كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: جمعه 3 شهریور 1385 - 17:48    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

ye roz be ye lore migan famili khoda chiye mige vakili خنده به تمام معنا

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: جمعه 3 شهریور 1385 - 19:07    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

payane eshghe vaghe'e hargez gerye nakhahad bood , chon eshghe vaghe'e payani nakhahad dasht Razz
..............................................................................................
بدترین نوع دلتنگی آن است که در کنار کسی باشی که
دوستش داری و بدانی که هرگز به او نمی رسی Crying or Very sad
----------------------------------------------------------------------------------------------
اگه گفتی فرق توپ باتو چیه ؟؟؟؟؟؟ فرقش اینه که باید تلاش کنی تا توپ گل بشه اما تو خودت گلي ... Wink
----------------------------------------------------------------------------------------------
یه روز تو رو توی جهنم می بینمت تو به جرم اینکه قلب منو دزدیدی منم به خاطر اینکه خدا رو ول کردم تو رو پرستیدم
.---------------------------------------------------------------------------------------------
agarkasi vaghan toro doos dashte bashe , bishtar az inke behet bege dost daram, mige movzebe khodet bash, pas movazebe khodet bash Mr. Green
midooni farghe to ba ezrayil chiye ???? ezrayilo bebinam mimiram , toro nabinam mimiram Embarassed
منم دارم راه مي افتم آفرين آفرين آفرين آفرين الان نگيد دو سالگي راه افتادي Mad

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 4 شهریور 1385 - 09:09    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

خيلي بي فرهنگ و بي شعوري................................................... در جامعه امروز بيداد مي کنه

خدایا... اسلام را بر صهیونیسم، لبنان را بر اسرائیل و نرگش را بر شوکت پیروز گردان... آمین!

اين جمله هميشه يادت باشه : زندگي گل سرخئ است که گلبرگهايش خيالي وخارهايش واقعي است

امشب از درد ناليدم کاش مي دانستي بيش از آنکه درد جسمم را بيازارد روحم را در هم مي شکند. امشب به اندازه تمام ثانيه هاي عمرم بر تو بر خويش و بر تنهائي و چشمان باراني ام که در انتظار ماندند گريستم. کاش بودي و دست هاي تنهايم را مي فشردي و من سر بر سينه مهرت مي گذاشتم تا بغض و ناباوري ام را براي هميشه به گور فراموشي بسپارم

آنكه مست آمد و دستي به دل ما زد و رفت در اين خانه ندانم به چه سودا زد و رفت خواست تنهايي ما را به رخ ما بكشد تنه اي بر در اين خانه تنها زد و رفت

خدايا کمکم کن تا عاشقانه ترين نگاهها را در چشمانش بريزم خدايا کمکم کن تا در بعد عشق او بهترين و شيرين ترين باشم به من کمک کن تا سرودن عشق را به هنگام طلوع افتاب هر بام بر لبانش جاري سازم و راز عشق را در گوشش سر دهم خداوندا او را نگه دار که من به عشق او زنده ام

نیازمندیها؛ آگهي استخدام :

به يک دختر خانم جـــــوان و تحصيلکرده مســـلط به زبان فرانسه، خوش برخورد و خوش بيان با ظاهري آراسته و آشنا با موسيقي کلاسيک و تبحر در نواختن پيانو، جهت نظافت منزل نيازمنديم!

گريه كردم تا بدوني زندگي بي غم نميشه اگه دستم و بگيري از غرورت كم نميشه ساكت و صبور و عاشق وقتي حوصله نداري پيش حرفاي دل من حرف عشق و كم مياري لحظه هام تلخ و حقيرن وقتي قهري با دل من كاش چشات يه جاده ميزد از دل تو تا دل من

دنيا را بد ساخته اند......... كسي را كه دوست داري،تورادوست نمي دارد. كسي كه تورا دوست دارد ،تو دوستش نمي داري اما كسي كه تو دوستش داري و او هم تو را دوست دارد به رسم و آئين هرگز به هم نمي رسند و اين رنج است . زندگي يعني اين

ديروز يه نفر مي گفت روز مادر طلا فروشيا شلوغه روز پدر جوراب فروشي ها !!!!!!!!!

اگه يه روز من مُردم و تو منو دوست داشتي پنج شنبه ها بيا سرِ مزارم و گلِ سرخي رو روي قبرم بذار تا هميشه اون گلي که بهت داده بودم رو به خاطرم بيارم ... ولي... اگه تو مُردي ... من فقط يه بار ميام مزارِت .. ميام و اون دسته گلِ سفيدِ مريم رو که با خون خودم سرخشون کردم ، برات هديه ميکنم وعاشقانه کنارت جون ميدم تا بدوني هيچ وقت تنها نيستي...

زندگي چيست؟ بنويسيد: نان.آزادي.فرهنگ.ايمان... و دوست داشتن دکتر علي شريعتي

جامه اي بافته ام تار و پودش از عشق خواستم تا به تو هديه کنم ليک ديدم که در آن گوشه باغ لاله اي پنهاني با نسيم گفت : جامه عشق برازنده هر قامت نيست

به راستي چقدرسخت است خندان نگه داشتن لب ها در زمان گريستن قلب هاو تظاهر به خوشحالي در اوج غمگيني و چه دشوار و طاقت فرساست گذراندن روزهايي تنهايي و بي ياوري درحالي که تظاهر مي کني هيچ چيز برايت اهميت ندارد اما چه شيرين است درخاموشي وتنهايي به حال خود گريستن و باز هم نفرين به تواي سرنوشت!

LOVE

L : لنگت پيدا نميشه

O : عمرمي

V : وجودمي

E : انگار اشتباه فرستادم

Pppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppp ee bebakhshid kelide p gir karde bood

خوشبختي وبدبختي ايام پيري عصاره اعمال گذشته ماست سنت بود

انرژي ذغالي روزي به پايان ميرسد ما خواهان فناوري هسته اي مي باشيم (فدراسيون وافوري هاي ايران)

تا وقتي که قلب شما نخواهد، مسلماً مغزتان هرگز به چيزي اعتقاد پيدا نمي کند ويليام جيمس

اشکي که بي صدا است...پشتي که بي پناه است....دستي که بسته است...پايي که خسته است....دلي را که عاشق است....حرفي را که صادق است....شعري که بي بهاست....شرمي را که آشنا ست.....دارايي من ارزاني شماست

شب براي چيدن ستاره هاي قلبت خواهم آمد .بيدار باش من با سبدي پر از بوسه مي آيم و آن را قبل از چيدن روي گونه هايت ميکارم تا بداني اي خوبم دوستت دارم--مهربونترين مهربون

كهنه فروش داد ميزنه : چراغ شکسته ميخريم ..-*-.. کفشاي پاره ميخريم ..-*-.. اسباب کهنه ميخريم ..-*-.. بي اختيار دادميزنم : کهنه فروش قلب شکسته ميخري ؟؟؟

براي برگذاري هرچه باشکوهتر نماز جمعه در قزوين سوره بقره بعد از حمد اضافه ميشود!

شنيدم از قصابي عباس آقا يه جيگر دزديدن. نگرانت شدم

سال 2200 پسر از مامانش ميپرسه مامان من چه جوري به دنيا اومدم. مامانش جواب ميده از اينترنت دانلودت كردم

هر کسي چيزايي رو که شما مي گين مي شنوه.

ولي دوستان به حرفاي شما گوش مي دن.

اما بهترين دوستان، رفايي رو که شما هرگز نمي گين مي شنون.

لحظه جدايي هنگامي كه در چشمانت مي نگرم غمهاي جهان را يكسره از ياد ميبرم و هنگامي كه مرا در آغوش عشق ؛ ميگيري احساس ميكنم بجز تو كسي را دوست ندارم ؛ وقتي كه گريه ميكنم تو را در ميان اشكهايم ؛ ميبينم . ولي اشكهايم را پاك ميكنم تا كسي ؛ تو را نبيند

زيبايي و عشق تمام روياي من است كه با روزهاي من تغيير نمي كند؛ عشق هميشه مثل جويباري است كه جاري مي شود ولي هيچگاه نمي گريزد و زيبايي، رنگين كمان خورشيد است كه شكوفه مي دهد در افشانة آبشارهاي بلندي كه نسيمي به ميان گل ها مي فرستند

وقتي نيستي بال و پرم شكستست دلم ديگه از همه دنيا خستست بدونهِ تو كلبه ي آرزوهام ويرونه ست و همه درهاش بستست وقتي نيستي زنده بودن سؤاله هستي من بدون تو؟محاله وقتي نيستي مرغك كوچيك دل از همه ي بي كسي هاش مي ناله وقتي نيستي به آخر جاده غم رسيدم بزرگتر از غم تو من نديدم منتظرت تا پاي جون نشستم همين روزاست كه بشنوي بريدم بريدنم مردنمه،ميدوني؟ هنوز هم دل برام نمي سوزوني؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1385 - 08:40    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

جشنواره گل
توی هلند جشنواره گل برگزار شد ولی یک نفر هم نرفت بازديد آخه قشنگترين گل اونجا نبود اگر گفتی اون گل کجاست؟ . . . همين الان داره آف چک می کنه
--------------------------------------------------------------------------------
مواظب خودت باش
يکي از بهترين ها مي گويد: اگر کسي واقعاً يکي را دوست داشته باشد، بيشتر از اينکه بهت بگه دوست دارم ميگه مواظب خودت باش، پس مواظب خودت باش
--------------------------------------------------------------------------------
شريعتي
آیا در این دنیا کسی هست بفهمد که در این لحظه چه می کشم؟چه حالی دارم؟ چقدر زنده نبودن خوب است.خوب. خوب.خوب.خوب.خوب.خوب.خوب.خوب. چه شب خوبی است امشب! همه ی دنیا به خواب رفته است و من تنها بیدار مانده ام نمی دانم چه کاری دارم ..... شريعتي

دلم گرفته...
دلم گرفته... تشنه ی خوابم... ولی می ترسم... می ترسم بخوابم و فردا باز هم از تمام دنیا دلگیر باشم... می ترسم بخوابم و باز خواب سقوط ببینم... باز بی رویا بمانم...تنها با این همه کابوس های بی رنگ و خفه... مدت هاست مثل بچه ها نخوابیده ام...رام و بی صدا و مقهور بازی فرشتگان

رویا
رویای با تو بودن را نمی توان نوشت نمی توان گفت و حتی نمی توان سرود.با تو بودن قصه شیرینی است به وسعت تلخی تنهایی و داشتن تو فانوسی به روشنایی هر چه تاریکی در نداشتند و ..... ومن همچون غربت زدای در آغوش بیکران دریای بی کسی به انتظار ساحل نگاهت می نشینم و میمانم تا ابد و تا وقتی که شبنم زلال احساست زنگار غم را از وجودم بشوید بانوی دریایی من

پولم
قلکم را شکستم با نصف پولش نازتو خریدم با نصف دیگرش مداد رنگی خریدم نازتو کشیدم

ساده نگذر
ازكسي كه دوستش داري ساده نگذر چون شايد ديگه مثل اون كسي ديگه رو دوست نداشته باشي واز كسي كه دوستت داره هم ساده نگذرچون شايد ديگه كسي نباشه كه به اندازه ي اون دوستت داشته باشه

عشق چند باره
بيست بار ديدمت، نوزده بار بهت خنديدم، هيجده بار به من اخم كردي، هفده بار ازم خسته شدي، شانزده بار ديگه سعي كردم و پانزده جمله عاشقانه رو چهارده بار به سيزده زبان و دوازده لهجه و يازده روز و روزي ده بار به كمك نه نفر به تو گفتم، اما تو هشت بار ازم قهر كردي، هفت بار صورتتو ازم برگردوندي و من شش بار برات مردم، پنج بار قربانت رفتم و چهار بار نازت رو كشيدم. تو سه بار ناز كردي و دو بار خنديدي و جونمو به لب رسوندي تا يك بار بگي: دوسم داري!
پسرها: 18 سالگی...بزغاله 28 سالگی...نخاله 38 سالگی...چغاله 48سالگی...عمله 58 سالگی...مچاله 68 سالگی... زباله

دخترها: 18 سالگی...هلو 28 سالگی...لبو 38 سالگی...شفتالو 48سالگی...خرمالو 58 سالگی....لولو

مرده شوره ارتش رو ببرن
ضد حال یعنی ............
ضد حال یعنی صبح ساعت ۷ بری سر کلاس استاد نیاد! ضد حال یعنی بری عروسی خانمها و آقایون جدا باشن! ضد حال یعنی تو اتاقت فیلم نگاه می کنی همین که میرسه به جای ....مامان بیاد تو! ضد حال یعنی خواننده شدن میناوند! ضد حال یعنی عشق یک طرفه. ضد حال یعنی آیدی کالر داشتن! ضد حال یعنی سلام کنی جوابتو ندن! ضد حال یعنی اونی که خیلی دوسش داری رو نتونی ببینی! به نظر شما ضد حال یعنی چی؟؟؟

مرض قند
به من زنگ نزن,اس ام اس هم نده,پيشم نيا,نميخوام ببينمت,چون مرض قند دارم دکتر گفته از افراد شيريني مثل تو دوري کنم
تو راست نگفتي
زني مي رفت ، مردي او را ديد و دنبال او روان شد . زن پرسيد که چرا پس من مي آيي ؟ مرد گفت : برتو عاشق شده ام . زن گفت : برمن چه عاشق شده اي ، خواهر من از من خوبتر است و از پس من مي آيد ، برو و بر او عاشق شو . مرد از آنجا برگشت و زني بدصورت ديد ، بسيار ناخوش گرديد و باز نزد زن رفت و گفت : چرا دروغ گفتي ؟ زن گفت : تو راست نگفتي . اگر عاشق من بودي ، پيش ديگري چرا مي رفتي ؟ مرد شرمنده شد و رفت .

دوستت دارم
رسم نوشتن را ..... رسم خواندن را ......رسم ياد گرفتن را .......در زندگی مديون تو هستم، تمام زندگيم و نور چشمام تویی تنها راه نجاتم از تاريکي چشمانم تويی....دوستت دارم عينک من

گنجيشک
اگه يه روز تو خيابون از کناره يه گنجيشک رد شدی ا نپريد فکر نکن دوستت داره تورو آدم حساب نکرده

نگرانت شدم
امروز از بقل گل فروشی رد شدم ديدم قشنگترين گلش نيست.نگرانت شدم کجايی؟؟؟؟

آيه 16 ا سوره ياهو
آيه 16 ا سوره ياهو : ای کسانی که شبها چت ميکنيد ، بدانيد که قبض تلفن شما را رسوا خواهد کرد !
زبان انگلیسی
تركه ميره آمريكا پيش رفيقش. از قضا همون موقع كنسرت ابي بوده، رفيقش ميگه پاشو بريم يك حالي بكنيم. جلو در سالن، يك بابايي واستاده‌ بوده سي‌دي‌ مي‌فروخته، ‌هي داد مي‌‌زده: ‌سي‌دي ابي، سي‌دي‌ ابي. تركه يك نگاهي به يارو مي‌كنه، به رفيقش ميگه: ببين توروخدا مردم چه خنگن! اين يارو اين همه سال تو آمريكا بوده،‌ هنوز اِي بي سي دي رو ياد نگرفته!

دروغ و حقیقت
رسم روزگار روزي دروغ به حقيقت گفت : مــــيل داري باهم به دريـــا برويم و شنـــا کنيم ؟ حقيقــت ساده لــوح پذيرفت و گول خورد . آن دو با هم به کنار ساحل رفتند ، وقتي به ساحل رسيدند حقيقت لباسهايش را در آورد دروغ حيلــــه گـــر لباسهاي او راپوشيد و رفت . از آن روز هميشه حقيقت عــــريان و زشت است ، اما دروغ در لبــــــاس حقيقت با ظاهري آراسته نمايان مي شود
مگس
مگسه دور سر ترکه وز وز مي کرده ، ترکه مي گه : برو جون مادرت ...الان برامون يه جوک درست مي کنن

قانون
نگران نباش اگر کسي با تو بدي کرد قطعا پاداش آن را خواهد گرفت.به همين خاطر تو بايد به هوش باشي که در حق کسي ستم نکني.زيرا اين قانون در مورد توهم سرسختانه اجرا خواهد شد.

داستان عشق ابتدای
ديروز كه حسنك با كبري چت مي كرد .كبري گفت تصميم بزرگي گرفته است.كبري تصميم داشت حسنك را رها كند و ديگر با او چت نكند چون او با پتروس چت مي كرد.پتروس هميشه پاي كامپيوترش نشسته بود و چت مي كرد.پتروس ديد كه سد سوراخ شده اما انگشت او درد مي كرد چون زياد چت كرده بود.او نمي دانست كه سد تا چند لحظه ي ديگر مي شكند.پتروس در حال چت كردن غرق شد

عشق مثل ........
عشق مثل گنجشک مي مونه اگه محکم بگيريش تو دستات مي ميره اگه شل بگيريش فرار مي کنه پس بايد يه جوري بگيريش که تو دستات خوابش ببره
+ نوشته شده در سه شنبه 1385/05/31ساعت 20:2 توسط عادل | یک نظر

خانم ها
خانم ها مثل<< شبکه اینترنت >> هستند. از هر موضوعی یک فایل اطلاعاتی دارند

خانم هامثل << چسب دوقلو >> هستند . اگر دستشان با گوشی تلفن مخلوط شد, دیگر باید سیم را برید Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1385 - 15:45    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

اگه دلت برام تنگ شد مت پايين رو بخون
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ديدي دلت برام تنگ شده !
-------------------------------------------------------
؟ون مورچه رو ديدي ؟؟؟

دلت برات اون همه شده خنده به تمام معنا

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1385 - 16:51    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

تو ای عشق بدان جهان پر ازصدای حرکت پاهای مردمی ست که همچنان که تو را می بوسند طناب دار تو را می بافند
................................................
هيچ وقت دل به کسی نبند… چون اين دنيا اين قدر کوچيکه که توش دو تا دل کنار هم جا نميشه ...ولی اگه دل بستی…… هيچ وقت ازش جدا نشو چون اين دنيا اينقدر بزرگه که ديگه پيداش نميکنی
ز روي بعضي ها بايد مشق نوشت ... از روي بعضي ها بايد جريمه نوشت ... بعضي ها رو بايد چندبار خوند تا معنيشونو بفهميم ... و بعضي ها رو بايد نخونده دور انداخت ...
مرا درديست اندر دل اگر گويم زبان سوزد
اگر پنهان كنم ترسم كه مغز استخوان سوزد
غرور عاشقي ديوانه ام كرد
كه دل خواهد تو را اما زبان نه
خواهي كه از ارزش نيفتي با همه يك رنگ باش
قالي از صد رنگ بودن زير پا افتاده است
به لوح سينه عاشق خطوط كينه ميميرد
محبت كن كه دل چون سرد شد از كينه ميميرد
قلبي كه به هر لحظه دو صد عشق پذيرد

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1385 - 16:52    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

کاش در دنيا ۳ چیز نبود : ۱-عشق ۲-غرور ۳-دروغ
آن وقت انسان مجبور نبود به خاطر عشق از روي غرور , دروغ بگويد

شنيدم از قصابي عباس آقا يه جيگر دزديدن , نگرانت شدم .!!!

:
:
ديدي دلت برام تنگ شد

:
دام برات اونقدر شده

من بيمارستانم نگران نشو . من تصادف کردم . تا فردا مرخص ميشم . دکتر ميگه شونت شکسته . ديگه خوب نمي شه بايد برم يه برس ديگه بخرم !

آرزو می کنم:
زندگی مال تو....مرگ مال من
راحتی مال تو....گرفتاری مال من
شادی مال تو.....غم مال من
همه مال تو ولی تو مال من

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1385 - 16:53    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

وقتي به آسمون نگاه ميکني، دوست داري کدوم ستاره مال تو باشه؟ به اوني که کم نور تره قانع باش چون اوني که پر نور تره را، همه نگاه ميکنن!!
-------------------------------
يک روز عشقت را دزديدم و براي اينکه جاي مطمئني داشته باشد آن را در قلبم پنهان کردم .غافل از اينکه روزي براي پس گرفتن آن قلبم را خواهي شکست

تو میری و من فقط نگاهت می کنم , تعجب نکن که چرا گریه نمی کنم , بی تو یک عمر فرصت برای گریستن دارم اما برای تماشای تو همین یگ لحظه باقیست
الهي تو خورشيد بشي و من زمين !! تا سالي 1 بار من دوره تو بگردم و توام سالي 365 بار دور من بگردي !!!

nobody love you,,nobody care you,,nobody make you happay,dont cry,my name is nobody ........i love youuuuuuu

تورا چون آرزوهایم همیشه دوست خواهم داشت

به شرطی که مرا در آرزوی خویش نذاری
تمام زندگی را از دریا بیاموز , زیرا برای در اغوش گرفتن ساحل ارام و قرار ندارد .

فراموش کن چیزی را که نمی توانی به دست آوری ..........
و به دست آور چیزی را که نمی توانی فراموش کنی .

اگه یه پروانه روی سرت نشست تعجب نکن چون .............
من آدرس قشنگترین گله دنیا رو بهش دادم , گلم .

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1385 - 17:41    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

سلام به همه خسته نباشین علی الخصوص نیوشا . اون جلوی تاپیک یه اکانت فروشی بذارین بد نیست . کارت بخریم وقت کنیم آف بخونیم

گريه ؛ تجلي آن اشتياق بي انتهايي است که روح را به ديار جاودانگي و لقاي خداوند پيوند مي دهد و اشک؛ آب رحمتي است که همه ي تيرگي ها را از سينه مي شويد و دل به عين صفا که فطرت توحيدي عالم مي باشد اتصال مي بخشد.

هيچ چيز واقعا به پايان نمي رسد، مگر اينکه تو دست از تلاش برداري

پول خطرناکترين دشمن آدمهاي کم ظرفيت است

از سقراط پرسيدند : حکمت چه زماني در تو موثر افتاد ؟ گفت : زماني که نفس خويش تحقير کردم

Shocked خدا کنه تکراری نباشه چشمام سیاهی رفت ماشاءالله این همه آف

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 شهریور 1385 - 18:24    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

عزيزم! اگه زنبور نيشت زد ناراحت نشو چون خيلي گلي.

من تو رو 30% دوستت دارم ، 25% بدون تو نمیتونم زندگی کنم ، 70% روزمو بهت فکر میکنم ، 45% عاشقتم ، 29% آرزوی منی ، 100% سرکاری.

یه بار یه فرشته دیدم و بهش گفتم تو چرا اینقدر ناز و خوشکلی ؟ گفت اونی که داره این اف رو میخونه ناز تره.

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 46, 47, 48  بعدی
صفحه 20 از 48

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند