كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> عمومي برنامه‌نويسي
پاسخ دادن به این موضوع
درگاه پرداخت و نحوه ی کار آنها
پست تاریخ: جمعه 14 آذر 1393 - 08:53    
mvsoft
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 19 آذر 1389

blank.gif

امتياز: 652

عنوان: درگاه پرداخت و نحوه ی کار آنها خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

سلام به همه ی آفتابگردانی های عزیز مخصوصا استاد بزرگ آقای نیرومند، بچه ها مدتهاست برنامه نویسی وب انجام ندادم و حدود 1 ساله دارم اندروید کار میکنم راستش هیچوقت به درگاه پرداخت نیاز نداشتم و اصلا نمیدونم چی به چی هست و کدوم درگاه بهتره یا از واسط استفاده کنم یا نه؟! الان قصد دارم توی یکی از اپلیکیشن های موبایلی که مینویسم از درگاه استفاده کنم و در ازای خرید و انجام تراکنش از طرف کاربر با هر تراکنش یکسری امکانات و اجازه دانلود بهش بدم!

ممنون میشم اگر درباره ی درگاه های پرداخت اطلاعاتی دارین باهام به اشتراک بذارین مثلا از واسط استفاده کنم یا مستقیم به بانک مراجعه کنم و اینکه الگوریتم کلی این درگاه و پرداخت ها به چه صورت هست آخه درکی ازین موضوع ندارم.

ممنون از همه

آپدیت 1: حمید عزیز در این پست http://aftab.cc/article/1114 توضیحات کاملی رو قبلا منتشر کرده ولی من بیشتر روی الگوریتم کار مشکل دارم و هنوز نتونستم خوب تجزیه تحلیلش کنم!

آپدیت 2: با تشکر از دوستان گرچه پاسخ ندادن!!! از صبح مطالعه و مطالعه و بلاخره کاملا متوجه موضوع شدم و حتی از طریق سرویس PayLine.ir یک سیستم خرید تحت نوشتم و از طریق یه اپلیکیشن اندروید خرید رو انجام دادم! مشکلم حل شد ولی الان که فکرشو میکنم اگه درگاه مستقیم و بدون واسط داشته باشم شاید بهتره باشه! کسی اطلاعی داره کدوم بانک درگاهش بهتره و کدوم بانک راحتتر و سریع تر درگاه میده؟ این یه مورد رو دیگه کم لطفی نکنید! ممنون

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

صفحه 1 از 1

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند