كنترل پنل             جستجو               پرسشهای متداول            .:: آخرین پست‌های انجمن ::.            لیست اعضا            مدیران سایت             درجات        ورود
فهرست انجمن‌ها -> اينترنت
پاسخ دادن به این موضوع رفتن به صفحه قبلی  1, 2
نظرتان راجع به این خدمات در اینترت چیست ؟هاست رایگان عجیب و غریب !
پست تاریخ: شنبه 13 آبان 1391 - 22:51    
h.shafiee
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

عضو شده در: 5 تیر 1389
iran.gif

امتياز: 2474

عنوان: پاسخ به «نظرتان راجع به این خدمات در اینترت چیست ؟هاست رایگان عجیب و غریب !» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

با سپاس بیکران دوست عزیز
البته من هاست zgig را try کردم یک اسکریپت sharetronix فارسی آپ کردم که حجم زیپش 1.7 مگابایت هست - فایل منیجرش مشکل داشت و اکستراکت نمیکرد . با توجه به آشنایی بنده با مدیریت سی پنل و دایرکت ادمین و خلاصه بگم مدیریت هاست - اکانت را حذف کردم . و خودم را راحت کردم

[ وضعيت كاربر: ]

تشکر کردن از پست  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول 
تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 14 آبان 1391 - 12:04    
OMID3D
خوب داره پيش مي‌ره
خوب داره پيش مي‌ره

عضو شده در: 28 مهر 1391
blank.gif

امتياز: 352

عنوان: Re: پاسخ به «نظرتان راجع به این خدمات در اینترت چیست ؟هاست رایگان عجیب و غریب !» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

h.shafiee نوشته است:
با سپاس بیکران دوست عزیز
البته من هاست zgig را try کردم یک اسکریپت sharetronix فارسی آپ کردم که حجم زیپش 1.7 مگابایت هست - فایل منیجرش مشکل داشت و اکستراکت نمیکرد . با توجه به آشنایی بنده با مدیریت سی پنل و دایرکت ادمین و خلاصه بگم مدیریت هاست - اکانت را حذف کردم . و خودم را راحت کردم

سلام
بهترین کار ممکن را انجام داده اید آفرين
موفق باشید
با تشکر !OMID 3D

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 آذر 1391 - 00:40    
saman9074
تازه به جمع ما پيوسته
تازه به جمع ما پيوسته

عضو شده در: 4 آذر 1391

امتياز: 9

عنوان: پاسخ به «نظرتان راجع به این خدمات در اینترت چیست ؟هاست رایگان عجیب و غریب !» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

اما دوستان من الان تقریبا یک ساله که از شرکت یوهاستینگ استفاده می کنم (البته از youhosting.ir که نماینده شرکت youhosting.com است)و هیچ مشکلی هم نداشته ام
آدرس سایتم هم mardane-asemani.ir]

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 آذر 1391 - 02:11    
h.shafiee
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

من از قبل از هاست رایگان گیگفا ( مال شرکت بایت انگلیس ) و zymic استفاده کرده ام . در بایت رایگان اکانت ایمیل نمیشه ساخت ولی در zymic را نمیدانم و یادم نیست . کسی میدونه در هاست رایگان zymic میشه اکانت ایمیل ساخت یانه ؟

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: یکشنبه 5 آذر 1391 - 02:18    
h.shafiee
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

میدونید همین الان یه سری به zymic.com زدم و دیدم فضای وب را از ده گیگ کرده چند مگ و پهنای باند ر از 350 گیگ کرده 2 مگ !!!!!! این هاست های رایگان اصلا قابل پیش بینی نیستند .. تنها هاست رایگانی که بندرت قابلیتاش تغییر می کنه هاست های بایت رایگان است ... این اطلاعیه zymic در صفحه اول سایتش
Dear Zymic members,

Due to increased server rental costs, electricity, hardware, and staffing costs, we have had to make some changes to our free web hosting plan specification.

In particular:

Diskspace has decreased from 2000MB to 10MB. Unfortunately too many people have been uploading large naughty files and hard-drive prices are simply too expensive these days for us to consider buying more.

Bandwidth has decreased from 35000MB to 2MB due to increased tube maintenance costs.

Apache needs to breathe some fresh air, and as such we will be restricting each website to a maximum of 5 images to help with the web server loads. There is also a resolution restriction of 50x50 pixels per image. If you opt for the $10 CSS upgrade (see below) you can however tile your 50x50 images to fill up more of your web pages.

CSS and Javascript support will require a compulsory $10.00 (USD) upgrade fee since these client-side languages are taking up too many resources on our servers.

To help reduce web server load even further we will be restricting each website to a maximum of 10 visitors per month. This will ensure that popular websites do not overload our servers and take down other websites nobody visits. However, if you happen to run a successful website with more than 10 visitors per month you may wish to provide us with your credit-card details so we can bill you $0.10 per extra visit and we'll promise not to suspend you!

Due to increased web browser licensing costs, in particular Google Chrome, Mozilla Firefox, and the latest Internets Explorer, we have had decided to restrict access to hosted websites unless users visit your website using Internet Explorer 6 (IE6). Microsoft discount licensing costs to web hosting companies such as us for slightly older web browsers.

Although we understand some of these changes seem drastic, please understand that we provide you with free web hosting, therefore any arguements will be invalid.

Kind regards,
Zymic Hosting Team

تشکرها از این پست:

پست تاریخ: سه‌شنبه 14 آذر 1391 - 15:17    
h.shafiee
داره كولاك مي‌كنه!
داره كولاك مي‌كنه!

iran.gif

عنوان: Re: پاسخ به «نظرتان راجع به این خدمات در اینترت چیست ؟هاست رایگان عجیب و غریب !» خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی

بالاخره من دلم جا نگرفت و رفتم و قضیه رو کنجکاوی کردم
یک ر ی سلری میشه ایجاد کرد بدون دردسر ولی اینکه حالا چرا این سرویس ها را ارائه میدن دلیلش را نمیدونم .. ولی هست و واقعیت داره .. این تاپیک من راجع به این قضیه
http://aftab.cc/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=26817#26817
OMID3D نوشته است:
h.shafiee نوشته است:
با سپاس بیکران دوست عزیز

سلام
بهترین کار ممکن را انجام داده اید آفرين
موفق باشید
با تشکر !OMID 3D

تشکرها از این پست:

نمایش پستها:                 مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
پاسخ دادن به این موضوع

رفتن به صفحه قبلی  1, 2
صفحه 2 از 2

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند