كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت -> ياهو و مسائل مربوط به آن
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 46, 47, 48  بعدی
:: كتابخانه زيباترين "آف‌"هاي اينترنتي [ Best Offlines ]
پست تاریخ: شنبه 21 مرداد 1385 - 08:36    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 11 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 14831

عنوان: خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

می دونی در قرن 21 تمام شدن باطری ساعت یعنی چی؟ 1. عقب ماندن از جهان 2.توقف زمان 3.از دست دادن وقت قرار

یادمان باشد اگر شاخه گلي را چيديم -*- وقت پرپر شدنش سوز و نوايي نکنيم -*- پر پروانه شکستن هنر انسان نيست -*- گر شکستيم ز غفلت ، من و مايي نکنيم -*- يادمان باشد سر سجاده عشق -*- جز براي دل محبوب دعايي نکنيم -*- يادمان باشيد اگر خاطرمان تنها ماند -*- طلب عشق ز هر بي سرو پايي نکنيم

بچه به معلمش: خانوم معلم من از شما خیلی خوشم می یاد . معلم: اخه من از بچه خوشم نمی یاد. بچه می گه: خوب جلوگیری می کنیم !!!

اي عشق مدد كن كه به سامان برسيم چون مزرعه ي تشنه به باران برسيم يا من برسم به يار و يا يار به من يا هردو بميريم و به پايان برسيم

قربوت برم عزيز خوشگل ...

كوچولو ...

باربي ...

جيگر ..

نمكي ...

نون خشكي دمپاي پاره پلاستيك آب گرم كن سماور شكسته خريداريم ....

اگر مي توانستم مجازاتت کنم از تو مي خواستم به اندازه اي که تو را دوست دارم مرا دوست داشته باشي

قصه اين جوري شروع شد ....... که توي بيقراري من تو رسيدي. منو ديدي. مثل خورشيد تو دميدي به تن مرده ي عشقم تو تابيدي. منو ديدي. منو ديدي قصه اينجوري شروع شد......... اون سواره خسته راهي که کشيدي تا در خونه ي احساس و پريدي. منو ديدي .منو ديدي قصه اينجوري شروع شد...... قصه ي عشق منو تو. قصه ي پاييز وبرگه. قصه ي برف وتگرگه .قصه ي جنگل و رازه . قصه ي دردو نيازه . قصه ي دردو نيازه. قصه اينجوري شروع شد ..... !!!

قانون 10 ارشمیدس : اگه زیر آب گوزیدی و دیدی حباب تشکیل نشد بدان ریدی

دل مي گيرد و سايه هاي نامردمي ها سعي در تسخيرش مي کنند که به خيالشان فتح دلي غمناک ساده است. دل مي گيرد. دل مي شکند به دست آني که ذهن باور نمي کند و دشمن مي تازد تا ميهمان باشد ترحيم دل را تا از انتهاي وجودش بخندد

migam mer30 behesh bere30 ba kompere30 nagi beke30 mano miboo30 age naboo30 kheili loo30

Eyes are beautiful when there are tears in it.

Tears are beautiful when they are fore love.

Love is beautiful when it is for you.

You are beatiful when you are mine.

ديشب خوابتو ديدم... با موتور زدم ب بردم چالت کردم. ديدم از قبرت نور مياد! خوب نگاه کردم ديدم چراغ موتور تو ...نت گير کرده!!!

عاشقي که تنها باشه توي دنيا نميمونه دل عاشق رو شکستن شده کار اين زمونه...

کاش کسی تو دلمون پا نميذاشت... کاش اگه پا ميزاشت دلمون رو تنها نميذاشت... کاش اگه تنها ميذاشت رد پاش رو روی دلمون جا نميزاشت...

میدونین اولین دعوای خانوادگی کِی اتفاق افتاد؟! وقتی که حضرت حوا با شورت حضرت آدم دلمه درست کرد!

يگانه نياز: آداب و مراسم را نيازي نيست. متون مقدّس ضروري نيست. ثروت و اقتدار هم به کار نمي آيند.رياضت جسم بيهوده است. دانش و هنر لازم نيست. يگانه نيازما، داشتن قلبي پاک، متواضع و پرهيزگار است قلبي که به خدا تسليم شده است و با هر تپش مي گويد : (( خداوندا به ((تو)) عشق مي ورزم، خداوندا به ((تو)) نيازمندم)). نويسنده واسواني.

به نام تنها پناه آشفتگان ديارسرنوشت تقديم به توکه هنوزهم تکه­اي ازآسمان درچشمانت،جرعه­اي ازدريا دردستانت وتجسمي زيبا ازخاطره ايثار گل­هاي سرخ درمعبدارغواني دلت به يادگارمانده است. نخستين چکه ناودان بلند يک احساس رادرقالب کلامي ازجنس تنفس باغچه­هاي معصوم ياس به روي حجم سپيد يک دفترمي­ريزم وآن رابا لهجه همه پروانه­ صفت­هاي اين گيتي بي­انتها به آستان نيلوفري دل زلالت هديه مي­کنم. در پناه خالق نيلوفرها مهربان و شکيبا بماني.

Smile

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 21 مرداد 1385 - 08:37    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

به دليل سردرگمي هموطنان رشتي روز پدر يک هفته تمديد شد.

مراسم تشييع جنازه مادر نرگس ، امروز بعد از نماز ظهر برگذار ميگردد با حضور خود مشت محكمي به دهان آقاي شوكت بزنيد

كاش غم من توفان سهمگيني بود و من چون مرغ توفان خود را به چشم او مي سپردم ولي افسوس كه غم من چون جويبار صافي است كه همچنان مي رود و دل مرا چون برگ مرده اي همراه خود مي برد

امروز صبح كه خدا پنجره ي بهشتو باز كرد منو ديد ازم پرسيد امروز چه آرزويي داري؟؟ گفتم خدايا هميشه مواظب اوني كه الان داره اين نوشته رو ميخونه باش چون برام خيلي عزيزه

حقيقت انسان به آن چه اظهار ميکند نيست بلکه حقيقت او نهفته در آن چيزي است که از اظهار آن عاجز است بنابراين اگر خواستي او را بشناسي نه به گفته هايش بلکه به ناگفته هايش گوش فرا بسپار

هرگاه دلت هوایم را کرد، به آسمان بنگر و ستارگان را ببین که همچون دل من در هوایت می تپند.

دلم گرفته. دلم شکسته. ولي استوارم. سعي در پايداري دارم. اصرارم بر استقامت است و خود باوري. ولي واقعيت چيز ديگري ست.

دل مي گيرد و ميميرد و هيچ کس سراغي ز آن نمي گيرد. ادعاي خدا پرستيمان دنيا را سياه کرده ولي ياد نداريم چرا خلق شديم. غرورمان را بيش از ايمان باور داريم. حتي بيش از عشق

هوس کوچ به سرم زده. شايد هم هجرت. نمي دانم. ز اين بي دلي ها خسته شدم. دستانم را به دستان هيچ کس مي سپارم و درد دل مي کنم با درختان. ديوانگي هم عالمي دارد

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خويش ، ما را به ناز فروشان نياز نيست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نياز است

Confused

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: شنبه 21 مرداد 1385 - 08:38    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

سلام
بابا ايول به مرامتون يه نظري يه آف جديدي يه مطلبي يه فحشي چيزي هيچي هيچي خيلي باحاليد دم همتون گرم . Sad

تشکرها از این پست: moha1592002 (شنبه 21 مرداد 1385 - 12:24)

پست تاریخ: یکشنبه 22 مرداد 1385 - 09:37    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

آرزو می کنم:
زندگی مال تو....مرگ مال من
راحتی مال تو....گرفتاری مال من
شادی مال تو.....غم مال من
همه مال تو ولی تو مال من

--------------------------------------------------------------------------------

شیشه ی دل را شکستن احتیاجش سنگ نیست
این دل با نگاهی سرد پرپر می شود

--------------------------------------------------------------------------------

الهي تو خورشيد بشي و من زمين !! تا سالي ۱ بار من دوره تو بگردم و توام سالي ۳۶۵بار دور من بگردي

از کسي که دوستش داري ساده دست نکش. شايد ديگه هيچ کس رو مثل اون دوست نداشته باشي و از کسي هم که دوستت داره بي تفاوت عبور نکن .چون شايد هيچ وقت ،هيچ کس تو رو مثل اون دوست نداشته باشد

اگر چشمهايم تورو خواست. قول ميدم چشمهايم رو ببندم اگر زبانم تو رو خواست .قول ميدم با داندانم گازش بگيرم اما اگردلم تو رو خواست چه کنم؟؟؟؟

وقتي به آسمون نگاه ميکني، دوست داري کدوم ستاره مال تو باشه؟ به اوني که کم نور تره قانع باش چون اوني که پر نور تره را، همه نگاه ميکنن!!

اگه عشق من تو نيستي
.
.
.
.
.
.
خوب حتما يکي ديگست
Very Happy

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 22 مرداد 1385 - 10:19    
moha1592002
مدير انجمن و گالري آهنگ
مدير انجمن و گالري آهنگ

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1385
iran.gif

امتياز: 5993

teste konkoore ardebil : 15 khordad che roozi ast? 1)18 shahrivar 2)aghaze sale 1385 3)4shanbe soori 4)har 3mored

zendegi sakht nist ma sakhtesh mikonim delha tang nist ma tangesh mikonim eshgh ghashang nist ma ghashangesh mikonim dele hich kas sang nist ma sangesh mikonim(tnx shahin Wink

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 22 مرداد 1385 - 12:03    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

من 3تا دوست دارم:
مي دوني چه قد دوست دارم 3 دنيا اين دنيا اون دنيا دنياي عشق و مستي
-----------------------------------------------------------------------------
يه قلب پاک هميشه بايد به يك نفر ايمان داشته باشه وگرنه فاسد ميشه يه ديوار بايد به يه تير تکيه کنه وگرنه ميريزه يه چشم اشک آلود ، يه دل غم آلود ، يه کبوتر عاشق ، يه قناري خوش آواز ، يه لب خندون
واست گريه من ديگه بي امونه دل از درد عشقت يه درياي خونه خدا شاهدم بود كه دلداده بودم به اميد عشقت من ساده بودم

اشعار برره اي!

زعشقولي منـــو ويلون وَکردي!... ز غم عيـــــن ني قليون وَکردي!... همه وزن دوبيتي هامو، چُلمنگ!... "مفا ليلـون مفا ليلـون" وَکردي(!)

زنخدون تــو چال اسکندرون بيد!... دل مو کلّـه پا گشته در اونبيد!... دو من گرد نخـودمصرف وَِکردم... فراق شون پتت نئشه پرون بيد!

ببخشيد بي ادبي بود L!

وقتی دلتنگی... وقتی عاشقی... وقتی بی کسی... وقتی نداری... وقتی بی پولی... هیچ کس نمی فهمه! ولی کافیه یک بار بگوزی همه می فهمن!!!

ببخشید این موقع شب مزاحم شدم. یه سوال داره مثل خره جونمو میخوره :

پدر پسر شجاع قبل از اینکه پسر شجاع به دنیا بیاد اسمش چی بود؟؟!!!

بدم مياد اينجا جوك بزارم ولي اينا رو حيفم اومد...

يارو میگوزه میگه امان از دست این سوسیس کالباس های صدادار !!!

شب بچه از خواب پا میشه می بینه باباش افتاده رو مامانش. اونم میپره رو باباش میگه آخ جون دعوای برره ایه !!!

همه ميگن 1 ساعت يعنی 60 دقيقه و 1 دقيقه يعنی 60 ثانيه امّا هيچکس بهم نگفت که 1 ثانيه بی تو يعنی 60 سال !

هرجاي دنيا که باشی، تو بالاترين نقطه ي دنيا که باشی، يا اگه تو پست ترين چاله ي دنيا که باشی. يه قلبيه که هميشه برات ميتپه، اونم قلبه خودته !

براستي عشق چيست؟

به کودکی گفتند عشق چيست؟ گفت:بازی. به نوجوانی گفتند عشق چيست؟ گفت: رفيق بازی. به جوانی گفتند عشق چيست؟ گفت: پول و ثروت. به پيرمردی گفتند عشق چيست؟گفت: عمر. به عاشقی گفتند عشق چيست؟ چيزی نگفت. آهی کشيد و سخت گريست (منو ميگه ها!)

اسمت را بر کوه نوشتم ريزش کرد، روي آب نوشتم بخار شد، روي کاغذ نوشتم پاره شد، روي قلبم....(برو بابا با اين اسمت، اينم اسمه تو داری ؟!!)

مرگ داشت با زندگی دردو دل ميکرد، بهش گفت تو چرا واسه همه دوست داشتني اي و همه دوستت دارن با تو باشن ولی من واسه هيشکی ارزش ندارم ؟؟! زندگی بهش گفت چون تو يه حقيقتي و من يه دروغ !!

عاشقی؟؟؟پس گوش کن!

اين رو بدون که يه عاشق هيچ موقع آبرو نداره - بدون عاشق به اميد عشقش زنده س - بدون يه عاشق، عاشق کشی بلد نيست - بدون يه عاشق هرگز دوروغ نميگه مخصوصا به عشقش - بدون اگه دوروغی به کسی گفتی يعنی اونو کشتی - اگه عشقت رو دوست داری هرگز بهش قول نده - خجالت و غرور رو بزار کنار اگه دوسش داری بهش بگو، به ساده ترين شکلی که بلدی يا ميدونی که ميفهمه بگو عزيزم دوست دارم، گرچه هيچ موقه نميتوان ارزش اين كلمه را به كسي منتقل كرد.

نفرين!

الهی بشينی رو جوجه تيغی. الهی بری قزوين بند کفشت باز بشه. الهی نخود بخوری نتونی بگوزی. الهی جيشت بگيره کمربندت باز نشه. الهی بری هموم واجبی بکشی آب قطع بشه. الهی هر کانالی بزنی احمدي نژاد رو نشون بده.
Razz Confused

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 22 مرداد 1385 - 12:08    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

سلام نیوشا آفهای قشنگی میذاری آفرين
تا آخر آفایی که گذاشتی رو می خونم اکانتم تموم میشه وقت نمی کنه آدم تشکر کنه Mr. Green
شوخی کردم موفق باشی
راستی یه چیز دیگه شما همه آفا رو می نویسی هیچی برا ما نمی زاری Mr. Green

avalin bary ke asheghet shodam yadete?man ye kerme sib budam o to ye kerme abrisham.man be to ghol dadam dige hichvaght sib nakhoram va toham ghol dadi dore khodet pile nazani.vali nemidunam chi shod ke man taghat nayovordam va faghat ye khorde sib khordam.to ham az ghosse dore khodet pile basty....hala 2vomin bare ke asheghet shodam vali hala man hanuz ye kerme sibam va to ye parvaneye khoshgel,to par zadi o rafty va man mundam o sibaii ke jaiii baraye khorde shodaneshun namunde.AZ HARCHI SIBE MOTENAFFERAM!!!!

Mr. Green

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 22 مرداد 1385 - 12:09    
bahar
سَرور ماست!
سَرور ماست!

عضو شده در: 16 مرداد 1385

blank.gif

امتياز: 8091

do.........doo.........................doos.....doose............dooset..........doosetta ke bezanam pase kalat adam mishi.......

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 22 مرداد 1385 - 12:21    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

اونقدر بزرگه که از زير شلوار حسابی تابلو ه، وقتی بهش احتياج دارم روم نميشه ازش استفاده کنم، هميشه آبروم رو ميبره،آاه چه کوفتيه اين 3310 !!!

ببين من يه سؤال جنسی ازت داشتم روم نشد از کسی ديگه بپرسم فقط تو ميتونی جواب بدی، جنس شلوارت چيه ؟؟؟!!

گفت بخواب رو تخت خوابيدم، گفت باز کن، باز کردم، خيلی درد داشت، تحمل کردم، آخه ميدونی…………………………... دفعه ي اولم بود که ميرفتم دندون پزشکی !!

دلم ميخواد به من بگی دوست دارم تا يك زبون درازيه جانانه بهت بکنم بعد هم بهت بگم خواب ديدی خوش باشه!! ( جدی نگيريد! )

ايي اسگل كه ايي گفت يعني چه؟!

حتماً تاحالا واژه ي "اسگل" به گوشتون خورده ، جالبه بدونيد که اصلاً معني بدی نداره، اسگل نام پرنده ايی است که از اول بهار تا آخر پاييز ميره دنبال آزوقه و آزوقه جمع آوری ميکنه واسه زمستونش، ولی زمستون که ميشه يادش ميره کجا اونا رو نگاه داشته و تمام زمستونو ميگرده دنباله اون آزوقه... خودمونيما عجب اسگليه !!

وقتي به دنيا امدم در گوشم زمزمه كردند كه دوستش بدار تا دوستت بدارد و حالا كه با تمام وجود دوستش دارم مي گويند فراموشش كن تا فراموشت كند

نمي دانم که دانست او دليل گريه هايم را؟ نمي دانم که حس کرد او حضورش در سکوتم را؟ و مي دانم که مي دانست ز عاشق بودنش مستم وجود ساده اش بوده که من اينگونه دل بستم

(توضيح اينو پايين بخونين حتما")

يكي از راه ميرسه اون كه با عشق آشناست براي تنهاييام هديه ي دست خداست انگار از جاده مياد بوي خوب دامنش دليل بودن من لحظه ي رسيدنش آشناي من بيا دل من تاب نداره چشم من از انتظار روز و شب خواب نداره با صداي خنده هاش تو گوشم زنگ ميزنه حسرت بودن اون سينمو چنگ ميزنه چشم من به راه اون روز و شب به جاده هاست وقتي از راه برسه بهترين وقت دعاست كي مياد اون روزي كه مهربون من بياد اون كه با اومدنش انتظارم سر بياد

اگه نفهميدين بگين توضيح بدم!

American say life is too short, but iranian say life is tu short

گفتم که دلم برات شده بازيچه،افتاده به زير پات چون قاليچه،خيره نگاهم کرد و آخر هم گفت ،،هاا اين که الان گفتی يعنی چه !!!!
Smile

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: دوشنبه 23 مرداد 1385 - 16:55    
niyosha488
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

اگر کسی می گوید که برای تو می میرد دروغ میگوید!!! حقیقت را کسی میگوید که برای تو زندگی می کند
-----------------------------------
تنها كساني كه مارا ميرنجانند. عزيزاني هستند كه هميشه كوشيده ایم از ما نرنجند.
------------------------------------
پس از آخرین دیدار با دوستانت یادت باشد که ، به دوستانی فکر کن که دیگر فرصتی برای در آغوش کشیدن یکدیگر ندارند
----------------------------------------
سعي کن يک مشت آب را در دست بفشاري. خواهي ديد که بسرعت ناپديد مي شود. اما اگر به آرامي دست ات را در همان آب رها کني مي بيني که با تمام وجود آب را حس مي کني
اگر هميشه همان کاري را که انجام داده ايد تکرار کنيد ، چيزي بيش از آنچه تا کنون به دست آورده ايد، به دست نخواهيد آورد.
-----------------------------------------
بعضي فکر مي کنند منصفانه نيست که
.خدا کنار گل سرخ خار گذاشته است
.بعضي ديگر خدا را ستايش مي کنند که کنار خارها گل سرخ گذاشته است
خطر متفاوت بودن را بپذيريد اما بياموزيد بدون جلب توجه متفاوت باشيد.
-------------------------------------------
در پناه حضور سبز تو ، طوفان غم ، مرا جا می گذارد . در کنارت ژرفای آرامش را احساس میکنم و بی تو سیل بی رحم تنهایی مجالم نمی دهد
---------------------------------
اگر از پايان گرفتن غم هايت نا اميد شده اي ، به خاطر بياور زيباترين صبحي که تا به حال تجربه کرده اي مديون صبرت در برابر سياهترين شبي هستي که هيچ دليلي براي تمام شدن نمي ديد ...
-------------------------------------
اگر مي دانستي چه قدر دوستت دارم
هيچ گاه براي آمدنت باران را بهانه نمي کردي
رنگين کمان من!!!
--------------------------------------
Razz

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 46, 47, 48  بعدی