جمال تو عشق در بست ، زززززززززززززززززززززززت زياد

so0oZaNE eShGheT KhoRd bE TiYoPe ghALbaM goFT PisSsSsS....VaLi BaZaM mOHEm NIST

کسي رو براي دوست داشتن انتخاب کن که قلب بزرگي داشته باشه تا مجبور نشي به خاطر اينکه تو قلبش وارد بشي خودت را کوچک کني

اينو واسه تو فرستاده ام ، آره براي تو ، براي خودت، چرا به اين ور و اون ور نگاه مي كني ؟ مگه عجيبه كه اين مال تو باشه؟ شك نكن مال خودته ، آخه مگه به جز تو هم علاف ديگه اي هست؟؟؟؟؟

Very Happy

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 29 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند