كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1385 - 18:12    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

عشق زماني است که درست مثل روزهاي بچگي روي جدول پياده رو راه بروي و بي دليل بخندي

بدان که از بزرگي گناه او نيست بلکه از کوچکي قلب توس اگر روزي روزگاري نخواستي يا نتوانستي فرد گناهکاري را ببخشي

از اونجا که نسل دایناسور 2میلیون سال پیش منقرض شده پس نتیجه می گیریم : دنیا دیگه مثل تو نداره ........نه داره نه می تونه بیاره

از اخونده می پرسن معیار شما واسه انتخاب همسر؟ می گه صداقت فاطمه. عفاف زهرا.صبر زینب. فداکاری سمیه. اندام جنیفر لوپز

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1385 - 20:41    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

نمي دانم تو مي خواني ز چشمم حرفهايم را نمي دانم تو مي بيني نگاه بي صدايم را كه مي گويد بدون مهربانيهاي بي حدت... بدون عشق تو، هيچم...

مي داني كه من دلواپس فرداي خود هستم مبادا گم كنم راه قشنگ ارزو ها را... مبادا گم كنم اهداف زيبا را... مبادا جا بمانم از قطار موهبتهايت... دلم بين اميد و ناميدي ميزند پرسه ميكند فرياد ...ميشود خسته... مرا تنها تو نگذاري ...

اگر ابر بودی به انتظار اشکت می نشستم، اگر مهر بودی در پرتو ات خود را گرم می کردم، اگر باد بودی چون برگ خزان خود را بدستت می سپردم، اگر خدا بودی به تو ايمان می آوردم تا بدانی دوستت دارم، اگر هيچ بودی از تو ابر سپيدی می ساختم، از تو خورشيد با شکوهی بوجود می آوردم، تو را نسيم ملايمی می کردم از تو خدايی بزرگ می ساختم، تا بدانی که فقط تو را دوستت دارم....

ای دو چشمت سبزه زاران گريه ات اشک بهاران ميروم غمگين و نالان اشک غم ديگر نيافشان ای سراپا مهربانی ای نگاهت آسمانی در دل نامهربانم شوق ماندن می نشانی عاشق و چشم انتظاری پاک و روشن چون بهاری هرچه گفتم باورت شد حيف از احساسی که داری چشمه ايی خشک و سياهم خسته ايی گم کرده راهم بگذر از من چونکه ديگر زشت و سرتاپا گناهم

ترسم آخر در کنارم خسته وآزرده گردی با همه خوبی و پاکی در خزان پژمرده گردی ميروم تا نشنوم آواز باران دو چشمت ميروم چون می هراسم شعله ايی افسرده گردی ای که در خوبی و پاکی چلچراغ آسمانی قلب سردم را چه بی حاصل به سويت ميکشانی قصه تلخ مرا کاش از نگاهم خوانده بودی من گنهکارم تو خوب و مهربانی

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1385 - 21:14    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

زن: اگه امشب نيايي بريم خونه مامانم ديگه منو نمي‌بيني! مرد: براي چي؟ زن: واسه اينكه چشمهاتو درمي‌آورم

هميشه دو درس را در زندگي خود به ياد داشته باشيد: 1- جسارت در بيان عقيده 2- جرأت در پذيرش اشتباه

فناوريه نيرويه هسته ای و پيروزيه غرور آفرينه دانشمندانه توانمنده ايرانی در ضمينيه بهره برداريه صلح اميز از انرجيه هسته ای رو بيخيال.... .. خودت چطوری؟؟

وقتی معلم پرسيد عشق چند بخشه؟زود دستمو بالا بردم گفتم يک بخش، اما از وقتی تورو شناختم فهميدم عشق 3 بخشه:اتشه ديدنه تو.... شوقه با تو بودن....و اندوهه بی تو بودن!!!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 20 شهریور 1385 - 23:46    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

تنها کساني که ما را ميرنجاندعزيزاني هستند که هميشه کوشيده ايم از ما نرنجند.

زندگی صحنه زیبای هنرمندی ماست... هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود... صحنه پیوسته به جاست... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

حتی زمانی که تردید داریم
قلب ما در یقین است
حتی زمانی که به زندگی «نه» می گوییم
چیزی در درون ما «آری» می گوید
فقط آدم ها هستند که «نه» را می شنوند...
خداوند تنها «آری» را می شنود...

شيشه ي دل را شكستن احتياجش سنگ نيست ...دل با نگاهي سرد پرپر مي شود

سرمايه ي هر دلي ، حرف هايي است كه براي نگفتن دارد .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 21 شهریور 1385 - 08:28    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

جیگرم! نفسم! عشقم
جیگرم! نفسم! عشقم! نازم! زندگیم !خوشگلم! ماهم! فدات بشم! بمیرم برات الهی !!! بهتره دیگه از کنار آینه برم کنار

--------------------------------------------------------------------------------

حيف
حيف كه فقط تو يكي را دارم , اگه از تو يك عالمه داشتم الان گاوداري داشتم

--------------------------------------------------------------------------------

با تو بودن دوست دارم
عشق صدها چهره دارد چشم تو آيينه دارش عشق را در چهره آيينه ديدن دوست دارم دوست دارم در خموشی چشم مارا قصه ها و گفتگوهاست من تو را در جذبه محراب ديدن دوست دارم دوست دارم من تورا بالاتر از تن برتر از من دوست دارم دوست دارم در هوای ديدنت يک عمر در چله نشستم چله را در مقدم عشقت شکستن دوست دارم بغض سرگردان ابرم قله آرامشم من شانه هايت را برای گريه کردن دوست دارم بی تو بودن را برای با تو بودن دوست دارم دوست دارم

دوست دارم
سر به روی شانه هاي مهربانت می گذارم عقده دل می گشايد گريه بی اختيارم از غم نامردمی ها بغض ها در سينه دارم شانه هايت را شانه هايت را برای گريه کردن دوست دارم, دوست دارم بی تو بودن را برای باتو بودن دوست دارم خالی از خودخواهی من برتر از آلایش تن من تو را بالاتر از تن برتر از من دوست دارم دوست دارم

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 22 شهریور 1385 - 00:17    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

گر دنياي ما دنياي سنگ است بدان سنگيني سنگ هم قشنگ است اگر دنياي ما دنياي درد است بدان عاشق شدن از بحررنج است اگر عاشق شدن پس يک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است

جرالد برنان: انسان چگونه زندگی می کند؟ با از یاد بردن انسانیت

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 22 شهریور 1385 - 01:50    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

زندگی ، بهانه ای برای آمدن است
زندگی ، فرصتی برای بودن است
زندگی زمانی برای سلام گفتن است
زندگی مجالی برای آموختن است
زندگی وقتی برای عشق ورزیدن است
زندگی گاه با هم بودن است
زندگی دمی برای شاد بودن است
زندگی ، با زمانه ساختن است
زندگی ، امید وصل و یافتن است
زندگی شرح شوق دیدن است
زندگی وقت با سکوت گفتن است
زندگی ، این است.

Mr. Green

ببين يه خواهشي ازت دارم ، ميخوام اگه بشه يه چند روزي بيام خونه شما ، آخه اين روزا همه باهام مشکل دارن ، قربانت اسامه بن لادن !!!!
Mr. Green

به يه نفر ميگن تو چرا هميشه مشکي مي پوشي ، ميگه آخه من ختم روزگارم !!!!

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 22 شهریور 1385 - 09:00    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

دوستت دارم
اگه غم غطره ی بارون شبم تو خونه چشمات بشینه اگه پرنده دل رها بشه تو صدف دستات بشینه قلمو با عشق و ایثار اسم تو هدیه میارم نامه پولک وماه وتو شب چشمات میذارم دوستت دارم

از عشق چه دانی ؟
آخرش از عشق چه دانی که به من پیوستی چشم در چشم من و دل سوی دلدار دگر بی خداحافظی رفتی پی یک یار دگر تو بدون بی تو غروبه همه ساحل من غیر از تو عشق دو رنگت که شده واسه من بعد یک عمر به رویای خودم میخندم که چرا دل به غریبه ز وفا می بندم دل من صبر میخواد تا که سیه پوش بشه مشعل عشق تو از حافظه خاموش بشه مشعل عشق تو من را تو دو راهی گم کرد من و تا آخر عمر قربونی مردم کرد

مال تو
خانه ام وقتي كه ميايي تمامش مال تو هر چه دارم غير تنهايي تمامش مال تو صد دو بيتي صد غزل دارم و حتي يك بغل شعرهاي خوب نيمايي تمامش مال تو ضربه آهنگ غزلهايم صداي پاي توست اين صداي پاي رؤ‌يايي تمامش مال تو

2222222
يك نفر زنگ مي‏زنه به جايي و مي‏گه: آقا اونجا شماره 2222222 هست؟ جواب مي‏شنوه: بله، درست گرفتيد. مي‏گه: آقا! من انگشتم توي سوراخ 2 نمره‏گير گير كرده، تو رو خدا به آتش‏نشاني خبر بدين بيان منو نجات بدن

آرزو
روزي ازم پرسيد: بزرگترين آرزوي توچيست؟ گفتم: بافتن آرزوي تو........ اما افسوس هرگز ندانستم آرزوي تو جدايي از من بود

صداي آب
پشت شيشه تا بخواهي شب. در اتاق من طنيني بود از برخورد انگشتان من با اوج، در اتاق من صداي كاهش مقياس مي آمد. لحظه هاي كوچك من تا ستاره فكر مي كردند. خواب روي چشم هايم چيزهايي را بنا مي كرد: يك فضاي باز،‌شن هاي ترنم، جاي پاي دوست ..

صداي آب مي آيد، مگر در نهر تنهايي چه مي شويند؟ لباس لحظه ها پاك است. ميان آفتاب هشتم دي ماه طنين برف، نخ هاي تماشا، چكه هاي وقت. طراوت روي آجرهاست، روي استخوان روز. چه مي خواهيم؟ بخار فصل گرد واژه هاي ماست. دهان گلخانه فكر است.

زيبایی
آنچه که زيباست عزيز نيست, آنچه که عزيز است زيباست, سعي کن زيبايي در نگاه تو باشد نه در چيزي که به آن مي نگري.

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 22 شهریور 1385 - 10:46    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

blank.gif

گفتي "دوستت دارم"! چه تلخ است كه ميدانم اين گفته را Send to all‌ كردي...!

کاش تا دل میگرفت و میشکست عشق می آمد کنارش مینشست

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: چهار‌شنبه 22 شهریور 1385 - 16:39    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

از عشق چه دانی ؟
آخرش از عشق چه دانی که به من پیوستی چشم در چشم من و دل سوی دلدار دگر بی خداحافظی رفتی پی یک یار دگر تو بدون بی تو غروبه همه ساحل من غیر از تو عشق دو رنگت که شده واسه من بعد یک عمر به رویای خودم میخندم که چرا دل به غریبه ز وفا می بندم دل من صبر میخواد تا که سیه پوش بشه مشعل عشق تو از حافظه خاموش بشه مشعل عشق تو من را تو دو راهی گم کرد من و تا آخر عمر قربونی مردم کرد

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 28 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند